Morabeza Obrázek0
Morabeza Obrázek1
Morabeza Obrázek2
Morabeza Obrázek3
Morabeza Obrázek4
Morabeza Obrázek5
Morabeza Obrázek6
Morabeza Obrázek7
Morabeza Obrázek8
Morabeza Obrázek9
Morabeza Obrázek10
Morabeza Obrázek11
Morabeza Obrázek12
Morabeza Obrázek13
Morabeza Obrázek14
Morabeza Obrázek15
Morabeza Obrázek16
Morabeza Obrázek17
Morabeza Obrázek18
Morabeza Obrázek19
Morabeza Obrázek20
Morabeza Obrázek21
Morabeza Obrázek22
Morabeza Obrázek23
Morabeza Obrázek24
Morabeza Obrázek25
Morabeza Obrázek26
Morabeza Obrázek27
Morabeza Obrázek28
Morabeza Obrázek29

Morabeza

Kapverdy - Sal
Pobytový
Blízko letiště, krátký transfer
V/blízko centra
Wi-Fi
Pláž do 100 m
SPA

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na ostrově SAL, v turistické vesnici Santa Maria, kde je řada obchodů, restaurací a barů. Na letiště Espargos je to asi 16 km, transfer trvá asi 30 minut. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 220 CVE (cca 2 EUR)/osoba/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Hotel se nachází přímo na krásné široké pláži se světlým pískem.

K dispozici pro hosty

Recepce s lobby, restaurace Les Palmiers (místní a mezinárodní kuchyně, rest. se specializuje na grilovaná jídla) bar u bazénu otevřený od 9.30 do 18.00, bar Tortue otevřený od 18.00 do 24.00, rozsáhlý komplex 3 bazénů v exotické zahradě, sluneční terasy s lehátky a slunečníky. K dispozici jsou tenisové kurty (za poplatek) a fitness centrum.

Ubytování

 

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

V objektu se podává snídaně formou bufetu.

Sportovní a animační program

Vodní sporty na pláži, včetně potápění, rybaření, kitesurfingu, windsurfingu /za příplatek/. Masážní salon v areálu hotelu (masáže a kosmetické procedury za poplatek). Hotel pořádá večerní animační programy s hudbou pro dospělé.

 

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit dovolenou na exotickém a romantickém místě, přímo na bílé pláži s jemným pískem. Pláž je hlavní, ale ne jedinou předností tohoto objektu, také služby patří k nejlepším v oblasti. Vřele doporučujeme!

Program:

Cena

Cena zahrnuje: charterový let z/do ostrova Sal, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, péči polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa (NNW, KL, asistenční služby a zavazadla), letištní taxy (Airport Security Tax).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná jídla než ta, která jsou uvedena v popisu jídla u každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak, a další osobní výdaje. Na všechny cestující (starší 16 let) se vztahuje turistická daň, kterou je třeba uhradit při přihlášení v rezervovaném hotelu (cca 2,5 EUR/osoba/den).

.

Program

Den 1
Setkání na letišti F. Chopina ve Varšavě u odbavovací přepážky Rainbow 2 hodiny před odletem. Transfer charterovým letem na ostrov Sal. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Přílet na ostrov Sal, pasové odbavení, poté transfer do hotelu na přenocování.


Dny 2 až 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na místních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště. Transfer charterovým letem do Varšavy.


Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

 

Jiné

V regionu

Ostrov SAL
Dotčená krajina, bílé pláže a velmi příjemné, teplé klima - tak lze stručně charakterizovat ostrov Sal, který je součástí Návětrných ostrovů a nejvýznamnějším ostrovem Kapverdského souostroví. Turisté si toto místo rádi vybírají ke krátkému odpočinku a relaxaci, protože nikde jinde neplatí rčení "žádný stres" více než na Kapverdách. Život zde plyne pomalu, každý má čas, slunce svítí a místní obyvatelé jsou přívětiví a vždy usměvaví. To je to, co na dovolené očekáváme, a ještě výborné mořské plody, připravené hned po ulovení, vítr do plachet a každý večer energická místní hudba. Pojeďte s námi!"

Ostrov Boa Vista
Druhým nejoblíbenějším ostrovem Kapverdského souostroví je Boa Vista, jehož název v překladu z portugalštiny znamená Dobrý výhled. Ostrov je skutečně proslulý svými krásnými zlatavými plážemi a písečnými dunami. Je také kulturní kolébkou země a právě odtud pochází kuriózní hudební žánr morna.  

Cape Verde - obecné informace

 

Měna
1 escudo = 100 centavos; 1 EUR = cca 110 CVE; směnu nejlépe provedete v místních bankách, směnárnách nebo hotelech. Dolary nejsou přijímány. Ve větších městech lze použít oblíbené kreditní karty.

 

Víza
Pro polské občany není vízum nutné. Cestovní pas musí být platný 6 měsíců od data návratu.

 

Celní předpisy
Povoluje bezplatný dovoz maximálně 200 cigaret nebo 50 doutníků nebo 250 g tabáku, 2 lahví vína (každá o objemu do 1 litru), 1 litru vodky na osobu. Obchodování s omamnými látkami a jejich konzumace je zakázána a trestá se odnětím svobody na 1 až 8 let.

 

Čas
- 2 hodiny proti času v ČR v zimě, - 3 hodiny v létě

 

Jazyk
Úředním jazykem je portugalština

 

Elektřina
220 V, standardní zásuvky

 

Doprava
Jezdí se vpravo. Silnice jsou v dobrém stavu. Při jízdě je třeba dbát zvýšené opatrnosti, protože řidiči nejsou ukáznění a na ostrovech neexistuje silniční asistence. Síť veřejné dopravy je velmi dobře rozvinutá.

 

Očkování a zdraví
Neexistuje žádné povinné očkování, ale turisté cestující ze zemí, kde se vyskytuje žlutá zimnice, musí mít v mezinárodní zdravotní knížce zápis potvrzující očkování proti žluté zimnici.

 

Náboženství
V zemi žije více než 80 % katolíků.

Víza

Pas musí být platný nejméně 6 měsíců od data návratu. Na letišti se platí povinná bezpečnostní taxa (Airport Security Tax) ve výši přibližně 31 €/osoba. Zaplacení této daně vás opravňuje k jednorázovému vstupu na Kapverdy a pobytu v zemi po dobu 30 dnů.

.

Víza - informace pro prodejce

Váš cestovní pas musí být platný nejméně 6 měsíců po datu návratu. Na letišti se platí povinná bezpečnostní taxa (Airport Security Tax) ve výši přibližně 31 €/osoba. Zaplacení této daně vás opravňuje k jednorázovému vstupu na Kapverdy a pobytu v zemi po dobu 30 dnů.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč