Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek0
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek1
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek2
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek3
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek4
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek5
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek6
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek7
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek8
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek9
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek10
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek11
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek12
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek13
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek14
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek15
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek16
Agua hotels Sal Vila Verde Obrázek17

Agua hotels Sal Vila Verde

Kapverdy - Sal
Pobytový
Tichý, mimo město
Bazén
Nový
Apartmán s oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Rodinný
S oddělenou ložnicí

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento rozsáhlý aparthotel se nachází v jižní části ostrova Sal. Do centra města Santa Maria je to přibližně 2,5 km (obchody, bary, restaurace). Na letiště Amilcar Cabral cca 14 km.

Pláž

Ponta Preta písečná, se světlým pískem, široká, s pozvolným sestupem asi 1 km od hotelu. Pláž nabízí dobře rozvinutou infrastrukturu pro turisty. Jsou zde k dispozici stravovací zařízení a bary nabízející místní kuchyni s použitím čerstvých mořských plodů, obchody se suvenýry a prodejny, kde si lze zapůjčit vybavení pro vodní sporty. Jedná se o atraktivní destinaci jak pro milovníky surfování a windsurfingu, tak pro ty, kteří hledají plážové místo daleko od ruchu a davů lidí.

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, bufetové restaurace, a'la carte, bary a kavárna (některé otevřeny sezónně), 4 bazény (včetně brouzdaliště pro děti), dětské hřiště, prádelna (za poplatek), parkoviště. 

 

Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši cca 2,5 EUR/osoba/den. Poplatek je povinný pro osoby starší 16 let a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Internet

Wi-Fi ve veřejných prostorách zdarma.

Catering

Polopenze. Příplatky lze uplatnit za snídani, snídani a večeři a tři jídla denně. Nápoje za příplatek.

Sportovní a animační program

Hotel provozuje večerní animaci. Ve vybrané dny živá hudba. Tenis (možnost zálohy).

 

Webové stránky

https://www.aguahotels.pt/en/sal-vila-verde/

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Tento aparthotel zaujme svou polohou v příjemné pěší vzdálenosti od pláže Ponta Preta i centra Santa Maria, kde se snadno dostanete k zábavě typické pro prázdninové letovisko, ale také k odpočinku na zlatém písku. Velké pokoje s kuchyňským koutem zajistí pohodlnou dovolenou pro rodiny i skupiny přátel. Výběr gastronomických nabídek, přístup k několika bazénům a večerní animační program zajistí dovolenou plnou aktivit.

Program:

Cena

Cena zahrnuje: charterový let z/do ostrova Sal, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, péči polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa (NNW, KL, asistenční služby a zavazadla), letištní taxy (Airport Security Tax).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná jídla než ta, která jsou uvedena v popisu jídla u každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak, a další osobní výdaje. Na všechny cestující (starší 16 let) se vztahuje turistická daň, kterou je třeba uhradit při přihlášení v rezervovaném hotelu (cca 2,5 EUR/osoba/den).

.

Program

Den 1
Setkání na letišti F. Chopina ve Varšavě u odbavovací přepážky Rainbow 2 hodiny před odletem. Transfer charterovým letem na ostrov Sal. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Přílet na ostrov Sal, pasové odbavení, poté transfer do hotelu na přenocování.


Dny 2 až 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na místních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště. Transfer charterovým letem do Varšavy.


Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

 

Jiné

V regionu

Ostrov SAL
Dotčená krajina, bílé pláže a velmi příjemné, teplé klima - tak lze stručně charakterizovat ostrov Sal, který je součástí Návětrných ostrovů a nejvýznamnějším ostrovem Kapverdského souostroví. Turisté si toto místo rádi vybírají ke krátkému odpočinku a relaxaci, protože nikde jinde neplatí rčení "žádný stres" více než na Kapverdách. Život zde plyne pomalu, každý má čas, slunce svítí a místní obyvatelé jsou přívětiví a vždy usměvaví. To je to, co na dovolené očekáváme, a ještě výborné mořské plody, připravené hned po ulovení, vítr do plachet a každý večer energická místní hudba. Pojeďte s námi!"

Ostrov Boa Vista
Druhým nejoblíbenějším ostrovem Kapverdského souostroví je Boa Vista, jehož název v překladu z portugalštiny znamená Dobrý výhled. Ostrov je skutečně proslulý svými krásnými zlatavými plážemi a písečnými dunami. Je také kulturní kolébkou země a právě odtud pochází kuriózní hudební žánr morna.  

Cape Verde - obecné informace

 

Měna
1 escudo = 100 centavos; 1 EUR = cca 110 CVE; směnu nejlépe provedete v místních bankách, směnárnách nebo hotelech. Dolary nejsou přijímány. Ve větších městech lze použít oblíbené kreditní karty.

 

Víza
Pro polské občany není vízum nutné. Cestovní pas musí být platný 6 měsíců od data návratu.

 

Celní předpisy
Povoluje bezplatný dovoz maximálně 200 cigaret nebo 50 doutníků nebo 250 g tabáku, 2 lahví vína (každá o objemu do 1 litru), 1 litru vodky na osobu. Obchodování s omamnými látkami a jejich konzumace je zakázána a trestá se odnětím svobody na 1 až 8 let.

 

Čas
- 2 hodiny proti času v ČR v zimě, - 3 hodiny v létě

 

Jazyk
Úředním jazykem je portugalština

 

Elektřina
220 V, standardní zásuvky

 

Doprava
Jezdí se vpravo. Silnice jsou v dobrém stavu. Při jízdě je třeba dbát zvýšené opatrnosti, protože řidiči nejsou ukáznění a na ostrovech neexistuje silniční asistence. Síť veřejné dopravy je velmi dobře rozvinutá.

 

Očkování a zdraví
Neexistuje žádné povinné očkování, ale turisté cestující ze zemí, kde se vyskytuje žlutá zimnice, musí mít v mezinárodní zdravotní knížce zápis potvrzující očkování proti žluté zimnici.

 

Náboženství
V zemi žije více než 80 % katolíků.

Víza

Pas musí být platný nejméně 6 měsíců od data návratu. Na letišti se platí povinná bezpečnostní taxa (Airport Security Tax) ve výši přibližně 31 €/osoba. Zaplacení této daně vás opravňuje k jednorázovému vstupu na Kapverdy a pobytu v zemi po dobu 30 dnů.

.

Víza - informace pro prodejce

Váš cestovní pas musí být platný nejméně 6 měsíců po datu návratu. Na letišti se platí povinná bezpečnostní taxa (Airport Security Tax) ve výši přibližně 31 €/osoba. Zaplacení této daně vás opravňuje k jednorázovému vstupu na Kapverdy a pobytu v zemi po dobu 30 dnů.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč