Hotel Cerere Obrázek0
Hotel Cerere Obrázek1
Hotel Cerere Obrázek2
Hotel Cerere Obrázek3
Hotel Cerere Obrázek4
Hotel Cerere Obrázek5
Hotel Cerere Obrázek6
Hotel Cerere Obrázek7
Hotel Cerere Obrázek8
Hotel Cerere Obrázek9

Hotel Cerere

Itálie - Kampánie - Paestum
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Elegantní hotel se nachází v jedné z nejkrásnějších oblastí Itálie, Kampánii, v městečku Paestum, asi 1 km od centra. Nachází se asi 2 km od Národního muzea a slavného archeologického parku, v blízkosti jsou místní restaurace a kavárny. Přibližně 25 km od Salerna, které je plné zajímavostí. Přibližně. 110 km od mezinárodního letiště v Neapoli.

.

Pláž

Přibližně 300 m od soukromé písečné pláže. Plážový servis zdarma (1 lehátko, 1 plážové křeslo a slunečník/pokoj). Pronájem plážové osušky za příplatek cca 2 EUR za kus.

.

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, výtah, restaurace, bar, bazén se sladkou vodou a s lehátky a slunečníky zdarma (přestávka 12:30-15:30). Osušky k dispozici za příplatek přibližně 2 € za kus. Dále: parkoviště, prádelna, konferenční místnost, TV místnost a za příplatek: půjčovna aut, skútrů a kol, služba hlídání dětí.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně formou bufetu (7:30-10:00) a večeře (19:30-21:00) se podávají ke stolu nebo formou bufetu.  V restauraci se podávají jídla regionální středomořské a mezinárodní kuchyně. Nápoje k večeři jsou za příplatek. Lze si objednat vegetariánská jídla a bezlepková jídla. V restauraci jsou k dispozici také jídelní lístky a dětské židličky.

.

Sportovní a animační program

Od poloviny června do poloviny září v hotelu probíhají měkké animace pro dospělé a animace a miniklub pro děti od 4 let. Dále: plážový volejbal, aerobik na pláži a půjčovna šlapadel u pláže (za poplatek).

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Velmi elegantní a moderně zařízený hotel v rozlehlé a dobře udržované zahradě. Doporučujeme náročným lidem, kterým není lhostejný smysl pro detail. Vynikající nabídka také pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří se orientují na objevování krás této oblasti na vlastní pěst.

.

Umiestnenie

Elegantní hotel se nachází v jednom z nejkrásnějších regionů Itálie, Kampánii, v městečku Paestum, přibližně 1 km od centra. Nachádza sa asi 2 km od Národného múzea a známého archeologického parku, v blízkosti sú miestne reštaurácie a kaviarne. Približne 25 km od Salerna, které je plné památek. Približne. 110 km od mezinárodního letiska v Neapoli.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu sa od polovice června do polovice září konajú mäkké animácie pre dospelých a animácie a miniklub pre deti od 4 rokov. Také: plážový volejbal, aerobik na pláži a prenájom vodných bicyklov na pláži (za poplatok).

.
Stravovanie

Raňajky formou bufetu (07:30-10:00) a večere (19:30-21:00) podávané na stůl nebo formou bufetu. Pro příplatek je možnost plného penzijního připojištění: Další obedy (12:30-14:00). V restauraácii sa podávajú jedlá regionálnej stredomorskej a medzinárodnej kuchyne. Nápoje k obedom a večeriam sú za príplatok. Je možné si objednat vegetariánske jedlá a bezlepkové jedlá. V restauraácii sú k dispozícii aj menu a vysoké stoličky pre deti.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hodinová recepce, výtah, restauraácia, bar, bazén se sladkou vodou a s bezplatnými ležadlami a slnečníkmi (prestávka 12:30 - 15:30). Osušky jsou k dispozici za příplatek přibližně 2 € za kus. Dále: parkovisko, práčovňa, konferenčná miestnosť, TV miestnosť a za príplatok: požičovňa áut, skútrov a bicyklov, služba opatrovania detí.

.
Podľa nášho názoru

Velmi elegantní a moderně zařízený hotel se nachází v rozlehlých, dobře udržovaných zahradách. Odporúčame pre náročných ľudí, ktorým nie je ľahostajný zmysel pre detail. Vynikajúca ponuka aj pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí sa orientujú na objavovanie krásne tejto oblasti na vlastnú päsť.

.

Program:

Jiné

KAMPÁNIE - obecné informace

Měna

EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází bankovní úřady a bankomaty.

Spropitné
Je běžným zvykem nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je připočítáno k účtu jako tzv. coperto.

Pronájem automobilu
Klienti, kteří si chtějí pronajmout auto, musí mít s sebou konvexní kreditní kartu.

Víza
Čeští státní příslušníci mohou cestovat do Itálie i na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 l - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Pasují do nich české ploché dvou-kolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu). Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy či pro napájení přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Čechách v supermarketech nebo prodejnách elektra (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Náklady na volání do české mobilní sítě (roaming) si prosím ověřte před odjezdem u svého operátora.

Kampánie
Kampánie je hornatá oblast u Tyrhénského moře s hlavním městem Neapol. Malebné zálivy a ostrovy s krásnými plážemi, středomořská vegetace, stará městečka, plná architektonických památek a bohatá archeologická naleziště, kde se po erupci Vesuvu zastavil čas - to jsou vizitky této části Itálie.

Neapol
Neapol s výhledem na záliv a Vesuv, který se nad ním tyčí, je jedním z nejkrásnějších italských panoramat. Město plné památek (Staré město je zapsáno na seznamu UNESCO) přitahuje architektonickými perlami v podobě hradů, paláců (např.: Palazzo di Capodimonte, Como, Gravina nebo Reale) a kostelů (jako: St. Lorenzo, St. Domenico, St. Chiara). Večerní procházka stylovými uličkami města a ochutnávka tradiční neapolské pizzy u sklenky vína je perfektním zakončením pobytu v Neapoli.

Sorrento
Tady si lze odpočinout od ruchu a hluku Neapole. Město je známé díky románské katedrále ze 14. století a hlavnímu náměstí věnovanému básníkovi Tassovi. Sorrento obklopují olivovníky a citrusové háje, malebné uličky plné kaváren a restaurací lákají turisty k večerním procházkám.

Pompeje, Herculaneum a Stabie
Tady se zastavil čas v roce 79. Města byla pokryta sopečným popelem z Vesuvu, který zakonzervoval jejich budovy, obyvatele a zvířata. Pompeje plné turistů a méně navštěvované Herculaneum a Stabie jsou archeologickými vizitkami Kampánie.

Paestum
Dávná řecká kolonie a dnes jedno z nejvýznamnějších evropských archeologických nalezišť (UNESCO). Město má dobře vybavenou turistickou infrastrukturu. Je známé svou krásnou, písečnou pláží, což zaručuje skvělý odpočinek.

Amalfi
Dávné kupecké městečko a přístav zasazený do vysokého, skalnatého pobřeží je v současné době exkluzivním letoviskem s tradicí. Okouzlující, vinuté uličky a klidná nádvoří jsou ideálním místem k procházkám a prohlídce historického centra Amalfi. Město hýří večerním životem, když restaurace lákají turisty na večeři s živou hudbou.

Odlety z: Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na vybraném letišti. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna trvá v Kampánii obvykle od poloviny června do poloviny září. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč