KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek0
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek1
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek2
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek3
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek4
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek5
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek6
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek7
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek8
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek9
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek10
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek11
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek12
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek13
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek14
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek15
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek16
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek17
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek18
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek19
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek20
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek21
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek22
KUMARA Serenoa by Lopesan Obrázek23

KUMARA Serenoa by Lopesan

Španělsko - Gran Canaria - Maspalomas
Pobytový
Rodinný
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Tichý, mimo město
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Nejnovější nabídka známého portugalského řetězce Lopesan. Hotel se nachází mimo ruch typického letoviska, v klidné části letoviska Maspalomas. Je obklopen nádhernými dunami národního parku Las Dunas, 18jamkovým golfovým hřištěm a krásnými plážemi Maspalomas. Do centra letoviska (obchody, bary, restaurace) cca 3,5 km.

.

Pláž

Na širokou písečnou pláž Maspalomas cca 4 km. Na pláž jezdí hotelový autobus (za poplatek, počet míst omezen).

.

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, restaurace, bary, bazén s oddělenou částí pouze pro dospělé, brouzdaliště pro děti (v bazénech sladká voda, jeden v zimě vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky, balijskými lůžky a slunečníky, dětské hřiště, služba hlídání dětí (za poplatek), prádelna (za poplatek), parkoviště, půjčovna aut (za poplatek). Hotel poskytuje ručníky k bazénu (záloha splatná cca 5Eur).

.

Internet

WiFi v hotelu zdarma.

.

Catering

Snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek možnost plná penze nebo all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení, místní nealkoholické a alkoholické nápoje do 23:00 v prostorách určených hotelem.

.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají denní a večerní animace pro děti i dospělé. Za poplatek: posilovna, kulečník.

.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Nový hotel řetězce Lopesan určený pro každého. Moderní, ale zároveň nesmírně odlehčená architektura a design interiéru komplexu navozují blaženou náladu. A pro milovníky golfu je přímo u hotelu 18jamkové hřiště. Jste vítáni.

Umiestnenie

Najnovšia ponuka známej portugalskej siete hotelov Lopesan. Hotel sa nachádza mimo ruchu typického letoviska, v pokojnej časti letoviska Maspalomas. Je obklopený nádhernými dunami národního parku Las Dunas, 18-jamkovým golfovým ihriskem a krásnymi plážemi Maspalomas. Do centra letoviska (oslavy, bary, restaurace) cca 3,5 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu probíhají denní a večerní animácie pre deti a dospelých. Za poplatok: posilňovňa, biliard.

.
Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu. Je možné zaplatiť príplatok za all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje do 23:00 v priestoroch určených hotelom.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce, vstupní hala, restauraácia, bary, bazén s oddelenou časťou len pre dospelých, detské brodítko (sladká voda v bazénoch, jeden v zime vyhrievaný), slnečná terasa s ležadlami, balijskými posteľami a slnečníkmi, detské ihrisko, služba stráženia detí (za poplatok), práčovňa (za poplatok), parkovisko, prenájom auta (za poplatok). Hotel poskytuje uteráky k bazénu (záloha sa platí cca 5Eur).

.
Podľa nášho názoru

Nový hotel sítě Lopesan určený pro všechny. Moderná, ale zároveň mimořádně odlehlá architektúra a interiérový dizajn komplexu navodzujú blaženú náladu. A pre milovníkov golfu je tu 18-jamkové ihrisko priamo pri hoteli. Ste vítaní.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Fakultativní výlety a atrakce

Gran Tour
Během celodenní expedice navštívíme severní a centrální části ostrova Gran Canaria. Budeme obdivovat neuvěřitelně rozmanitou krajinu a objevovat nejkrásnější místa ostrova. Během přejezdu klikatými vinnými cestami přes hory porostlé borovicemi dojedeme do malebných vesnic s typickou kanárskou architekturou, např. Arucas se slavnou novogotickou katedrálou Jana Křtitele a Firgas a Moya. Ve Fontanales přestávka na kanárský oběd. Při projížďce horami pokrytými lesy kanárské borovice zastavíme na vyhlídkových místech Cruz de Tajeda nebo Fataga, odkud budeme moci obdivovat krásy ostrova. Čeká nás nezapomenutelný zážitek! 
Cena cca 53 EUR/dospělá osoba, cca 26 EUR/dítě do 12 let.

Las Palmas a okolí
Během tohoto výletu se blíže seznámíme s kosmopolitním Las Palmas, čili hlavním městem Gran Canaria a největším městem souostroví Kanárských ostrovů. Navštívíme dvě nejdůležitější čtvrtě: historickou Veguetu s katedrálou sv. Anny a rušnou Trianu, plnou butiků a restaurací. Uvidíme nejkrásnější městskou pláž - město v Evropě - Las Canteras, často srovnávanou s brazilskou Copacabanou. V programu výletu také návštěva největší botanické zahrady ve Španělsku ve městě Tafira a největšího sopečného kráteru na Gran Canarii - Caldera de Bandama. 
Cena cca 25 EUR/dospělá osoba, cca 15 EUR/dítě do 12 let.

Plavba - dobrodružství pod plachtami
Exkluzivní 5hodinová plavba plachetnicí s polskou posádkou pod polskou vlajkou. Možnost získání prvních plachetních zkušeností. Příležitost pohybovat se po Atlantickém oceánu pomocí síly větru. Obdivování ostrova z větší vzdálenosti, stejně jako z jeho západní, útesové strany. Zastávka v jedné z vybraných zátok s křišťálově čistou vodou, možnost šnorchlování a čas na teplé jídlo. Malé komorní skupiny umožní příjemnou relaxaci uprostřed oceánských vln. 
Cena cca 69 EUR/os.

Tajemství Gran Canarie
Výlet po těžko dosažitelných, panenských zákoutích jižní a západní Gran Canarie. Uvidíme ostrov z jiné perspektivy - uchvátí nás kanárské „mořské oko“, překvapí duhová skála a dojmy doplní krásné vesnice ukryté v horách. Výlety probíhají ve společnosti fotografa, v malých skupinách po 8 osob, v pohodlných klimatizovaných minibusech. Zaručujeme nádherné výhledy, fantastické vzpomínky a fotografické památky ve vašem prázdninovém albu; to vše v rodinné atmosféře bez davů a ​​spěchu.
Cena cca 39 EUR/os.

ŠPANĚLSKÉ CHUTĚ - LEKCE VAŘENÍ
Chcete se cítit jako Master Chef? Zveme Vás na jedinečný kurz vaření, během kterého budete během několika hodin zkoumat tajemství nejznámějších španělských jídel! Experti Greenpoint Cooking Academy vás naučí, jak připravit chutnou studenou polévku gazpacho, nejznámější kanárské občerstvení - brambory s vrásčitou slupkou papas arrugadas a paellu z Valencie. To všechno doplněné vínem a atmosférou skvělé zábavy! Doba trvání - cca 4 hodiny.
Cena cca 69 EUR/osoba vařící u stolu SOLO, cca 99 EUR/2 osoby vařící ve DVOU. Minimální věk - 12 let.

Jeep Safari
Dobrodružství, které dává možnost objevit skryté krásy nepřístupných částí ostrova! Během projížďky džípy 4x4 uvidíte úžasnou sopečnou krajinu, horské vesnice, osídlené jeskyně a údolí plné mandloní. Dalším lákadlem expedice bude projížďka na velbloudech. Skvělá zábava pro celou rodinu! 
Cena cca 56 EUR/dospělá osoba, cca 44 EUR/dítě do 12 let.

Loro Park
Výlet na ostrov Tenerife do největší botanicko-zoologické zahrady v Evropě! Fantastický den pro celou rodinu. Největší atrakcí parku jsou ukázky drezúry kosatek, delfínů a lachtanů. V Loro Parku se také nachází akvárium ve tvaru tunelu, ledová hora s tučňáky a výběhy se zvířaty takovými jako např.: aligátoři, gorily, jaguáři, lenochodi atd. 
Cena cca 98 EUR/dospělá osoba, cca 72 EUR/dítě do 12 let.

Žlutá ponorka
Yellow Submarine - Žlutá ponorka sestupuje 25 metrů hluboko do oceánu, díky čemuž můžete dokonale vidět podmořský život ostrova - tajemné vraky, hejna barevných ryb a další úžasné výhledy.
Cena cca 32 EUR/dospělá osoba, cca 16 EUR/dítě do 12 let.

Potápění
Nemusíte umět plavat, abyste se s námi mohli potápět! Pětihvězdičková polská potápěčská základna nabízí podvodní výlety a individuální trénink (i pro neplavce). Vše pod dohledem profesionálních instruktorů v polském jazyce. Gran Canaria je ideálním místem pro potápěčský debut - vřele doporučujeme!
Cena od 85 EUR/os. 

Pěší výlety
Během pěší turistiky po ostrově Gran Canaria lze prozkoumat ostrov z jiné perspektivy. Díky trekkingu objevíte ta zákoutí, do kterých se lze dostat pouze pěšky. Můžete si vybrat jednu ze tří dostupných tras: Kouzelné vodopády - stezka v severní části ostrova, která ukazuje kontrast mikroklímy mezi jihem a severem Gran Canarie, Roque Nublo - centrální část ostrova, lesy porostlé kanárskou borovicí a „měsíční” náhorní plošinu a vrcholy Gran Canarie - část ostrova a jeho nejvyšší vrchol - Pico de las Nieves, odkud lze za hezkého počasí vidět Roque Nublo a nejvyšší vrchol Španělska, který se nachází na Tenerife - sopka Teide.
Cena cca 60 EUR/os.

S dětmi

Palmitos Park
Nádherně umístěná zoologická zahrada, kde lze obdivovat ukázky drezúry delfínů, dravých ptáků nebo papoušků. Místo, kde lze skvěle strávit čas s rodinou, procházet se mezi mnoha druhy zvířat, obklopeni fascinující vegetací.

Aqualand
Zábavní park s četnými skluzavkami a vodními atrakcemi. Ideální místo pro milovníky vodních hrátek, které poskytují úlevu v horkých dnech.

Poema del Mar
Akvárium otevřené v roce 2018, jehož tvůrci jsou majitelé Loro Parku. Objekt ležící v přístavní části města Las Palmas nám odhaluje podmořský svět. V obrovských nádržích lze skrze skla (také největší skleněná obrazovka v Evropě) obdivovat ryby z celého světa, želvy, medúzy, rejnoky, žraloky.

Příroda

Duny v Maspalomasu
Krásná přírodní rezervace nejsilněji spojuje Gran Canarii s Afrikou. Hory písku, které lze zdolávat směrem k oceánu nebo majáku v Maspalomas. Během putování po kanárské poušti můžeme také vidět malou vodní nádrž Charca de Maspalomas, ke které se slétá mnoho druhů ptáků z celého světa.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam dostupných fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1.11. do 31.3.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč