Be Live Adults Only Tenerife Obrázek0
Be Live Adults Only Tenerife Obrázek1
Be Live Adults Only Tenerife Obrázek2
Be Live Adults Only Tenerife Obrázek3
Be Live Adults Only Tenerife Obrázek4
Be Live Adults Only Tenerife Obrázek5
Be Live Adults Only Tenerife Obrázek6
Be Live Adults Only Tenerife Obrázek7
Be Live Adults Only Tenerife Obrázek8
Be Live Adults Only Tenerife Obrázek9
Be Live Adults Only Tenerife Obrázek10

Be Live Adults Only Tenerife

Kanárské ostrovy - Tenerife - Puerto de la Cruz
Pobytový
Pro dospělé
V/blízko centra

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v přístavním městě Puerto de la Cruz, které leží v malebném údolí Orotava na severu Tenerife. Do centra letoviska cca 500 m - bary, restaurace, obchody. Na letiště Reina Sofia cca 90 km.

.
Pláž

Pláž Sandy Jardin s černým pískem, oceněná certifikátem Modrá vlajka, se nachází přibližně 300 m od hotelu. Plážový servis za příplatek.

K dispozici pro hosty

Hotel pouze pro dospělé (16+).

Recepce, lobby, výtahy, TV místnost, restaurace, 2 bary, bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, konferenční místnosti, prádelna (za poplatek). Hotel poskytuje osušky k bazénu (za poplatek cca 10Eur/osoba). Hotel nepřijímá domácí zvířata.

Pro hosty ubytované v hotelech na severu ostrova v Puerto de la Cruz jsou naši rezidenti na telefonu a návštěva hotelu je možná po předchozí telefonické domluvě. Telefonní čísla a veškeré informace najdete v uvítacích obálkách, které naši hosté obdrží na Tenerife před transferem do hotelů / které vám rezidenti předají na letišti před transferem do hotelu.

Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně a večeře formou bufetu, nápoje k jídlům se platí zvlášť.Je možné si zaplatit All inclusive: snídaně (07:30-10:00), oběd (13:00-15:00) a večeře (18:45-21:45) formou bufetu. Občerstvení mezi jídly v časech a na místech určených hotelem. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v hotelových barech od 10:30 do 23:00. Existuje možnost zaplatit příplatek za All Inclusive Plus (pouze pro osoby starší 18 let) (včetně Bacardi Rum, Arehucas, Ricard Liqueur, Moskovkaya Vodka, Johnnie Walker Red Label, Gordon´s Dry Gin, Beefeater, Baileys, Smirnoff Vodka, JB).

.
Sportovní a animační program

V hotelu probíhají různé animační a sportovní programy a večerní představení, například s živou hudbou. Zdarma je k dispozici posilovna. Kulečník za poplatek.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel pro dovolenou ve dvou nebo s přáteli. Příjemný bazén a komfortní pokoje jsou vizitkou hotelu. Navíc se nachází v jednom z nejatmosféričtějších letovisek ostrova - místní život se zde mísí s kosmopolitní atmosférou typickou pro oblíbené turistické destinace.

Umiestnenie

Hotel se nachází v přístavnom meste Puerto de la Cruz, které leží v malebnom údolí Orotava na severe Tenerife. To centrum letoviska je to cca 500 m - bary, restaurace, obchody. Na letisko Reina Sofia cca 90 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu sa konajú rôzne animačné a športové programy a večerné predstavenia, napríklad so živou hudbou. Stravování zdarma. Biliard za poplatok.

.
Stravovanie

Raňajky a večere formou buetu, nápoje k jedlám sa platia extra.Je možnost zaplatiť si All inclusive: raňajky (07:30-10:00), obed (13:00-15:00) a večera (18:45-21:45) formou buetu. Občerstvenie medzi jedlami v čase a na místech určených hotelem. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii v hotelových baroch od 10:30 do 23:00. Existuje možnosť zaplatiť príplatok za All Inclusive Plus (len pre osoby staršie ako 18 rokov)  (vrátane Bacardi Rum, Arehucas, Ricard Liqueur, Moskovkaya Vodka, Johnnie Walker Red Label, Gordon´s Dry Gin, Beefeater, Baileys, Smirnoff Vodka, JB).

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hotel pro dospělé (16+).

Recepce, vstupní hala, výťahy, TV místnost, restauraácia, 2 bary, bazén, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, konferenčné miestnosti, práčovňa (za poplatek). Hotel poskytuje uteráky k bazénu (za poplatok cca 10Eur/osoba). Hotel neacceptuje domáce zvieratá.

Pre hostí ubytovaných v hoteloch na severe ostrova v Puerto de la Cruz sú naši rezidenti v službe na telefóne a návšteva hotela je možná po predchádzajúcej telefonickej dohode. Telefónne čísla a všechny informace najdete v uvítacích obálkach, ktoré naši hostia dostanú na Tenerife pred presunom do hotelov / ktoré vám rezidenti poskytnú na letisku pred presunom do hotela.

.
Podľa nášho názoru

Hotel na dovolené pre dvoch alebo s priateľmi. Príjemný bazén a pohodlné izby sú vizitkou hotela. Navyše sa nachádza v jednom z najatmosférickejších letovísk ostrova - miestny život sa tu mieša s kozmopolitnou atmosférou typickou pre obľúbené turistické destinácie.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Fakultativní výlety a atrakce

Tenerife v kostce + návštěva Loro Parku 
Je to ideální volba pro všechny ty, kteří chtějí spojit prohlídku ostrova s ​​návštěvou Loro Parku. Výlet začněme v Los Gigantes, kde uvidíme impozantní zázrak přírody - největší útesy na Tenerife. Následně malebnou cestou dojedeme na nejkrásnější vyhlídkové místo na ostrově, odkud se rozprostírá výhled na okouzlující městečko Garachico nazývané „Pompejemi Tenerife“. Ve městě Icod de los Vinos, které bude naší další zastávkou, na nás čeká mnoho zajímavostí - uvidíme Drago Millenario, čili nejstarší Dračí strom na světě, budeme obdivovat tradiční kanárskou architekturu a ochutnáme místní alkohol během degustace! Na závěr nás čeká návštěva Loro Parku - nejlepší zoologicko-botanické zahrady v Evropě, kde budeme uchváceni fantastickými ukázkami, kterých se účastní zvířata.
Cena cca 74 EUR/dospělá osoba, cca 46 EUR/dítě do 11 let.

Sopka Pico de Teide + Masca
Doporučujeme návštěvu Národního parku Teide, který je zapsán na seznamu Světového dědictví UNESCO, jehož součástí je obrovský sopečný kráter o průměru 14 km. Monumentální kužel Pico del Teide dosahující výšky 3718 m n. m je nejvyšším vrcholem ve Španělsku a současně 3. největší aktivní sopkou na světě. Měsíční krajinu národního parku tvoří zvláštní barevné skalní útvary - čedičové, pemzové a zchladlé lávové proudy stékající po svazích. Pro ty, kteří by rádi viděli El Teide ještě více z blízka, nabízíme jízdu lanovkou do výšky 3555 m n. m. (za poplatek cca 27 EUR/os.). 
Během výletu navštívíme také vesnici Masca - je to malebná a tradiční vesnice, bývalá pirátská vesnice uprostřed hor a bujné flóry Tenerife. National Geographic ocenil Mascu jako jedno z nejkrásnějších míst na světě. Výlet je prodáván ve dvou variantách.
CENA: džípy - cca 54 EUR/dospělá osoba, cca 27 EUR/dítě do 11 let, autobusem - cca 46 EUR/dospělá osoba, cca 39 EUR/dítě do 11 let.

La Gomera - druhý Kanárský ostrov 
Celodenní výlet na ostrov La Gomera - ke komornímu a klidnému sousedovi Tenerife. V programu mimo jiné: návštěva historického hlavního města San Sebastian, kde se nachází dům Kryštofa Kolumba, návštěva plantáže kanárských banánů, kde se seznámíme s procesem jejich pěstování a návštěva Národního parku Garajonay (seznam UNESCO), kde uvidíme tajemný a mlhou zahalený vavřínový les, největší na světě. Výlet je prodáván ve dvou variantách.
CENA: džípy - cca 92 EUR/dospělá osoba, cca 46 EUR/dítě do 11 let, autobusem - cca 78 EUR/dospělý, cca 23 EUR/dítě do 11 let.

Poklady severu
Celodenní okružní výlet po ostrově Tenerife, představující nejvíce okouzlující a tradiční místa ostrova. Prvním bodem bude „Kanárská Čenstochová“, čili Candelaria s bazilikou Panny Marie Boží. Následně navštívíme dvě hlavní města - dnešní, čili Santa Cruz a první historické - La Laguna. La Laguna je nejkrásnějším městem Tenerife s fantasticky zachovaným koloniálním starým městem, které je na seznamu Světového dědictví UNESCO. Vyvrcholením dne bude procházka uličkami města La Orotavy, které nás zavedou k nejkrásnější stavbě Tenerife - Domu s balkóny.
Cena cca 50 EUR/dospělá osoba, cca 35 EUR/dítě do 11 let.

Katamaran Mustcat
3hodinová plavba katamaránem podél jižního pobřeží Tenerife je příležitostí k relaxaci a obdivování velryb a delfínů v jejich přirozeném prostředí. Během výletu zastavíme v zálivu, kde bude čas na koupání, šnorchlování a pozorování podmořského života.
Cena cca 43 EUR/dospělá osoba, cca 22 EUR/dítě do 11 let.

Siam Park 
Siam Park je největší tématický aquapark ve Španělsku, který navazuje svou architekturou na Thajské království. Najdeme zde několik skluzavek - z toho největší v Evropě, o výšce 28 m, pláž s bílým pískem dovezeným až z Portugalska a bazén s největší umělou vlnou na světě, která dosahuje několika metrů výšky! Park je otevřen denně od 10:00-17:00 v zimě a od 10:00-18:00 v létě.
Cena cca 37 EUR/dospělá osoba, cca 25 EUR/dítě do 11 let.  

Loro Parque 
Loro Parque je směsí zoologické a botanické zahrady. Můžeme zde vidět tisíce ptáků, akvárium s tučňáky, mnoho zvířat ve výbězích - včetně takových jedinečných exemplářů, jako jsou červené pandy a bílí tygři, nebo obrovské akvárium, ve kterém nad našimi hlavami proplouvají rejnoci a žraloci! Ukázky drezúry delfínů, papoušků a lachtanů, které ohromí nejen děti, ale i dospělé. Navíc lze v Loro Parku vidět jednu z mála show v Evropě za účasti kosatek! Loro Park se nachází na severu ostrova, v Puerto de la Cruz. 
Cena cca 37 EUR/dospělá osoba, cca 25 EUR/dítě do 11 let.
V případě výběru dvou parků Siam Park + Loro Park, platí tzv. TWIN TICKET 
Cena cca 60 EUR/dospělá osoba, cca 41,50 EUR/dítě do 11 let. Nákup vstupenek v této nabídce je k dispozici pouze na místě u delegáta Rainbow.

Jungle Park 
Rodinný zábavní park, který se nachází jen pár kilometrů od Los Cristianos. Je zde tropická džungle (75 000 m²), kde se lze setkat se lvy, tygry, krokodýly, stejně jako s více než 300 dalšími neobvyklými druhy zvířat. Park je známý především díky impozantním ukázkám volně žijících ptáků.
Cena cca 24 EUR/dospělá osoba, cca 17,50 EUR/dítě do 11 let.

Trekking Masca 
Trasa soutěskou začínající ve městě Masca je nejkrásnější trekkingovou stezkou na Tenerife. Během čtyřhodinového pochodu nás budou doprovázet dechberoucí výhledy, endemická vegetace a téměř svislé skalní stěny. Výšlap zakončíme u ústí soutěsky, kde se nachází panenská pláž ukrytá mezi útesy Los Gigantes. Po osvěžující koupeli se vrátíme lodí do civilizace.
Cena cca 46 EUR/dospělá osoba, cca 25 EUR/dítě do 11 let.

Objevte potápění 
Nemusíte umět plavat, abyste se s námi potápěli! Kurz Discover Scuba Diving s polskými instruktory v potápěčské základně PADI je prvním krokem k získání oprávnění potápěče. Potápění se odehrává na nejkrásnější pláži na jihu Tenerife - Las Vistas v Los Cristianos.
Cena cca 100 EUR/os.

Pro aktivní

Trekking
Tenerife je rájem pro milovníky pěší turistiky. V Národním parku Las Canadas del Teide bylo vyznačeno více než 20 tras pro pěší. Milovníky trekkingu jsou také velmi oblíbeny expedice v horách Anaga a Teno.

Windsurfing a kitesurfing 
Tenerife je díky poloze a tvaru pobřeží ideálním místem k provozování těchto vodních sportů. Mekkou surfařů je El Medano - malé město známé po celém světě díky silnému větru - a pláž La Fitenia v Playa Las Americas. Na severu ostrova doporučujeme pláže El Socorro a Bajamar.

Příroda

Playa del Duque - Costa Adeje 
Nejkrásnější pláž jižních letovisek Tenerife - komorní, označená Modrou vlajkou, obklopená nejexkluzivnějšími hotely.

Relax

Noční život v Las Veronicas
Číslo jedna na zábavním seznamu ostrova již téměř deset let! V Las Veronicas se nachází nejznámější kluby na Tenerife - např. kultovní Papagayo. Zde je každý den jako sobotní večírek! Lokalita: Playa de las Americas.

Kuchyně

La Caleta - mekka gurmánů
V půvabném městě La Caleta nedaleko Costa Adeje lze ochutnat čerstvé ryby a mořské plody v jedné z mnoha restaurací, které se nachází u břehu oceánu. Doporučujeme zajít tady na večeři při západu slunce!

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam dostupných fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1.11. do 31.3.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč