Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek0
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek1
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek2
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek3
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek4
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek5
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek6
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek7
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek8
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek9
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek10
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek11
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek12
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek13
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek14
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek15

Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso

Španělsko - Gran Canaria - Meloneras
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel postavený v roce 2004 se nachází na jihu ostrova, v Meloneras. Přibližně 1,5 km od pláží se známými dunami Maspalomas. U hotelu se nachází přímořská promenáda Paseo de las Meloneras (bary, restaurace, obchody). Autobusová zastávka cca 800 m od hotelu, stanoviště taxi cca 150 m. Na letiště cca 29 km.

.
Pláž

Krásná písečná pláž s proslulými dunami Maspalomas je vzdálená cca 1,5 km. Na pláži lehátka a slunečníky za poplatek cca 11 Eur/osoba.

K dispozici pro hosty

Recepce, bufetová restaurace, restaurace a'la carte, 4 bary (včetně 1 u bazénu), rozsáhlý hotelový areál s krásnými zahradami a 6 bazény (včetně bezbariérového přístupu, sladká voda, dětský bazén, 3 vyhřívané bazény, lehátka a slunečníky na slunečních terasách, Za příplatek: hlídání dětí, půjčovna aut, lékařská péče, směnárna, prádelna, mezinárodní tisk, konferenční místnosti. Hotel poskytuje osušky k bazénu (zdarma).

.
Internet

K dispozici na pokojích a na recepci (za poplatek).

.
Catering

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení bohaté večeře formou bufetu.

.
Sportovní a animační program

V hotelu probíhají celodenní animace pro děti i dospělé (hry, soutěže, večerní show, mini disco, jóga, pilates, aerobik, aqua aerobik, zumba, strečink). Zdarma: dětské hřiště a herna, petanque, vodní pólo. Placené: potápění, tenis, čtyřkolky, kola, golf, vodní sporty. Hotel zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu na hřiště Lopesan Meloneras Golf a Maspalomas Golf Club.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Exkluzivní hotel řetězce Lopesan pro náročné klienty. Výjimečná architektura komplexu a design interiérů dokonale evokují koloniální minulost a sousední Afriku. Kromě atmosférických pokojů stojí za zmínku také působivá recepce hotelu. Celý komplex doplňuje hustě osázený subtropický areál kolem budov a četné bazény. To vše v těsné blízkosti oceánu a promenády vedoucí podél něj.

.
Umiestnenie

Hotel postavený v roce 2004 se nachází na juhu ostrova, v Meloneras. Približne 1,5 km od pláží so známymi dunami Maspalomas. Pri hotel sa nachádza prímorská promenáda Paseo de las Meloneras (bary, restauraácie, obchody). Autobusová zastávka cca 800 m od hotelu, stanovište taxíkov cca 150 m. Na letisko cca 29 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu probíhá celodenní animácia pre deti a dospelých (hry, súťaže, večerná show, mini disco, joga, pilates, aerobik, aqua aerobik, zumba, strečing). Zdarma: venkovní hry a herňa, petanque, vodní pólo. Placené: potápanie, tenis, štvorkolky, bicykle, golf, vodné športy. Hotel poskytuje bezplatnú kyvadlovú dopravu na golfové ihriská Lopesan Meloneras Golf a Maspalomas Golf Club.

.
Stravovanie

Raňajky formou bufetu. K bohatej večeri formou bufetu je možnost doplatku.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepce, bufetová restaurace, a'la carte restaurace, 4 bary (včetně 1 při bazénech), rozsáhlý hotelový areál s krásnymi zahradami a 6 bazény (včetně bezbariérového přístupu, sladká voda, detský bazén, 3 vyhrievané bazény, ležadlá a slnečníky na slnečných terasách, Za príplatok: Stráženie detí, prenájom áut, lekárska starostlivosť, zmenáreň, práčovňa, medzinárodná tlač, konferenčné miestnosti. Hotel poskytuje uteráky k bazénu (zdarma).

.
Podľa nášho názoru

Exkluzívny hotel siete Lopesan pre náročných klientov. Výnimočná architektúra komplexu a dizajnéru dokonale evokujú koloniálnu minulosť a susednú Afriku. Kromě atmosférických pokojů stojí za zmínku i působivá recepce hotelu. Celý komplex dopĺňa husto vysadený subtropický areál okolo budov a početné bazény. To všetko v tesnej blízkosti oceánu a promenády vedúcej pozdĺž neho.

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Fakultativní výlety a atrakce

Gran Tour
Během celodenní expedice navštívíme severní a centrální části ostrova Gran Canaria. Budeme obdivovat neuvěřitelně rozmanitou krajinu a objevovat nejkrásnější místa ostrova. Během přejezdu klikatými vinnými cestami přes hory porostlé borovicemi dojedeme do malebných vesnic s typickou kanárskou architekturou, např. Arucas se slavnou novogotickou katedrálou Jana Křtitele a Firgas a Moya. Ve Fontanales přestávka na kanárský oběd. Při projížďce horami pokrytými lesy kanárské borovice zastavíme na vyhlídkových místech Cruz de Tajeda nebo Fataga, odkud budeme moci obdivovat krásy ostrova. Čeká nás nezapomenutelný zážitek! 
Cena cca 53 EUR/dospělá osoba, cca 26 EUR/dítě do 12 let.

Las Palmas a okolí
Během tohoto výletu se blíže seznámíme s kosmopolitním Las Palmas, čili hlavním městem Gran Canaria a největším městem souostroví Kanárských ostrovů. Navštívíme dvě nejdůležitější čtvrtě: historickou Veguetu s katedrálou sv. Anny a rušnou Trianu, plnou butiků a restaurací. Uvidíme nejkrásnější městskou pláž - město v Evropě - Las Canteras, často srovnávanou s brazilskou Copacabanou. V programu výletu také návštěva největší botanické zahrady ve Španělsku ve městě Tafira a největšího sopečného kráteru na Gran Canarii - Caldera de Bandama. 
Cena cca 25 EUR/dospělá osoba, cca 15 EUR/dítě do 12 let.

Plavba - dobrodružství pod plachtami
Exkluzivní 5hodinová plavba plachetnicí s polskou posádkou pod polskou vlajkou. Možnost získání prvních plachetních zkušeností. Příležitost pohybovat se po Atlantickém oceánu pomocí síly větru. Obdivování ostrova z větší vzdálenosti, stejně jako z jeho západní, útesové strany. Zastávka v jedné z vybraných zátok s křišťálově čistou vodou, možnost šnorchlování a čas na teplé jídlo. Malé komorní skupiny umožní příjemnou relaxaci uprostřed oceánských vln. 
Cena cca 69 EUR/os.

Tajemství Gran Canarie
Výlet po těžko dosažitelných, panenských zákoutích jižní a západní Gran Canarie. Uvidíme ostrov z jiné perspektivy - uchvátí nás kanárské „mořské oko“, překvapí duhová skála a dojmy doplní krásné vesnice ukryté v horách. Výlety probíhají ve společnosti fotografa, v malých skupinách po 8 osob, v pohodlných klimatizovaných minibusech. Zaručujeme nádherné výhledy, fantastické vzpomínky a fotografické památky ve vašem prázdninovém albu; to vše v rodinné atmosféře bez davů a ​​spěchu.
Cena cca 39 EUR/os.

ŠPANĚLSKÉ CHUTĚ - LEKCE VAŘENÍ
Chcete se cítit jako Master Chef? Zveme Vás na jedinečný kurz vaření, během kterého budete během několika hodin zkoumat tajemství nejznámějších španělských jídel! Experti Greenpoint Cooking Academy vás naučí, jak připravit chutnou studenou polévku gazpacho, nejznámější kanárské občerstvení - brambory s vrásčitou slupkou papas arrugadas a paellu z Valencie. To všechno doplněné vínem a atmosférou skvělé zábavy! Doba trvání - cca 4 hodiny.
Cena cca 69 EUR/osoba vařící u stolu SOLO, cca 99 EUR/2 osoby vařící ve DVOU. Minimální věk - 12 let.

Jeep Safari
Dobrodružství, které dává možnost objevit skryté krásy nepřístupných částí ostrova! Během projížďky džípy 4x4 uvidíte úžasnou sopečnou krajinu, horské vesnice, osídlené jeskyně a údolí plné mandloní. Dalším lákadlem expedice bude projížďka na velbloudech. Skvělá zábava pro celou rodinu! 
Cena cca 56 EUR/dospělá osoba, cca 44 EUR/dítě do 12 let.

Loro Park
Výlet na ostrov Tenerife do největší botanicko-zoologické zahrady v Evropě! Fantastický den pro celou rodinu. Největší atrakcí parku jsou ukázky drezúry kosatek, delfínů a lachtanů. V Loro Parku se také nachází akvárium ve tvaru tunelu, ledová hora s tučňáky a výběhy se zvířaty takovými jako např.: aligátoři, gorily, jaguáři, lenochodi atd. 
Cena cca 98 EUR/dospělá osoba, cca 72 EUR/dítě do 12 let.

Žlutá ponorka
Yellow Submarine - Žlutá ponorka sestupuje 25 metrů hluboko do oceánu, díky čemuž můžete dokonale vidět podmořský život ostrova - tajemné vraky, hejna barevných ryb a další úžasné výhledy.
Cena cca 32 EUR/dospělá osoba, cca 16 EUR/dítě do 12 let.

Potápění
Nemusíte umět plavat, abyste se s námi mohli potápět! Pětihvězdičková polská potápěčská základna nabízí podvodní výlety a individuální trénink (i pro neplavce). Vše pod dohledem profesionálních instruktorů v polském jazyce. Gran Canaria je ideálním místem pro potápěčský debut - vřele doporučujeme!
Cena od 85 EUR/os. 

Pěší výlety
Během pěší turistiky po ostrově Gran Canaria lze prozkoumat ostrov z jiné perspektivy. Díky trekkingu objevíte ta zákoutí, do kterých se lze dostat pouze pěšky. Můžete si vybrat jednu ze tří dostupných tras: Kouzelné vodopády - stezka v severní části ostrova, která ukazuje kontrast mikroklímy mezi jihem a severem Gran Canarie, Roque Nublo - centrální část ostrova, lesy porostlé kanárskou borovicí a „měsíční” náhorní plošinu a vrcholy Gran Canarie - část ostrova a jeho nejvyšší vrchol - Pico de las Nieves, odkud lze za hezkého počasí vidět Roque Nublo a nejvyšší vrchol Španělska, který se nachází na Tenerife - sopka Teide.
Cena cca 60 EUR/os.

S dětmi

Palmitos Park
Nádherně umístěná zoologická zahrada, kde lze obdivovat ukázky drezúry delfínů, dravých ptáků nebo papoušků. Místo, kde lze skvěle strávit čas s rodinou, procházet se mezi mnoha druhy zvířat, obklopeni fascinující vegetací.

Aqualand
Zábavní park s četnými skluzavkami a vodními atrakcemi. Ideální místo pro milovníky vodních hrátek, které poskytují úlevu v horkých dnech.

Poema del Mar
Akvárium otevřené v roce 2018, jehož tvůrci jsou majitelé Loro Parku. Objekt ležící v přístavní části města Las Palmas nám odhaluje podmořský svět. V obrovských nádržích lze skrze skla (také největší skleněná obrazovka v Evropě) obdivovat ryby z celého světa, želvy, medúzy, rejnoky, žraloky.

Příroda

Duny v Maspalomasu
Krásná přírodní rezervace nejsilněji spojuje Gran Canarii s Afrikou. Hory písku, které lze zdolávat směrem k oceánu nebo majáku v Maspalomas. Během putování po kanárské poušti můžeme také vidět malou vodní nádrž Charca de Maspalomas, ke které se slétá mnoho druhů ptáků z celého světa.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam dostupných fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1.11. do 31.3.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč