Oleandri Resort Obrázek0
Oleandri Resort Obrázek1
Oleandri Resort Obrázek2
Oleandri Resort Obrázek3
Oleandri Resort Obrázek4
Oleandri Resort Obrázek5
Oleandri Resort Obrázek6
Oleandri Resort Obrázek7
Oleandri Resort Obrázek8
Oleandri Resort Obrázek9
Oleandri Resort Obrázek10
Oleandri Resort Obrázek11
Oleandri Resort Obrázek12
Oleandri Resort Obrázek13
Oleandri Resort Obrázek14
Oleandri Resort Obrázek15
Oleandri Resort Obrázek16
Oleandri Resort Obrázek17
Oleandri Resort Obrázek18
Oleandri Resort Obrázek19
Oleandri Resort Obrázek20
Oleandri Resort Obrázek21
Oleandri Resort Obrázek22
Oleandri Resort Obrázek23
Oleandri Resort Obrázek24
Oleandri Resort Obrázek25
Oleandri Resort Obrázek26
Oleandri Resort Obrázek27
Oleandri Resort Obrázek28
Oleandri Resort Obrázek29
Oleandri Resort Obrázek30

Oleandri Resort

Itálie - Kampánie - Paestum
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Elegantní hotel se nachází v jihovýchodní části Itálie - Kampánii, v klidné oblasti obklopené bujným borovicovým lesem. Hotel se nachází na poměrně rozsáhlém pozemku o rozloze přibližně 3 ha, asi 1,5 km od archeologického parku Paestum. Přibližně. 110 km od letiště v Neapoli.

.
Pláž

Budova se nachází přibližně na. 250 m od soukromé písečné pláže v závislosti na poloze pokoje (chodník s pozvolným sestupem do moře). Plážový servis zdarma (2 lehátka a slunečník/pokoj) od 3. řady. Půjčovné plážových osušek - cena 3 EUR za sběr.

.
K dispozici pro hosty

Recepce, restaurace Oleander (s pecí na dřevo na pečení pizzy), bar, bazén a vířivka s lehátky a slunečníky zdarma. Dále: sluneční terasa, půjčovna aut a jízdních kol, prádelna.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně formou bufetu a večeře servírované na stůl (předkrmy, salátový bufet). Nápoje k večeři za příplatek. Lze si objednat vegetariánská a bezlepková jídla.

Sportovní a animační program

Bohatý animační program pro dospělé i děti (od 24.5. do 19.9.), představení, vystoupení, hry a aktivity.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Velmi elegantní a moderní hotel v rozlehlé zahradě, který doporučujeme náročným klientům. Je vynikající volbou pro dovolenou rodin s dětmi i pro ty, kteří se rozhodli prozkoumat tuto část Itálie na vlastní pěst.

Program:

Jiné

KAMPÁNIE - obecné informace

Měna

EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází bankovní úřady a bankomaty.

Spropitné
Je běžným zvykem nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je připočítáno k účtu jako tzv. coperto.

Pronájem automobilu
Klienti, kteří si chtějí pronajmout auto, musí mít s sebou konvexní kreditní kartu.

Víza
Čeští státní příslušníci mohou cestovat do Itálie i na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 l - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Pasují do nich české ploché dvou-kolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu). Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy či pro napájení přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Čechách v supermarketech nebo prodejnách elektra (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Náklady na volání do české mobilní sítě (roaming) si prosím ověřte před odjezdem u svého operátora.

Kampánie
Kampánie je hornatá oblast u Tyrhénského moře s hlavním městem Neapol. Malebné zálivy a ostrovy s krásnými plážemi, středomořská vegetace, stará městečka, plná architektonických památek a bohatá archeologická naleziště, kde se po erupci Vesuvu zastavil čas - to jsou vizitky této části Itálie.

Neapol
Neapol s výhledem na záliv a Vesuv, který se nad ním tyčí, je jedním z nejkrásnějších italských panoramat. Město plné památek (Staré město je zapsáno na seznamu UNESCO) přitahuje architektonickými perlami v podobě hradů, paláců (např.: Palazzo di Capodimonte, Como, Gravina nebo Reale) a kostelů (jako: St. Lorenzo, St. Domenico, St. Chiara). Večerní procházka stylovými uličkami města a ochutnávka tradiční neapolské pizzy u sklenky vína je perfektním zakončením pobytu v Neapoli.

Sorrento
Tady si lze odpočinout od ruchu a hluku Neapole. Město je známé díky románské katedrále ze 14. století a hlavnímu náměstí věnovanému básníkovi Tassovi. Sorrento obklopují olivovníky a citrusové háje, malebné uličky plné kaváren a restaurací lákají turisty k večerním procházkám.

Pompeje, Herculaneum a Stabie
Tady se zastavil čas v roce 79. Města byla pokryta sopečným popelem z Vesuvu, který zakonzervoval jejich budovy, obyvatele a zvířata. Pompeje plné turistů a méně navštěvované Herculaneum a Stabie jsou archeologickými vizitkami Kampánie.

Paestum
Dávná řecká kolonie a dnes jedno z nejvýznamnějších evropských archeologických nalezišť (UNESCO). Město má dobře vybavenou turistickou infrastrukturu. Je známé svou krásnou, písečnou pláží, což zaručuje skvělý odpočinek.

Amalfi
Dávné kupecké městečko a přístav zasazený do vysokého, skalnatého pobřeží je v současné době exkluzivním letoviskem s tradicí. Okouzlující, vinuté uličky a klidná nádvoří jsou ideálním místem k procházkám a prohlídce historického centra Amalfi. Město hýří večerním životem, když restaurace lákají turisty na večeři s živou hudbou.

Odlety z: Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na vybraném letišti. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna trvá v Kampánii obvykle od poloviny června do poloviny září. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč