Odjo d'Agua Obrázek0
Odjo d'Agua Obrázek1
Odjo d'Agua Obrázek2
Odjo d'Agua Obrázek3
Odjo d'Agua Obrázek4
Odjo d'Agua Obrázek5
Odjo d'Agua Obrázek6
Odjo d'Agua Obrázek7
Odjo d'Agua Obrázek8
Odjo d'Agua Obrázek9
Odjo d'Agua Obrázek10
Odjo d'Agua Obrázek11
Odjo d'Agua Obrázek12
Odjo d'Agua Obrázek13
Odjo d'Agua Obrázek14
Odjo d'Agua Obrázek15
Odjo d'Agua Obrázek16
Odjo d'Agua Obrázek17
Odjo d'Agua Obrázek18
Odjo d'Agua Obrázek19
Odjo d'Agua Obrázek20
Odjo d'Agua Obrázek21
Odjo d'Agua Obrázek22
Odjo d'Agua Obrázek23

Odjo d'Agua

Kapverdy - Sal
Pobytový
Pláž do 100 m
Nový
Bazén
V / blízko centra
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Komorní, malý
S oddělenou ložnicí

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na ostrově SAL, asi 300 m od centra města Santa Maria, kde je řada obchodů, restaurací a barů. Objekt se nachází na výběžku, který mu poskytuje vynikající výhled na moře. Vzdálenost na letiště Espargos je cca 17 km, transfer trvá cca 30 min Cena nezahrnuje místní turistickou taxu 220 CVE (cca 2 EUR)/osoba/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Písčitý, se světlým pískem. Hotel má soukromou pláž (lehátka a slunečníky za poplatek, cca 4 €/sada).

K dispozici pro hosty

Recepce s lobby, restaurace Farolim (mezinárodní a místní kuchyně), plážový bar (veřejný), sladkovodní bazén, sluneční terasa s výhledem na Santa Maria, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma). Dále: internet (za poplatek). Hotel přijímá platební karty VISA.

Internet

V areálu je k dispozici internetový koutek (za příplatek).

Catering

V hotelu se podává snídaně formou bufetu. Večeře je možné doplatit.

Sportovní a animační program

Vodní sporty na pláži, včetně kitesurfingu, windsurfingu (za příplatek). Na místě je malé wellnes a masážní salon (masáže a kosmetické procedury za poplatek). Hotel pořádá večery s místní hudbou.

 

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Příjemný, komorní hotel určený pro klienty, kteří mají rádi hotely typu small & fiendly. Za zmínku stojí restaurace, která je v oblasti vyhlášená velmi dobrými mořskými plody. Srdečně Vás zveme!

Program:

Cena

Cena zahrnuje: charterový let z/do ostrova Sal, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, péči polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa (NNW, KL, asistenční služby a zavazadla), letištní taxy (Airport Security Tax).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná jídla než ta, která jsou uvedena v popisu jídla u každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak, a další osobní výdaje. Na všechny cestující (starší 16 let) se vztahuje turistická daň, kterou je třeba uhradit při přihlášení v rezervovaném hotelu (cca 2,5 EUR/osoba/den).

.

Program

Den 1
Setkání na letišti F. Chopina ve Varšavě u odbavovací přepážky Rainbow 2 hodiny před odletem. Transfer charterovým letem na ostrov Sal. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Přílet na ostrov Sal, pasové odbavení, poté transfer do hotelu na přenocování.


Dny 2 až 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na místních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště. Transfer charterovým letem do Varšavy.


Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

 

Jiné

V regionu

Ostrov SAL
Dotčená krajina, bílé pláže a velmi příjemné, teplé klima - tak lze stručně charakterizovat ostrov Sal, který je součástí Návětrných ostrovů a nejvýznamnějším ostrovem Kapverdského souostroví. Turisté si toto místo rádi vybírají ke krátkému odpočinku a relaxaci, protože nikde jinde neplatí rčení "žádný stres" více než na Kapverdách. Život zde plyne pomalu, každý má čas, slunce svítí a místní obyvatelé jsou přívětiví a vždy usměvaví. To je to, co na dovolené očekáváme, a ještě výborné mořské plody, připravené hned po ulovení, vítr do plachet a každý večer energická místní hudba. Pojeďte s námi!"

Ostrov Boa Vista
Druhým nejoblíbenějším ostrovem Kapverdského souostroví je Boa Vista, jehož název v překladu z portugalštiny znamená Dobrý výhled. Ostrov je skutečně proslulý svými krásnými zlatavými plážemi a písečnými dunami. Je také kulturní kolébkou země a právě odtud pochází kuriózní hudební žánr morna.  

Cape Verde - obecné informace

 

Měna
1 escudo = 100 centavos; 1 EUR = cca 110 CVE; směnu nejlépe provedete v místních bankách, směnárnách nebo hotelech. Dolary nejsou přijímány. Ve větších městech lze použít oblíbené kreditní karty.

 

Víza
Pro polské občany není vízum nutné. Cestovní pas musí být platný 6 měsíců od data návratu.

 

Celní předpisy
Povoluje bezplatný dovoz maximálně 200 cigaret nebo 50 doutníků nebo 250 g tabáku, 2 lahví vína (každá o objemu do 1 litru), 1 litru vodky na osobu. Obchodování s omamnými látkami a jejich konzumace je zakázána a trestá se odnětím svobody na 1 až 8 let.

 

Čas
- 2 hodiny proti času v ČR v zimě, - 3 hodiny v létě

 

Jazyk
Úředním jazykem je portugalština

 

Elektřina
220 V, standardní zásuvky

 

Doprava
Jezdí se vpravo. Silnice jsou v dobrém stavu. Při jízdě je třeba dbát zvýšené opatrnosti, protože řidiči nejsou ukáznění a na ostrovech neexistuje silniční asistence. Síť veřejné dopravy je velmi dobře rozvinutá.

 

Očkování a zdraví
Neexistuje žádné povinné očkování, ale turisté cestující ze zemí, kde se vyskytuje žlutá zimnice, musí mít v mezinárodní zdravotní knížce zápis potvrzující očkování proti žluté zimnici.

 

Náboženství
V zemi žije více než 80 % katolíků.

Víza

Pas musí být platný nejméně 6 měsíců od data návratu. Na letišti se platí povinná bezpečnostní taxa (Airport Security Tax) ve výši přibližně 31 €/osoba. Zaplacení této daně vás opravňuje k jednorázovému vstupu na Kapverdy a pobytu v zemi po dobu 30 dnů.

.

Víza - informace pro prodejce

Váš cestovní pas musí být platný nejméně 6 měsíců po datu návratu. Na letišti se platí povinná bezpečnostní taxa (Airport Security Tax) ve výši přibližně 31 €/osoba. Zaplacení této daně vás opravňuje k jednorázovému vstupu na Kapverdy a pobytu v zemi po dobu 30 dnů.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč