SBH Costa Calma Palace Obrázek0
SBH Costa Calma Palace Obrázek1
SBH Costa Calma Palace Obrázek2
SBH Costa Calma Palace Obrázek3
SBH Costa Calma Palace Obrázek4
SBH Costa Calma Palace Obrázek5
SBH Costa Calma Palace Obrázek6
SBH Costa Calma Palace Obrázek7
SBH Costa Calma Palace Obrázek8
SBH Costa Calma Palace Obrázek9
SBH Costa Calma Palace Obrázek10
SBH Costa Calma Palace Obrázek11
SBH Costa Calma Palace Obrázek12
SBH Costa Calma Palace Obrázek13
SBH Costa Calma Palace Obrázek14
SBH Costa Calma Palace Obrázek15
SBH Costa Calma Palace Obrázek16
SBH Costa Calma Palace Obrázek17
SBH Costa Calma Palace Obrázek18
SBH Costa Calma Palace Obrázek19
SBH Costa Calma Palace Obrázek20
SBH Costa Calma Palace Obrázek21
SBH Costa Calma Palace Obrázek22
SBH Costa Calma Palace Obrázek23
SBH Costa Calma Palace Obrázek24
SBH Costa Calma Palace Obrázek25
SBH Costa Calma Palace Obrázek26

SBH Costa Calma Palace

Španělsko - Fuerteventura - Costa Calma
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento luxusní komplex postavený v roce 2001 se nachází v klidné oblasti, nedaleko centra Costa Calma (300 m), nad samotnou pláží - písečnou a širokou. Hotel má kaskádovitou strukturu a k areálu přiléhá nádherná rozlehlá zahrada. V blízkosti hotelu se nachází velký supermarket. Na letiště Puerto del Rosario je to přibližně 65 km.

.
Pláž

V hotelu, písečné a široké. Lehátka a slunečníky za poplatek cca 4 Eur/den/osoba.

.
K dispozici pro hosty

Prostorný a moderní hotel, 24hodinová recepce s lobby, 8 výtahů, hlavní restaurace s předváděcí kuchyní, piano bar, bar u bazénu, snack bar, velká zahrada, krytý bazén (se slanou vodou), dva venkovní bazény (z toho 1 vyhřívaný od listopadu do konce dubna) a dětský bazén, sluneční terasy, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, butiky a klenotnictví, pošta, kadeřnictví, půjčovna aut, konferenční místnost, úschovna zavazadel, bezdrátové připojení k internetu (za příplatek 7 EUR/den). Vedle hotelu je oddělený plážový pás pro děti. Hotel poskytuje plážové osušky (za poplatek). Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky - za poplatek 4 EUR/den.

Internet

Wifi v hotelu se platí přibližně 25 €/týden.

.
Catering

Snídaně a večeře se podávají formou bohatého bufetu. Jednou týdně se zde koná kuchařská show.

.
Sportovní a animační program

Platí se: tenis, minigolf (9 jamek), šachy - obři, posilovna.

Hotel neorganizuje standardní animační programy, několikrát týdně je však možné zhlédnout taneční představení, kouzelnické show, poslechnout si koncerty vážné hudby. Hotel má pro tyto účely divadelní sál spojený s barem. K dispozici je také minigolfové hřiště (9 jamek).

Hotel nabízí lázeňské centrum Thalasso (za poplatek): ošetření obličeje a těla, masáže, saunu, vířivku, whirlpooly.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Komplex je velmi dobře udržovaný, elegantní, propracovaný do nejmenších detailů a uspokojí vkus i těch nejnáročnějších zákazníků. O kuchyni tohoto hotelu se říká, že patří k nejlepším na ostrově.

.
Umiestnenie

Tento luxusní komplex postavený v roce 2001 se nachází v klidné oblasti, neďaleko centra Costa Calma (300 m), nad samotnou pláží a širokou pláží. Hotel má kaskádovitú štruktúru a k areálu prislúcha nádherná rozľahlá záhrada. V blízkosti hotelu se nachází velký supermarket. Na letisko Puerto del Rosario je to přibližně 65 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Platí se: tenis, minigolf (9 jamiek), šach - obri, posilňovňa.

Hotel neorganizuje standardní animácie, avšak několikrát týdenne je možné sledovat tanečné predstavenia, kúzelnícke predstavenia, vypočuť si koncerty vážnej hudby. Hotel má na tento účel k dispozici divadelnú miestnosť spojenú s barom. K dispozici je i minigolfové ihrisko (9 jamiek).

Hotel ponúka kúpeľné centrum Thalasso (za poplatok): ošetrenie tváre a tela, masáže, sauna, vírivka, vírivky.

.
Stravovanie

Raňajky a večere se podávají formou bohatého bufetu. Raz týždenne sa koná kuchárska show.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Priestorový a moderní, 24hodinová recepce s lobby, 8 výtahů, hlavní restaurace s předváděcí kuchyňou, piano bar, bar při bazénech, snack bar, velká zahrada, vnitřní bazén (so slanou vodou), dva vnější bazény (včetně 1 vyhrievaného od listopadu do konce dubna) a dětský bazén, slnečné terasy, ležadlá a slnečníky pri bazénoch zdarma, boutiques a klenotníctvo, pošta, kaderníctvo, požičovňa áut, konferenčná miestnosť, úschovňa batožiny, bezdrôtové pripojenie na internet (za príplatok 7 EUR/deň). Pri hotelu sa nachádza samostatný plážový pás pre deti. Hotel poskytuje plážové uteráky (za poplatok). Na pláži jsou k dispozici ležadla a slunečníky - za poplatok 4 EUR/deň.

.
Podľa nášho názoru

Komplex je velmi dobře udržiavaný, elegantní, prepracovaný do nejmenších detailů a uspokojí vkus i těch nejnáročnějších zákazníků. Hovorí se, že kuchyňa tohoto hotelu patří k nejlepším na ostrove.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 6, 7, 8, 13, 14 nebo 15 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 


Název zájezdu v polském jazyce: Wyspy Kanaryjskie - Fuerteventura


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.


Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

FUERTEVENTURA - základní informace

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. 

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je připočteno k účtu.

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat na Kanárské ostrovy na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu.

Čas
- 1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Kanárské ostrovy jsou bezcelní zónou a je zde možné levněji nakoupit mnoho produktů (např. kosmetiku, alkohol a elektronická zařízení). Obecně platí, že ceny oblíbeného zboží jsou přiměřené, například oběd v restauraci od 10 EUR, 1 l vody - 1-1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 2 EUR, autobusové jízdenky v závislosti na trase od 0,7 EUR do 5 EUR.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční docela drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Odlety z: Varšavy, Katovic a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Fuerteventura
Tento Kanárský ostrov velmi rychle rozvíjí turistickou infrastrukturu. Po Tererife druhý největší ostrov je téměř neobydlený, na 1 660 km² žije méně než 100 000 lidí. Ostrov je rájem pro milovníky pláží, surfingu, windsurfingu a kitesurfingu. Zdejší klima je pro tyto sporty přímo ideální a na Playa de Sotavento de Jandia se každoročně odehrává mistrovství světa. 

Corralejo
Oblast na severní části ostrova je kombinací turistického letoviska a malé španělské vesničky. Odtud je nejblíže na sousední Lanzarote (trajektem jen 30 minut) a na známé pobřežní duny. Město nabízí mnoho turistických atrakcí a jeho stará část má okouzlující atmosféru. 

Caleta de Fuste
Nejmladší malé ostrovní letovisko v blízkosti letiště. Vyznavači nočního života zde naleznou bary a milovníci kanárské kuchyně restaurace s nabídkou místních jídel. Zdejší široká zálivová pláž je ideální pro odpočinek.   

Costa Calma
Letovisko postavené na začátku několikakilometrové pláže, která je sama o sobě ideální atrakcí pro ty, kdo si chtějí vychutnat odpočinek na slunci nebo pro milovníky windsurfingu a kitesurfingu. Obchody, restaurace a bary zajišťují večerní zábavu. 

Jandia
Na nejjižnější části ostrova se nachází jedno z nejpopulárnějších letovisek na ostrově. Krásné dlouhé pláže s bílým pískem a nemalé množství hotelů jsou důvodem rychlého vývoje oblasti. Vznikají tu nové obchody, kavárny a restaurace, takže o zábavu zde není nouze. 

Majanicho
Malá rybářská vesnice ležící na severu Fuerteventury s divokou pláží. Toto místo je ideální pro všechny, kteří hledají klidnou dovolenou a odpočinek daleko od hluku velkých letovisek.
 
Nudismus na plážích Fuerteventury
Nudismus je na ostrově velmi populární a na každé pláží lze potkat jeho nadšence. 

Výlety v okolí

Fakultativní výlety a atrakce

Cofete Adventure
Výlet panoramatickým terénním autobusem na jih ostrova - divoký poloostrov Jandia a pláž Cofeta. Program zahrnuje zastávky na vyhlídkových místech a slavnou divokou pláž Cofete, historie záhadné vily Gustava Wintere, majáku Punto de Jandia. Oběd v ceně.

 

Gran Tour Fuerteventura
Celodenní okružní výlet po ostrově plný nezapomenutelných zážitků! Navštívíme rybářskou vesnici Ajuy se slavnou černou sopečnou pláží a jeskyněmi. Přejezd půvabným městem Pajara, vyhlídková místa Las Penitas a ostrovy Ayoze a Guize dávných králů; historická kanárská vesnice Betancuria (první hlavní město ostrova), ochutnávka chutí ostrova na kozí farmě a návštěva továrny na kosmetiku z aloe vera, zastávka v několik kilometrů dlouhém parku Corralejo Dunes. Cena výletu zahrnuje: služby polského průvodce, dopravu autokarem a oběd v podobě tapas s nápoji.

 

Lanzarote  
Celodenní výlet na nejvíce fascinující sopečný ostrov z celého kanárského souostroví. Nejdřív navštívíme Národní park Timanfaya - oblast velkých sopečných erupcí z 18. století, která zahrnuje ¼ celého ostrova. Přejedeme autokarem známou, 14 km dlouhou sopečnou trasou, která vede po ztuhlé lávě. Zúčastníme se tří ukázek geotermální činnosti a zjistíme, jak horká je láva. V oblasti La Geria nás čeká ochutnávka slavných vulkanických vín z Lanzarote. Přejedeme Údolím tisíce palem a zastavíme na vyhlídkovém místě. Na typický kanárský oběd se vydáme do restaurace postavené hned vedle jednoho z děl Césara Manriqueho - právě tomuto umělci vděčí ostrov za svou prosperitu. Následně navštívíme Jameos del Agua, neboli lávovou jeskyni vytvořenou v sopečném tunelu místním umělcem - Césarem Manriquem - překvapivé místo ideální k odpočinku. Výlet s polským průvodcem. Cena výletu zahrnuje: oběd s nápoji (voda, víno, dezert), vstupenky do turistických míst, dopravu autobusem, plavbu trajektem z přístavu Corralejo (cca 30 minut). 

 

Kouzelný katamarán
Půldenní plavba katamaránem z přístavu Morro Jable, plavba podél poloostrova Jandia. Cena zahrnuje občerstvení a nápoje na palubě.


 
Oasis Park Fuerteventura 

Obrovská zoo s atrakcemi pro malé i velké. Cena vstupenky zahrnuje celodenní pobyt v parku, 4 zvířecí představení: lachtani, ptáci, papoušci, obojživelníci a plazi a návštěva největší kaktusové zahrady v Evropě. Každý den odjíždí z hotelu bezplatný autobus do parku.

 

Paradise Goleta
Půldenní plavba lodí z přístavu Morro Jable, plavba podél poloostrova Jandia. Cena zahrnuje občerstvení a nápoje na palubě.
 

Pedro Sartana
Půldenní plavba na pirátské lodi z přístavu Morro Jable, plavba podél poloostrova Jandia. Na palubě mnoho atrakcí, her a aktivit pro děti. Cena zahrnuje oběd a nápoje.

 

Tajemná Cofete
Půldenní výlet na divoký poloostrov Jandia a pláž Cofeta. Na trase malebné vyhlídky, úžasná pláž Cofete (volný čas na opalování a/nebo procházku), historie tajemné vily Gustava Wintera, návštěva malé místní vesnice Cofete, vyhlídkové místo na pláž Sotavento.

 

Pro aktivní

Ráj pro surfaře a kite/wind surfaře
Fuerteventura zvaná Havají Evropy, je známá díky fantastickým podmínkám k provozování právě těchto vodních sportů. Nejlepší místa pro surfaře se nachází v Corralejo, El Cotillo a La Pared. Milovníci kitesurfingu a windsurfing najdou své místo na pláži Sotavento, na které se koná každým rokem Mistrovství světa v kitesurfingu a windsurfingu.

Trekking
Měsíční krajiny, údolí a soutěsky, půvabné kanárské vesnice, pobřežní stezky - Fuerteventura překvapuje velkým počtem různě obtížných tras. Doporučujeme se vydat na nejvyšší vrchol Fuerteventury - Pico de la Zarza, ze kterého lze vidět jak západní, tak východní pobřeží oceánu.

Příroda

Duny v Corralejo
Ohromující písečné duny přecházející v široké a dlouhé pláže tvoří Přírodní park Las Dunas a jednu z vizitek Fuerteventury.

Pláž Sotavento
Pláž Sotavento je považována za nejkrásnější pláž na ostrově Fuerteventura - více než 9 km dlouhá, s jemným pískem a mělkými lagunami, to vše vytváří malebnou a velmi fotogenickou scenérii. Mělké, bezpečné zátoky ocení rodiny s dětmi a milovníci windsurfingu a kitesurfingu.

Aloe Vera Finca 
Během návštěvy plantáže Aloe Vera uvidíme odrůdu Barbadensis Miller, jejíž zklidňující vlastnosti jsou známy již po tisíce let. Kosmetika z Aloe Vera je jedním z nejznámějších vývozních produktů ostrova.

Relax

Corralejo
Corralejo je určitě nejzábavnějším městem ostrova. Stojí za to zajít na živý koncert do Rock Cafe nebo si jít zatančit do Waikiki nebo Kiwi. Gofio zmrzlina je nepochybně vizitkou ostrova - lze jí ochutnat v malé kavárně Secreto del Sur. Blízkost dun, neboli největšího pískoviště ostrova umožňuje spojit odpočinek a opalování s provozováním sportů - surfingu, windsurfingu nebo kitesurfingu.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam dostupných fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč