Melia Dunas Beach Resort Obrázek0
Melia Dunas Beach Resort Obrázek1
Melia Dunas Beach Resort Obrázek2
Melia Dunas Beach Resort Obrázek3
Melia Dunas Beach Resort Obrázek4
Melia Dunas Beach Resort Obrázek5
Melia Dunas Beach Resort Obrázek6
Melia Dunas Beach Resort Obrázek7
Melia Dunas Beach Resort Obrázek8
Melia Dunas Beach Resort Obrázek9
Melia Dunas Beach Resort Obrázek10
Melia Dunas Beach Resort Obrázek11
Melia Dunas Beach Resort Obrázek12
Melia Dunas Beach Resort Obrázek13
Melia Dunas Beach Resort Obrázek14
Melia Dunas Beach Resort Obrázek15
Melia Dunas Beach Resort Obrázek16
Melia Dunas Beach Resort Obrázek17
Melia Dunas Beach Resort Obrázek18
Melia Dunas Beach Resort Obrázek19
Melia Dunas Beach Resort Obrázek20
Melia Dunas Beach Resort Obrázek21
Melia Dunas Beach Resort Obrázek22
Melia Dunas Beach Resort Obrázek23
Melia Dunas Beach Resort Obrázek24
Melia Dunas Beach Resort Obrázek25
Melia Dunas Beach Resort Obrázek26
Melia Dunas Beach Resort Obrázek27
Melia Dunas Beach Resort Obrázek28
Melia Dunas Beach Resort Obrázek29
Melia Dunas Beach Resort Obrázek30

Melia Dunas Beach Resort

Kapverdy - Sal
Pobytový
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
SPA
Exkluzivní, 5*
Nový
Bazén
Přímo na pláži

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel řetězce Melia Dunas Beach Resort & Spa se nachází v jihozápadní části ostrova Sal v první linii od oceánu. Centrum města Santa Maria je vzdáleno přibližně 3,5 km, na letiště Amilcar Cabral cca 16 km. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 276 CVE (cca 2,5 EUR)/osoba/den. Tato daň je povinná pro osoby starší 16 let a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Veřejná písečná pláž Algodoeiro, skalnatý vstup do vody (korálové útesy v blízkosti), s oddělenou hotelovou částí. Lehátka a slunečníky (zdarma), plážové osušky (záloha cca 20 €). Přibližně 800 m od hotelu se nachází pláž Ponta Preta, kterou doporučujeme zejména milovníkům vodních sportů, jako je windsurfing a kitesurfing.

K dispozici pro hosty

Recepce (24 hod.) s elegantním lobby, 4 restaurace, 8 barů, 2 bazény včetně dětského, miniaquapark se skluzavkami pro děti (min. výška 120 cm, v sousedním hotelu Sol Dunas), lehátka a slunečníky u bazénu, plážové osušky, sluneční terasa, dětské hřiště a herna (v sousedním hotelu Sol Dunas), obchody se suvenýry, služby za poplatek: prádelna, kosmetický salon, kadeřnictví.

 

Ubytování

Check-in 15:00
Check-out 12:00

Internet

Ve společných prostorách hotelu je k dispozici internetové připojení Wi - Fi (zdarma)..

Catering

All Inclusive formou bufetu: snídaně (06:30 - 10:30), oběd (12:30 - 15:00) a večeře (18:00 - 22:00), alkoholické a nealkoholické nápoje (pivo, stolní víno, voda, nealkoholické nápoje) od 10:00 - 03:00 v noci

Sportovní a animační program

Bohatý animační program pro dospělé i děti v několika věkových skupinách. Zahrnuje večerní představení, minidiskotéky, večery s taneční hudbou, vodní sporty a mnoho dalšího. Zdarma: posilovna, za příplatek: procedury ve SPA centru Yhi, vířivka, sauna atd. Upozornění: některé zábavní akce se konají v prostorách sousedního hotelu Sol Dunas.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Elegantní, dobře vybavený hotel řetězce Melia doporučujeme všem! Nudit se zde nebudou jak páry, tak rodiny s dětmi.

 

Program:

Cena

Cena zahrnuje: charterový let z/do ostrova Sal, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, péči polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa (NNW, KL, asistenční služby a zavazadla), letištní taxy (Airport Security Tax).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná jídla než ta, která jsou uvedena v popisu jídla u každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak, a další osobní výdaje. Na všechny cestující (starší 16 let) se vztahuje turistická daň, kterou je třeba uhradit při přihlášení v rezervovaném hotelu (cca 2,5 EUR/osoba/den).

.

Program

Den 1
Setkání na letišti F. Chopina ve Varšavě u odbavovací přepážky Rainbow 2 hodiny před odletem. Transfer charterovým letem na ostrov Sal. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Přílet na ostrov Sal, pasové odbavení, poté transfer do hotelu na přenocování.


Dny 2 až 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na místních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště. Transfer charterovým letem do Varšavy.


Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

 

Jiné

V regionu

Ostrov SAL
Dotčená krajina, bílé pláže a velmi příjemné, teplé klima - tak lze stručně charakterizovat ostrov Sal, který je součástí Návětrných ostrovů a nejvýznamnějším ostrovem Kapverdského souostroví. Turisté si toto místo rádi vybírají ke krátkému odpočinku a relaxaci, protože nikde jinde neplatí rčení "žádný stres" více než na Kapverdách. Život zde plyne pomalu, každý má čas, slunce svítí a místní obyvatelé jsou přívětiví a vždy usměvaví. To je to, co na dovolené očekáváme, a ještě výborné mořské plody, připravené hned po ulovení, vítr do plachet a každý večer energická místní hudba. Pojeďte s námi!"

Ostrov Boa Vista
Druhým nejoblíbenějším ostrovem Kapverdského souostroví je Boa Vista, jehož název v překladu z portugalštiny znamená Dobrý výhled. Ostrov je skutečně proslulý svými krásnými zlatavými plážemi a písečnými dunami. Je také kulturní kolébkou země a právě odtud pochází kuriózní hudební žánr morna.  

Cape Verde - obecné informace

 

Měna
1 escudo = 100 centavos; 1 EUR = cca 110 CVE; směnu nejlépe provedete v místních bankách, směnárnách nebo hotelech. Dolary nejsou přijímány. Ve větších městech lze použít oblíbené kreditní karty.

 

Víza
Pro polské občany není vízum nutné. Cestovní pas musí být platný 6 měsíců od data návratu.

 

Celní předpisy
Povoluje bezplatný dovoz maximálně 200 cigaret nebo 50 doutníků nebo 250 g tabáku, 2 lahví vína (každá o objemu do 1 litru), 1 litru vodky na osobu. Obchodování s omamnými látkami a jejich konzumace je zakázána a trestá se odnětím svobody na 1 až 8 let.

 

Čas
- 2 hodiny proti času v ČR v zimě, - 3 hodiny v létě

 

Jazyk
Úředním jazykem je portugalština

 

Elektřina
220 V, standardní zásuvky

 

Doprava
Jezdí se vpravo. Silnice jsou v dobrém stavu. Při jízdě je třeba dbát zvýšené opatrnosti, protože řidiči nejsou ukáznění a na ostrovech neexistuje silniční asistence. Síť veřejné dopravy je velmi dobře rozvinutá.

 

Očkování a zdraví
Neexistuje žádné povinné očkování, ale turisté cestující ze zemí, kde se vyskytuje žlutá zimnice, musí mít v mezinárodní zdravotní knížce zápis potvrzující očkování proti žluté zimnici.

 

Náboženství
V zemi žije více než 80 % katolíků.

Víza

Pas musí být platný nejméně 6 měsíců od data návratu. Na letišti se platí povinná bezpečnostní taxa (Airport Security Tax) ve výši přibližně 31 €/osoba. Zaplacení této daně vás opravňuje k jednorázovému vstupu na Kapverdy a pobytu v zemi po dobu 30 dnů.

.

Víza - informace pro prodejce

Váš cestovní pas musí být platný nejméně 6 měsíců po datu návratu. Na letišti se platí povinná bezpečnostní taxa (Airport Security Tax) ve výši přibližně 31 €/osoba. Zaplacení této daně vás opravňuje k jednorázovému vstupu na Kapverdy a pobytu v zemi po dobu 30 dnů.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč