Globales Costa Tropical Obrázek0
Globales Costa Tropical Obrázek1
Globales Costa Tropical Obrázek2
Globales Costa Tropical Obrázek3
Globales Costa Tropical Obrázek4
Globales Costa Tropical Obrázek5
Globales Costa Tropical Obrázek6
Globales Costa Tropical Obrázek7
Globales Costa Tropical Obrázek8
Globales Costa Tropical Obrázek9
Globales Costa Tropical Obrázek10
Globales Costa Tropical Obrázek11

Globales Costa Tropical

Španělsko - Fuerteventura - Costa de Antigua
Pobytový
Rodinný
S oddělenou ložnicí
Apartmán s oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Tichý, za městem
Blízko letiště, krátký transfer

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v právě se rozvíjející vesnici Costa Antigua. Vesnice se skládá z několika hotelů , 2 barů, restaurace a malého trhu. Známé letovisko Caleta de Fuste je vzdáleno cca 2 km - pěší chůze cca 30 min, hotel zajišťuje kyvadlovou dopravu do Costa de Fuste cca 7x denně, nebo můžete využít místní dopravu (jednosměrná cesta cca 1 Eur, zastávka 100 m). V Caleta de Fuste je velký výběr barů, restaurací a jediné kino na ostrově. V Caleta de Fuste se nachází také široká písečná pláž. Na letiště Puerto del Rosario je to cca 9 km.

.
Pláž

Hotel se nachází přibližně 3 km od písečné pláže v zálivu El Castillo. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 6 Eur/den/osoba).

.
K dispozici pro hosty

Recepce (07:00-23:00), restaurace, výtahy (v hlavní budově), kavárna s barem, bar u bazénu, velký bazén a sluneční terasy (s lehátky a slunečníky) obklopené palmami a zelení, miniklub, internetová stanice. Hotel poskytuje osušky k bazénu (za poplatek cca 10 Eur/osoba).

.
Internet

Wifi v hotelu zdarma.

.
Catering

All Inclusive: -Snídaně (08:30-10:30), oběd (13:00-15:00) a večeře (18:30-21:30) podávané v restauraci. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (víno, pivo) k hlavním jídlům. Občerstvení dostupné mezi jídly a podávané v hlavní restauraci. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici v baru od 15:30-23:00. Zmrzlina pro děti (3 příchutě).

Sportovní a animační program

Aparthotel provozuje denní a večerní animační programy (soutěže, hry, večerní představení). Zdarma: víceúčelové sportovní hřiště, tenisové kurty, posilovna, místnost pro aerobik. Za poplatek: masáže, sauna, vířivka.

Webové stránky Místní kategorie

Hvězdy: ***

Podle našeho názoru

Tichý a klidný resort pro ty, kteří hledají odpočinek mimo hlučná letoviska. Přestože Costa Antigua zatím nemá turistům příliš co nabídnout, Globales Costa Tropical má i přes své 3* bohatou infrastrukturu. Byty nejsou nejnovější, ale jsou poměrně velké (cca 30 m2), pohodlné a čisté. Doporučujeme klientům, kteří chtějí navštívit ostrov za málo peněz.

.
Umiestnenie

Hotel sa nachádza v práve sa rozvíjajúcej dedinke Costa Antigua. Dedinu tvoří několik hotelů , 2 bary, restaurace a malý trh. Známé letovisko Caleta de Fuste je vzdálené cca 2 km - pešia chôdza cca 30 min, hotel zabezpečuje kyvadlovú dopravu do Costa de Fuste cca 7-krát denne alebo môžete využiť miestnu dopravu (jednosmerná cesta cca 1 Eur, zastávka 100 m). V Caleta de Fuste sa nachádza veľký výber barov, reštaurácií a jediné kino na ostrove. V Caleta de Fuste sa nachádza aj široká piesočnatá pláž. Na letisko Puerto del Rosario je to přibližně 9 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Aparthotel pořádá denní a týdenní animační programy (soutěže, hry, večerní představení). Zdarma: multisportovní ihrisko, tenisové kurty, posilňovňa, miestnosť na aerobik. Za poplatek: masáže, sauna, vírivka.

Stravovanie

All Inclusive: -Raňajky (08:30-10:30), oběd (13:00-15:00) a večeře (18:30-21:30) podávané v restauraci. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (víno, pivo) k hlavním jídlům. Občerstvenie k dispozícii medzi jedlami a podávané v hlavnej reštaurácii. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici v bare od 15:30-23:00. Zmrzlina pre deti (3 príchute).

.
Miestna kategória

Hviezdy: ***

K dispozícii pre hostí
.
Podľa nášho názoru

Tichý a pokojný rezort, určený pro ty, kteří hledají odpočinek mimo hlučných letovisek. Hoci Costa Antigua zatiaľ nemá turistom čo ponúknuť, Globales Costa Tropical má napriek svojim 3* bohatú infraštruktúru. Byty sú najnovšie, ale sú pomerne veľké (cca 30 m2), pohodlné a čisté. Odporúčame klient, ktorí chcú navštíviť ostrov za málo peňazí.

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Fakultativní výlety a atrakce

Gran Tour Fuerteventura
Celodenní okružní výlet po ostrově plný nezapomenutelných zážitků! Navštívíme rybářskou vesnici Ajuy se slavnou černou sopečnou pláží. Procházka kolem nejstarších skal Kanárských ostrovů nás zavede k černé jeskyni. Dalším bodem programu bude návštěva prvního hlavního města ostrova - Betancuria, ve kterém se nachází nejstarší kostel na Kanárských ostrovech. Čeká nás také návštěva rodinné kozí farmy, kde ochutnáme sýry, marmeládu z kaktusů, kanárský rum s medem a pikantní omáčku mojo rojo. Po setkání se slavnými guančskými sochami nás během oběda zahrnutého v ceně výletu čeká další část kanárské kulinářské hostiny. Následně zastavíme na plantáži Aloe Vera a seznámíme se s výrobou přírodní kosmetiky. Vyvrcholením rušného dne bude volný čas a krátká procházka po dunách las Dunas de Corralejo. Výlet s polským průvodcem. 
Cena: cca 48 EUR/dospělá osoba, cca 28 EUR/dítě do 11 let.

Lanzarote  
Celodenní výlet na nejvíce fascinující sopečný ostrov z celého kanárského souostroví. Nejdřív navštívíme Národní park Timanfaya - oblast velkých sopečných erupcí z 18. století, která zahrnuje ¼ celého ostrova. Přejedeme autokarem známou, 14 km dlouhou sopečnou trasou, která vede po ztuhlé lávě. Zúčastníme se tří ukázek geotermální činnosti a zjistíme, jak horká je láva. V programu návštěva a čas na focení u jezera El Golfo. V oblasti La Geria nás čeká ochutnávka slavných vulkanických vín z Lanzarote. Přejedeme Údolím tisíce palem a zastavíme na vyhlídkovém místě. Následně navštívíme Jameos del Agua, neboli lávovou jeskyni vytvořenou v sopečném tunelu místním umělcem - Césarem Manriquem - překvapivé místo ideální k odpočinku. Na typický kanárský oběd se vydáme do restaurace postavené hned vedle jednoho z děl Césara Manriqueho - právě tomuto umělci vděčí ostrov za svou prosperitu. Výlet s polským průvodcem. 
Cena: cca 93 EUR/dospělá osoba, cca 5,50 EUR/dítě do 3 let, cca 47 EUR/dítě do 11 let.

Oasis Park Fuerteventura 

Návštěva velké zoologické zahrady je skvělou zábavou s přírodními atrakcemi pro malé i velké. Během celodenního pobytu v parku si můžete prohlédnout více než 3 000 zvířat z 230 druhů. Během návštěvy doporučujeme navštívit velkolepou show se zvířaty (lachtany, papoušky, hady a divokými ptáky), během které bude možnost zvířata lépe poznat. V Oasis Parku se také nachází největší Kaktusová zahrada v Evropě. Pro nejmenší je připraveno dětské hřiště a pro všechny restaurace s čerstvými a přírodními produkty z místních farem. Pro vaše pohodlí odjíždí do parku každý den od hotelu bezplatný kyvadlový autobus. Pro zájemce jsou k dispozici další atrakce (za poplatek): interakce s lemury, projížďka na velbloudech, plavání s lachtany.
Cena cca 35 EUR/dospělá osoba, cca 30 EUR/senior 60+, cca 21 EUR/dítě 4-11 let.

Tajemná Cofete
Komorní výlet na divoký poloostrov Jandia a pláž Cofete. Během cesty malebné výhledy, úžasná pláž Cofete (volný čas na opalování), historie tajemné vily Gustava Wintera. Nezapomenutelné výhledy zaručeny. Polský průvodce.
Cena cca 68 EUR/os.

Lobos Catamaran 
Plavba katamaránem z přístavu Corralejo na okouzlující malý ostrov Lobos. Během plavby přestávka na skákání do vody a šnorchlování. Na palubě lodi oběd, občerstvení a nápoje zahrnuty v ceně. Přibližně 3hodinový pobyt na ostrově - čas na koupání a opalování, na více aktivní čekají pěší stezky.
Cena cca 54 EUR/dospělá osoba, cca 27 EUR/dítě do 11 let.

Plavba jachtou pod polskou vlajkou  
Zveme na exkluzivní plavbu jachtou pod polskou vlajkou. Komorní, skupiny max. 8 osob, polská posádka a možnost získání prvních plavebních dovednosti jsou zárukou nezapomenutelného dobrodružství! Během 3,5hodinové plavby budeme obdivovat divokou krajinu jižního pobřeží ostrova, ochutnáme koupání a šnorchlování na otevřeném moři a také budeme pozorovat delfíny a želvy v jejich přirozeném prostředí. V ceně: transfer do přístavu v Morro Jable, alkoholické nápoje (víno, pivo) a nealkoholické nápoje, jídlo v podobě tapas, tzn. španělské občerstvení a vybavení ke šnorchlování. Výlet pro hotely z Costa Calma a Morro Jable.
Cena: cca 69 EUR/dospělá osoba, cca 39 EUR/dítě.

PLAVBA SAIL&DREAM  
Nakupování a relaxace v nejkrásnějších zákoutích Lanzarote na dosah ruky! Plavba lodí do Mariny Rubicón, kde se koná tradiční kanárský trh. Skvělá příležitost k nákupu ručně vyrobeného oblečení, šperků nebo upomínkových předmětů v malebné scenérii rušného přístavního města nebo k poznání kouzel místních kaváren a barů. Následně plavba luxusním katamaránem do blízkosti nejkrásnějších pláží Lanzarote - Playas de Papagayo. Na palubě atmosférická hudba, otevřený bar (sangria, mojito, pivo, nealkoholické nápoje), čerstvě připravená paella, ovoce. Možnost opalování a koupání v krystalických vodách jižního pobřeží, možnost využití plovoucí matrace, kajaků, šnorchlovacích masek. V ceně výletu: transfer do přístavu v Corraleju, oběd, otevřený bar, kajaky, vybavení ke šnorchlování.
Cena: cca 59 EUR/dospělá osoba, cca 35 EUR/dítě.

ACUA WATER PARK
Vodní park o rozloze přes 25 000 m² je zárukou nezapomenutelné zábavy pro celou rodinu! Díky četným atrakcím jako např.: skluzavky, bazén s umělou vlnou, animace a miniklub pro děti se zde nikdo nebude nudit. Navíc park nabízí bohatou gastronomickou nabídku. Cena výletu zahrnuje: dopravu autobusem, vstupenku do parku, animace, miniklub. Za poplatek: skříňky pro ukládání věcí.
Cena z Caleta de Fuste - cca 32 EUR/dospělá osoba, cca 26 EUR/dítě. Cena: cca 25 EUR/dospělá osoba, cca 19 EUR/dítě. 

Fuerta na dvou kolech  
Objevte Fuerteventuru z jiné perspektivy - zveme k jejímu aktivnímu prozkoumávání během cyklovýletů! Vyberte si 3hodinovou trasu v okolí Corraleja nebo 5hodinovou trasu do malebné surfařské vesničky El Cotillo.
Cena: od 49 EUR/os. (v závislosti na zvolené trase)
 
Balíček „kompletní Fuerteventura“ pro hotely z Caleta de Fuste. Při zakoupení dvou fakultativních výletů - Gran Tour a Tajemná Cofeta - které vám umožní poznat největší atrakce Fuerteventury jako celek - akční cena balíčku je cca 90 EUR/dospělá osoba. 

Pro aktivní

Ráj pro surfaře a kite/wind surfaře
Fuerteventura zvaná Havají Evropy, je známá díky fantastickým podmínkám k provozování právě těchto vodních sportů. Nejlepší místa pro surfaře se nachází v Corralejo, El Cotillo a La Pared. Milovníci kitesurfingu a windsurfing najdou své místo na pláži Sotavento, na které se koná každým rokem Mistrovství světa v kitesurfingu a windsurfingu.

Trekking
Měsíční krajiny, údolí a soutěsky, půvabné kanárské vesnice, pobřežní stezky - Fuerteventura překvapuje velkým počtem různě obtížných tras. Doporučujeme se vydat na nejvyšší vrchol Fuerteventury - Pico de la Zarza, ze kterého lze vidět jak západní, tak východní pobřeží oceánu.

Příroda

Duny v Corralejo
Ohromující písečné duny přecházející v široké a dlouhé pláže tvoří Přírodní park Las Dunas a jednu z vizitek Fuerteventury.

Pláž Sotavento
Pláž Sotavento je považována za nejkrásnější pláž na ostrově Fuerteventura - více než 9 km dlouhá, s jemným pískem a mělkými lagunami, to vše vytváří malebnou a velmi fotogenickou scenérii. Mělké, bezpečné zátoky ocení rodiny s dětmi a milovníci windsurfingu a kitesurfingu.

Aloe Vera Finca 
Během návštěvy plantáže Aloe Vera uvidíme odrůdu Barbadensis Miller, jejíž zklidňující vlastnosti jsou známy již po tisíce let. Kosmetika z Aloe Vera je jedním z nejznámějších vývozních produktů ostrova.

Relax

Corralejo
Corralejo je určitě nejzábavnějším městem ostrova. Stojí za to zajít na živý koncert do Rock Cafe nebo si jít zatančit do Waikiki nebo Kiwi. Gofio zmrzlina je nepochybně vizitkou ostrova - lze jí ochutnat v malé kavárně Secreto del Sur. Blízkost dun, neboli největšího pískoviště ostrova umožňuje spojit odpočinek a opalování s provozováním sportů - surfingu, windsurfingu nebo kitesurfingu.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam dostupných fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1.11. do 31.3.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč