Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek0
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek1
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek2
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek3
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek4
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek5
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek6
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek7
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek8
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek9
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek10
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek11
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek12
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek13
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek14
Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso Obrázek15

Lopesan VIlla del Conde Resort & Thalasso

Španělsko - Gran Canaria - Meloneras
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel postavený v roce 2004 se nachází na jihu ostrova, v Meloneras. Přibližně 1,5 km od pláží se známými dunami Maspalomas. U hotelu se nachází přímořská promenáda Paseo de las Meloneras (bary, restaurace, obchody). Autobusová zastávka cca 800 m od hotelu, stanoviště taxi cca 150 m. Na letiště cca 29 km.

.
Pláž

Krásná písečná pláž s proslulými dunami Maspalomas je vzdálená cca 1,5 km. Na pláži lehátka a slunečníky za poplatek cca 11 Eur/osoba.

K dispozici pro hosty

Recepce, bufetová restaurace, restaurace a'la carte, 4 bary (včetně 1 u bazénu), rozsáhlý hotelový areál s krásnými zahradami a 6 bazény (včetně bezbariérového přístupu, sladká voda, dětský bazén, 3 vyhřívané bazény, lehátka a slunečníky na slunečních terasách, Za příplatek: hlídání dětí, půjčovna aut, lékařská péče, směnárna, prádelna, mezinárodní tisk, konferenční místnosti. Hotel poskytuje osušky k bazénu (zdarma).

.
Internet

K dispozici na pokojích a na recepci (za poplatek).

.
Catering

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení bohaté večeře formou bufetu.

.
Sportovní a animační program

V hotelu probíhají celodenní animace pro děti i dospělé (hry, soutěže, večerní show, mini disco, jóga, pilates, aerobik, aqua aerobik, zumba, strečink). Zdarma: dětské hřiště a herna, petanque, vodní pólo. Placené: potápění, tenis, čtyřkolky, kola, golf, vodní sporty. Hotel zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu na hřiště Lopesan Meloneras Golf a Maspalomas Golf Club.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Exkluzivní hotel řetězce Lopesan pro náročné klienty. Výjimečná architektura komplexu a design interiérů dokonale evokují koloniální minulost a sousední Afriku. Kromě atmosférických pokojů stojí za zmínku také působivá recepce hotelu. Celý komplex doplňuje hustě osázený subtropický areál kolem budov a četné bazény. To vše v těsné blízkosti oceánu a promenády vedoucí podél něj.

.
Umiestnenie

Hotel postavený v roce 2004 se nachází na juhu ostrova, v Meloneras. Približne 1,5 km od pláží so známymi dunami Maspalomas. Pri hotel sa nachádza prímorská promenáda Paseo de las Meloneras (bary, restauraácie, obchody). Autobusová zastávka cca 800 m od hotelu, stanovište taxíkov cca 150 m. Na letisko cca 29 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu probíhá celodenní animácia pre deti a dospelých (hry, súťaže, večerná show, mini disco, joga, pilates, aerobik, aqua aerobik, zumba, strečing). Zdarma: venkovní hry a herňa, petanque, vodní pólo. Placené: potápanie, tenis, štvorkolky, bicykle, golf, vodné športy. Hotel poskytuje bezplatnú kyvadlovú dopravu na golfové ihriská Lopesan Meloneras Golf a Maspalomas Golf Club.

.
Stravovanie

Raňajky formou bufetu. K bohatej večeri formou bufetu je možnost doplatku.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepce, bufetová restaurace, a'la carte restaurace, 4 bary (včetně 1 při bazénech), rozsáhlý hotelový areál s krásnymi zahradami a 6 bazény (včetně bezbariérového přístupu, sladká voda, detský bazén, 3 vyhrievané bazény, ležadlá a slnečníky na slnečných terasách, Za príplatok: Stráženie detí, prenájom áut, lekárska starostlivosť, zmenáreň, práčovňa, medzinárodná tlač, konferenčné miestnosti. Hotel poskytuje uteráky k bazénu (zdarma).

.
Podľa nášho názoru

Exkluzívny hotel siete Lopesan pre náročných klientov. Výnimočná architektúra komplexu a dizajnéru dokonale evokujú koloniálnu minulosť a susednú Afriku. Kromě atmosférických pokojů stojí za zmínku i působivá recepce hotelu. Celý komplex dopĺňa husto vysadený subtropický areál okolo budov a početné bazény. To všetko v tesnej blízkosti oceánu a promenády vedúcej pozdĺž neho.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 

 

Název zájezdu v polském jazyce: Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

GRAN CANARIA - základní informace

 

Měna
EUR - Euro. Je možné platit kreditními kartami a používat bankomaty.

 

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je připočteno k účtu.

 

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat na Kanárské ostrovy na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu.

 

Čas
V letním období - 2 hodiny oproti času v ČR. V zimním období - 1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Kanárské ostrovy jsou bezcelní zónou a je zde možné levněji nakoupit mnoho produktů (např. kosmetiku, alkohol a elektronická zařízení). Obecně platí, že ceny oblíbeného zboží jsou přiměřené, například oběd v restauraci od 10 EUR, 1 l vody - 1-1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 2 EUR, autobusové jízdenky v závislosti na trase od 0,7 EUR do 5 EUR.

 

Pošta
Poštovní známka do evropských států stojí 0,65 EUR. Poštovní schránky se nachází na mnoha místech, často rovněž v hotelech.

 

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách. Ceny telefonních karet se pohybují mezi 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční docela drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

Gran Canaria
Třetí největší ostrov v souostroví Kanárských ostrovů je známý pro svou rozmanitost. Najdeme zde několik klimatických pásem a širokou škálu endemických exotických rostlin. Střed ostrova tvoří vysoké hory pokryté sněhem, zatímco na pobřeží nesčetné pláže nabízejí skutečnou letní atmosféru. Slavné písečné duny v Maspalomas působí jako magnet a po generace lákají turisty z celého světa, kteří se chtějí cítit jako na poušti. Ostrov je skutečným rájem pro milovníky aktivního využití volného času, lze si zde vychutnat všechny druhy vodních sportů a potápět se.

 

Playa del Ingles
Je ideálním místem pro ty, kteří mají rádi pláž během dne a večer zábavu. Dlouhá písečná pláž táhnoucí se až do Maspalomas zve ke slunění a odpočinku. Nesčetné bary, diskotéky a kluby jsou otevřeny do pozdních nočních hodin a lákají k zábavě.

 

Maspalomas/Meloneras
Nejznámější duny na Kanárských ostrovech, přímořská promenáda, elegantní hotely a golfové hřiště - to vše se zde nachází. Ideální místo pro ty, kteří mají rádi procházky a užívají si slunce, protože po pláži můžete dojít až do Playa del Ingles.

 

San Augustin
Malé letovisko nabízející veškeré pohodlí a klidnou atmosféru. Písečná pláž v zátoce nabízí ideální podmínky pro slunění a procházky. Letovisko je rovněž skvělou základnou k prozkoumávání ostrova.

 

Playa de Taurito
Jedno z hodně známých koupališť na ostrově se vyznačuje zátokovou pláží s klidnou vodou a bílým pískem. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou daleko od hluku a shonu velkých letovisek. Navíc je zde atrakcí největší aquapark na ostrově.

 

Odlety: Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výlety v okolí

GRAN CANARIA

Místní výlety a atrakce

 

Gran tour - fantastický ostrov
Během celodenního výletu navštívíme severní a centrální části ostrova Gran Canaria. Budeme obdivovat neuvěřitelně rozmanitou krajinu a objevovat nejkrásnější místa ostrova. Během přejezdu klikatými cestami dojedeme do malebných vesnic s typickou kanárskou architekturou, např. Arucas se slavnou neogotickou katedrálou Jana Křtitele, navštívíme továrnu na výrobu rumu z 19. století nebo Firgas a Moya. Ve Fontanales přestávka na kanárský oběd. Při projížďce horami pokrytými lesy kanárské borovice zastavíme na vyhlídkových místech Cruz de Tajeda nebo Fataga, odkud budeme moci obdivovat krásy ostrova. Čeká nás nezapomenutelný zážitek!


Plavba pod plachtou
Exkluzivní plavba plachetnicí s polskou posádkou pod polskou vlajkou. Možnost získání prvních plachetních zkušeností. Příležitost pohybovat se po Atlantickém oceánu pomocí síly větru. Obdivování ostrova z větší vzdálenosti, stejně jako z jeho západní, útesové strany. Zastávka v jedné z vybraných zátok s křišťálově čistou vodou, možnost šnorchlování a čas na teplé jídlo. Malé komorní skupiny umožní příjemnou relaxaci uprostřed oceánských vln.


Tajemství Gran Canarie
Výlet po těžko dosažitelných, panenských zákoutích jižní a západní Gran Canarie. Uvidíme ostrov z jiné perspektivy - uchvátí nás kanárské „mořské oko“, překvapí duhová skála a dojmy doplní krásné vesnice ukryté v horách. Výlety probíhají ve společnosti fotografa, v malých skupinách po 8 osob, v pohodlných klimatizovaných minibusech. Zaručujeme nádherné výhledy, fantastické vzpomínky a fotografické památky ve vašem prázdninovém albu; to vše v rodinné atmosféře bez davů a ​​spěchu.


ŠPANĚLSKÉ CHUTĚ - LEKCE VAŘENÍ
Chcete se cítit jako Master Chef? Zveme Vás na jedinečný kurz vaření, během kterého budete během několika hodin zkoumat tajemství nejznámějších španělských jídel! Experti Greenpoint Cooking Academy vás naučí, jak připravit chutnou studenou polévku gazpacho, nejznámější kanárské občerstvení - brambory s vrásčitou slupkou papas arrugadas a paellu z Valencie. To všechno doplněné vínem a atmosférou skvělé zábavy! Doba trvání - cca 4 hodiny.


Jeep safari
Dobrodružství, které dává možnost objevit skryté krásy nepřístupných částí ostrova! Během projížďky džípy 4x4 uvidíte úžasnou sopečnou krajinu, horské vesnice, osídlené jeskyně a údolí plné mandloní. Dalším lákadlem výletu bude projížďka na velbloudech. Spousta zábavy výlet pro celou rodinu!
 

Las Palmas a okolí
Během tohoto výletu se blíže seznámíme s kosmopolitním Las Palmas, čili hlavním městem Gran Canaria a největším městem souostroví Kanárských ostrovů. Navštívíme dvě nejdůležitější čtvrtě: historickou Veguetu s katedrálou sv. Anny a rušnou Trianu, plnou butiků a restaurací. Uvidíme nejkrásnější městskou pláž v Evropě - Las Canteras, často srovnávanou s brazilskou Copacabanou. V programu výletu také návštěva největší botanické zahrady ve Španělsku ve městě Tafira a návštěva plantáže s aloe.
 

Loro Park
Výlet na ostrov Tenerife do největší botanicko-zoologické zahrady v Evropě! Skvělý den pro celou rodinu. Největší atrakcí parku jsou ukázky drezúry kosatek, delfínů a lachtanů. V Loro Parku se také nachází akvárium ve tvaru tunelu, ledová hora s tučňáky a výběhy se zvířaty takovými jako např.: aligátoři, gorily, jaguáři, lenochodi atd.
 

Trekking
Během pěší turistiky po ostrově Gran Canaria lze prozkoumat ostrov z jiné perspektivy. Díky trekkingu objevíte ta zákoutí, do kterých se lze dostat pouze pěšky. Můžete si vybrat jednu ze tří dostupných tras: Kouzelné vodopády, Roque Nublo, vrcholy Gran Canarie. V komorní skupině s polským průvodcem zažijete a uvidíte úžasnou přírodu ostrova.
 

Poema del Mar
Akvárium otevřené v roce 2018, jehož tvůrci jsou majitelé Loro Parku. Objekt ležící v přístavní části města Las Palmas nám odhaluje podmořský svět. V obrovských nádržích lze skrze skla (také největší skleněná obrazovka v Evropě) obdivovat ryby z celého světa, želvy, medúzy, rejnoky, žraloky.
 

S dětmi

Palmitos Park
Nádherně umístěná zoologická zahrada, kde lze obdivovat ukázky drezúry delfínů, dravých ptáků nebo papoušků. Místo, kde lze skvěle strávit čas s rodinou, procházet se mezi mnoha druhy zvířat, obklopeni fascinující vegetací.

Aqualand
Zábavní park s četnými skluzavkami a vodními atrakcemi. Ideální místo pro milovníky vodních hrátek, které poskytují úlevu v horkých dnech.

Poema del Mar
Akvárium otevřené v roce 2018, jehož tvůrci jsou majitelé Loro Parku. Objekt ležící v přístavní části města Las Palmas nám odhaluje podmořský svět. V obrovských nádržích lze skrze skla (také největší skleněná obrazovka v Evropě) obdivovat ryby z celého světa, želvy, medúzy, rejnoky, žraloky.

Příroda

Duny v Maspalomas
Krásná přírodní rezervace nejsilněji spojuje Gran Canarii s Afrikou. Hory písku, které lze zdolávat směrem k oceánu nebo majáku v Maspalomas. Během putování po kanárské poušti můžeme také vidět malou vodní nádrž Charca de Maspalomas, ke které se slétá mnoho druhů ptáků z celého světa.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam dostupných fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč