Melia Llana Resort & Spa Obrázek0
Melia Llana Resort & Spa Obrázek1
Melia Llana Resort & Spa Obrázek2
Melia Llana Resort & Spa Obrázek3
Melia Llana Resort & Spa Obrázek4
Melia Llana Resort & Spa Obrázek5
Melia Llana Resort & Spa Obrázek6
Melia Llana Resort & Spa Obrázek7
Melia Llana Resort & Spa Obrázek8
Melia Llana Resort & Spa Obrázek9
Melia Llana Resort & Spa Obrázek10
Melia Llana Resort & Spa Obrázek11
Melia Llana Resort & Spa Obrázek12
Melia Llana Resort & Spa Obrázek13
Melia Llana Resort & Spa Obrázek14
Melia Llana Resort & Spa Obrázek15
Melia Llana Resort & Spa Obrázek16
Melia Llana Resort & Spa Obrázek17
Melia Llana Resort & Spa Obrázek18
Melia Llana Resort & Spa Obrázek19
Melia Llana Resort & Spa Obrázek20
Melia Llana Resort & Spa Obrázek21
Melia Llana Resort & Spa Obrázek22
Melia Llana Resort & Spa Obrázek23
Melia Llana Resort & Spa Obrázek24
Melia Llana Resort & Spa Obrázek25
Melia Llana Resort & Spa Obrázek26
Melia Llana Resort & Spa Obrázek27
Melia Llana Resort & Spa Obrázek28
Melia Llana Resort & Spa Obrázek29
Melia Llana Resort & Spa Obrázek30
Melia Llana Resort & Spa Obrázek31
Melia Llana Resort & Spa Obrázek32
Melia Llana Resort & Spa Obrázek33
Melia Llana Resort & Spa Obrázek34

Melia Llana Resort & Spa

Kapverdy - Sal
Pobytový
Nový
Wi-Fi
Pro dospělé
SPA
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Melia Llana Resort & Spa se nachází v jihozápadní části ostrova Sal přímo na pláži. Centrum letoviska Santa Maria (obchody, bary, restaurace) je vzdáleno cca 2 km. 3,5 km. Na letiště Amilcar Cabral cca 16 km. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 276 CVE (cca 2,5 EUR)/osoba/den. Daň je povinná a platí se přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Veřejná písečná pláž Algodoeiro, skalnatý vstup do vody (korálové útesy v blízkosti), s oddělenou hotelovou částí. Lehátka a slunečníky (zdarma). Přibližně 800 m od hotelu se nachází pláž Ponta Preta, kterou doporučujeme zejména milovníkům vodních sportů, jako je windsurfing a kitesurfing.

K dispozici pro hosty

Hotel pouze pro dospělé. Recepce, lobby, 3 restaurace včetně 1 a'la carte (za poplatek), 4 bary (včetně jednoho u bazénu a jednoho scak baru), 4 bazény, parkoviště, prádelna (za poplatek), směnárna. Hotel poskytuje ručníky k bazénu (záloha cca 20EUR/osoba).

Ubytování

 

Internet

Wifi v hotelu zdarma.

Catering

All Inclusive formou bohatého bufetu: snídaně (06:30 - 10:30), obědy (12:30 - 15:00) a večeře (18:00 - 22:00), alkoholické a nealkoholické nápoje (pivo, stolní víno, voda, nápoje) od 10:00 do 03:00 v prostorách určených hotelem. Hotel si vyhrazuje právo změnit dobu podávání. Nami Asian Bistro je restaruace a la carte. Za příplatek. Nutná rezervace předem.

 

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají celodenní animace pro dospělé. Během dne: pilates, vodní pólo, volejbal, aquagym, taneční lekce, akce s živou hudbou, DJ, akrobatické show a mnoho dalšího. Večer lekce tance, areobik, vodní pólo a mnoho dalšího, show nebo živá hudba. Procedury v YHI SPA (za příplatek).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Melia Llana Resort & Spa je luxusní hotel nacházející se přímo na široké písečné pláži. Hotel je určen výhradně pro dospělé a nabízí rozsáhlé rekreační zařízení včetně bazénů, restaurací, barů a lázní. Pokoje jsou prostorné a pohodlně zařízené, s výhledem do zahrady nebo na oceán. Pestrá gastronomická nabídka zajišťuje, že si hosté mohou vychutnat různé chutě a pokrmy v kteroukoli denní dobu. Bohatý animační a sportovní program poskytuje zábavu po celý den.

Program:

Cena

Cena zahrnuje: charterový let z/do ostrova Sal, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, péči polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa (NNW, KL, asistenční služby a zavazadla), letištní taxy (Airport Security Tax).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná jídla než ta, která jsou uvedena v popisu jídla u každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak, a další osobní výdaje. Na všechny cestující (starší 16 let) se vztahuje turistická daň, kterou je třeba uhradit při přihlášení v rezervovaném hotelu (cca 2,5 EUR/osoba/den).

.

Program

Den 1
Setkání na letišti F. Chopina ve Varšavě u odbavovací přepážky Rainbow 2 hodiny před odletem. Transfer charterovým letem na ostrov Sal. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Přílet na ostrov Sal, pasové odbavení, poté transfer do hotelu na přenocování.


Dny 2 až 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na místních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště. Transfer charterovým letem do Varšavy.


Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

 

Jiné

V regionu

Ostrov SAL
Dotčená krajina, bílé pláže a velmi příjemné, teplé klima - tak lze stručně charakterizovat ostrov Sal, který je součástí Návětrných ostrovů a nejvýznamnějším ostrovem Kapverdského souostroví. Turisté si toto místo rádi vybírají ke krátkému odpočinku a relaxaci, protože nikde jinde neplatí rčení "žádný stres" více než na Kapverdách. Život zde plyne pomalu, každý má čas, slunce svítí a místní obyvatelé jsou přívětiví a vždy usměvaví. To je to, co na dovolené očekáváme, a ještě výborné mořské plody, připravené hned po ulovení, vítr do plachet a každý večer energická místní hudba. Pojeďte s námi!"

Ostrov Boa Vista
Druhým nejoblíbenějším ostrovem Kapverdského souostroví je Boa Vista, jehož název v překladu z portugalštiny znamená Dobrý výhled. Ostrov je skutečně proslulý svými krásnými zlatavými plážemi a písečnými dunami. Je také kulturní kolébkou země a právě odtud pochází kuriózní hudební žánr morna.  

Cape Verde - obecné informace

 

Měna
1 escudo = 100 centavos; 1 EUR = cca 110 CVE; směnu nejlépe provedete v místních bankách, směnárnách nebo hotelech. Dolary nejsou přijímány. Ve větších městech lze použít oblíbené kreditní karty.

 

Víza
Pro polské občany není vízum nutné. Cestovní pas musí být platný 6 měsíců od data návratu.

 

Celní předpisy
Povoluje bezplatný dovoz maximálně 200 cigaret nebo 50 doutníků nebo 250 g tabáku, 2 lahví vína (každá o objemu do 1 litru), 1 litru vodky na osobu. Obchodování s omamnými látkami a jejich konzumace je zakázána a trestá se odnětím svobody na 1 až 8 let.

 

Čas
- 2 hodiny proti času v ČR v zimě, - 3 hodiny v létě

 

Jazyk
Úředním jazykem je portugalština

 

Elektřina
220 V, standardní zásuvky

 

Doprava
Jezdí se vpravo. Silnice jsou v dobrém stavu. Při jízdě je třeba dbát zvýšené opatrnosti, protože řidiči nejsou ukáznění a na ostrovech neexistuje silniční asistence. Síť veřejné dopravy je velmi dobře rozvinutá.

 

Očkování a zdraví
Neexistuje žádné povinné očkování, ale turisté cestující ze zemí, kde se vyskytuje žlutá zimnice, musí mít v mezinárodní zdravotní knížce zápis potvrzující očkování proti žluté zimnici.

 

Náboženství
V zemi žije více než 80 % katolíků.

Víza

Pas musí být platný nejméně 6 měsíců od data návratu. Na letišti se platí povinná bezpečnostní taxa (Airport Security Tax) ve výši přibližně 31 €/osoba. Zaplacení této daně vás opravňuje k jednorázovému vstupu na Kapverdy a pobytu v zemi po dobu 30 dnů.

.

Víza - informace pro prodejce

Váš cestovní pas musí být platný nejméně 6 měsíců po datu návratu. Na letišti se platí povinná bezpečnostní taxa (Airport Security Tax) ve výši přibližně 31 €/osoba. Zaplacení této daně vás opravňuje k jednorázovému vstupu na Kapverdy a pobytu v zemi po dobu 30 dnů.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč