Melia Tortuga Beach Obrázek0
Melia Tortuga Beach Obrázek1
Melia Tortuga Beach Obrázek2
Melia Tortuga Beach Obrázek3
Melia Tortuga Beach Obrázek4
Melia Tortuga Beach Obrázek5
Melia Tortuga Beach Obrázek6
Melia Tortuga Beach Obrázek7
Melia Tortuga Beach Obrázek8
Melia Tortuga Beach Obrázek9
Melia Tortuga Beach Obrázek10
Melia Tortuga Beach Obrázek11
Melia Tortuga Beach Obrázek12
Melia Tortuga Beach Obrázek13
Melia Tortuga Beach Obrázek14
Melia Tortuga Beach Obrázek15
Melia Tortuga Beach Obrázek16
Melia Tortuga Beach Obrázek17
Melia Tortuga Beach Obrázek18
Melia Tortuga Beach Obrázek19
Melia Tortuga Beach Obrázek20
Melia Tortuga Beach Obrázek21
Melia Tortuga Beach Obrázek22
Melia Tortuga Beach Obrázek23
Melia Tortuga Beach Obrázek24
Melia Tortuga Beach Obrázek25
Melia Tortuga Beach Obrázek26
Melia Tortuga Beach Obrázek27
Melia Tortuga Beach Obrázek28
Melia Tortuga Beach Obrázek29

Melia Tortuga Beach

Kapverdy - Sal
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Posilovna
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Wi-Fi
Blízko letiště, krátký transfer

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na ostrově SAL, asi 3 km od centra turistické vesnice Santa Maria, kde je řada obchodů, restaurací a barů. Hotel zajišťuje dvakrát denně bezplatnou kyvadlovou dopravu do Santa Marie. Na letiště Espargos je to asi 18 km, transfer trvá asi 30 minut. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 220 CVE (cca 2 EUR)/osoba/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Hotel se nachází přímo na široké písečné pláži. Na pláži se nachází bar all inclusive. Součástí bezplatného plážového servisu jsou lehátka a slunečníky. Plážové osušky si můžete pronajmout (záloha 20 EUR). Nedaleko (cca 500 m) se nachází písečná pláž Ponta Preta určená milovníkům vodních sportů.

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená po celý den, lobby, 4 restaurace: hlavní Spices (bufet, mezinárodní kuchyně, Waterside (á la carte, mezinárodní kuchyně), Aqua (občerstvení, u bazénu), O Grille Beach (rybí pokrmy, grilovaná jídla, u pláže). Dále: lobby bar, swim-up bar, bar na pláži, bar pro dospělé s DJ, 2 konferenční místnosti, směnárna, prádelna, půjčovna aut. K dispozici jsou 2 bazény (se sladkou vodou), 2 dětská brouzdaliště, slunečníky a lehátka zdarma, balijská lehátka v zahradě, plážové osušky (záloha jako výše), posilovna. Za příplatek můžete využít exkluzivní YHI Wellness, které nabízí masáže a kosmetické procedury. Hotel přijímá platební karty VISA a MasterCard.

 

Ubytování

Check-in 15:00

Check-out 12:00

Internet

Bezplatný Wi-Fi internet

Catering

All inclusive zahrnuje: snídaně (6.30-10.30), obědy (12.30-15.00), večeře (18.00-22.00) podávané v hlavní restauraci a v restauraci Waterside: snídaně (8.00-11.00), svačiny (12.30-18.00), večeře (18.30-22.30). Kromě toho v odpočinkových hodinách. O Grille Beach se podávají: pozdní snídaně (10.30-12.30), občerstvení (12.30-16.00), káva, čaj (16.00-18.00), zmrzlina (12.00-18.00), večeře (18.30-22.30). Večeře se podávají v restauraci Aqua (18.30-22.30). Večeře v restauracích á la carte Waterside, O Grille Beach a Aqua jsou možné po předchozí rezervaci. Ve vyhrazeném baru (9.00-2.00) se podávají nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají animace pro dospělé a pro děti ve věku 5-12 let.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Prestižní řetězec MELIA nabízí rekreační středisko určené pro aktivní klienty. Hotel má vlastní přístup na pláž a nedaleko se nachází pláž Ponta Preta, která se táhne v délce několika kilometrů a je ideální pro vodní sporty. Hosté oceňují tento hotel pro jeho špičkový all inclusive a skvělé služby. Vřele doporučujeme!

Program:

Cena

Cena zahrnuje: charterový let z/do ostrova Sal, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, péči polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa (NNW, KL, asistenční služby a zavazadla), letištní taxy (Airport Security Tax).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná jídla než ta, která jsou uvedena v popisu jídla u každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak, a další osobní výdaje. Na všechny cestující (starší 16 let) se vztahuje turistická daň, kterou je třeba uhradit při přihlášení v rezervovaném hotelu (cca 2,5 EUR/osoba/den).

.

Program

Den 1
Setkání na letišti F. Chopina ve Varšavě u odbavovací přepážky Rainbow 2 hodiny před odletem. Transfer charterovým letem na ostrov Sal. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Přílet na ostrov Sal, pasové odbavení, poté transfer do hotelu na přenocování.


Dny 2 až 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na místních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště. Transfer charterovým letem do Varšavy.


Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

 

Jiné

V regionu

Ostrov SAL
Dotčená krajina, bílé pláže a velmi příjemné, teplé klima - tak lze stručně charakterizovat ostrov Sal, který je součástí Návětrných ostrovů a nejvýznamnějším ostrovem Kapverdského souostroví. Turisté si toto místo rádi vybírají ke krátkému odpočinku a relaxaci, protože nikde jinde neplatí rčení "žádný stres" více než na Kapverdách. Život zde plyne pomalu, každý má čas, slunce svítí a místní obyvatelé jsou přívětiví a vždy usměvaví. To je to, co na dovolené očekáváme, a ještě výborné mořské plody, připravené hned po ulovení, vítr do plachet a každý večer energická místní hudba. Pojeďte s námi!"

Ostrov Boa Vista
Druhým nejoblíbenějším ostrovem Kapverdského souostroví je Boa Vista, jehož název v překladu z portugalštiny znamená Dobrý výhled. Ostrov je skutečně proslulý svými krásnými zlatavými plážemi a písečnými dunami. Je také kulturní kolébkou země a právě odtud pochází kuriózní hudební žánr morna.  

Cape Verde - obecné informace

 

Měna
1 escudo = 100 centavos; 1 EUR = cca 110 CVE; směnu nejlépe provedete v místních bankách, směnárnách nebo hotelech. Dolary nejsou přijímány. Ve větších městech lze použít oblíbené kreditní karty.

 

Víza
Pro polské občany není vízum nutné. Cestovní pas musí být platný 6 měsíců od data návratu.

 

Celní předpisy
Povoluje bezplatný dovoz maximálně 200 cigaret nebo 50 doutníků nebo 250 g tabáku, 2 lahví vína (každá o objemu do 1 litru), 1 litru vodky na osobu. Obchodování s omamnými látkami a jejich konzumace je zakázána a trestá se odnětím svobody na 1 až 8 let.

 

Čas
- 2 hodiny proti času v ČR v zimě, - 3 hodiny v létě

 

Jazyk
Úředním jazykem je portugalština

 

Elektřina
220 V, standardní zásuvky

 

Doprava
Jezdí se vpravo. Silnice jsou v dobrém stavu. Při jízdě je třeba dbát zvýšené opatrnosti, protože řidiči nejsou ukáznění a na ostrovech neexistuje silniční asistence. Síť veřejné dopravy je velmi dobře rozvinutá.

 

Očkování a zdraví
Neexistuje žádné povinné očkování, ale turisté cestující ze zemí, kde se vyskytuje žlutá zimnice, musí mít v mezinárodní zdravotní knížce zápis potvrzující očkování proti žluté zimnici.

 

Náboženství
V zemi žije více než 80 % katolíků.

Víza

Pas musí být platný nejméně 6 měsíců od data návratu. Na letišti se platí povinná bezpečnostní taxa (Airport Security Tax) ve výši přibližně 31 €/osoba. Zaplacení této daně vás opravňuje k jednorázovému vstupu na Kapverdy a pobytu v zemi po dobu 30 dnů.

.

Víza - informace pro prodejce

Váš cestovní pas musí být platný nejméně 6 měsíců po datu návratu. Na letišti se platí povinná bezpečnostní taxa (Airport Security Tax) ve výši přibližně 31 €/osoba. Zaplacení této daně vás opravňuje k jednorázovému vstupu na Kapverdy a pobytu v zemi po dobu 30 dnů.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč