Robinson Club Cabo Verde Obrázek0
Robinson Club Cabo Verde Obrázek1
Robinson Club Cabo Verde Obrázek2
Robinson Club Cabo Verde Obrázek3
Robinson Club Cabo Verde Obrázek4
Robinson Club Cabo Verde Obrázek5
Robinson Club Cabo Verde Obrázek6
Robinson Club Cabo Verde Obrázek7
Robinson Club Cabo Verde Obrázek8
Robinson Club Cabo Verde Obrázek9
Robinson Club Cabo Verde Obrázek10
Robinson Club Cabo Verde Obrázek11
Robinson Club Cabo Verde Obrázek12
Robinson Club Cabo Verde Obrázek13

Robinson Club Cabo Verde

Kapverdy - Sal
Pobytový
Wi-Fi
Pro dospělé
SPA
Nový
Mezinárodní animace
Přímo na pláži

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Robinson Club Cabo Verde se nachází přímo na více než 8 km dlouhé krásné písečné pláži na jihu ostrova Sal. Do centra Santa Maria je to cca 2 km. Na letiště Amilcar Cabral cca 17 km. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 276 CVE (cca 2,5 EUR)/osoba/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

U hotelu se nachází písečná pláž Santa Maria, dlouhá až 4 km, široká, se světlým pískem a pozvolným sestupem do vody. Teplota vody na pláži Santa Maria je nejvyšší koncem září, kolem 26 °C. Nejchladněji je v únoru, kdy teplota dosahuje 21 °C. Na konci pláže se nachází promenáda, která je vyloučena z automobilového provozu. Podél této promenády se nacházejí mimo jiné hotely a plážové stánky s občerstvením. Lehátka a slunečníky na pláži jsou placené. Možnost plážových a vodních sportů, jako je surfování, SUP, potápění nebo jízda na vodních skútrech. Pláž Santa Maria je jedním z oblíbených míst pro želvy Caretta Caretta (pod ochranou). Pokud budete mít štěstí, uvidíte želvu, jak plave v moři nebo přichází na pláž ve večerních hodinách. Pláž Santa Maria je jedním ze sedmi přírodních divů Kapverdských ostrovů.

K dispozici pro hosty

Hotel byl kompletně zrekonstruován a znovu otevřen v roce 2019. Hotel pro dospělé. Recepce, vstupní hala, 3 restaurace (včetně jedné bufetové), 3 bary (včetně 1 plážového baru), bazén (sezónně vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, prádelna (za poplatek), kadeřnictví (za poplatek). 

Internet

Wi-Fi připojení v areálu zdarma.

Catering

All inclusive: snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, občerstvení v určených barech a časech. A'la carte restaurace za příplatek.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají denní a večerní animace. Sportovní turnaje (volejbal, plážový fotbal), vodní pólo, diskotéky, akce, živá hudba, boccie, taneční kurzy. Vodní sporty na pláži, procedury v hotelových lázních (za poplatek).

Webové stránky

https://www.robinson.com/en/en/resort-holiday/capeverde/cabo-verde

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel Robinson Club Cabo Verde je ideálním místem pro odpočinek a zábavu, nachází se přímo na krásné pláži dlouhé přes 8 km na ostrově Sal. Je vzdálen pouhé 2 kilometry od centra města Santa Maria. Nabízí moderní zázemí pro dospělé, včetně řady restaurací, barů, bazénu, sluneční terasy a animačního programu. Pokoje jsou elegantně zařízené a vybavené veškerým potřebným vybavením a možnost all inclusive vám zajistí pohodlí během pobytu. Kromě toho hotel nabízí bohatý sportovní program, relaxační lázeňské procedury a bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu.

Program:

Cena

Cena zahrnuje: charterový let z/do ostrova Sal, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, péči polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa (NNW, KL, asistenční služby a zavazadla), letištní taxy (Airport Security Tax).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná jídla než ta, která jsou uvedena v popisu jídla u každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak, a další osobní výdaje. Na všechny cestující (starší 16 let) se vztahuje turistická daň, kterou je třeba uhradit při přihlášení v rezervovaném hotelu (cca 2,5 EUR/osoba/den).

.

Program

Den 1
Setkání na letišti F. Chopina ve Varšavě u odbavovací přepážky Rainbow 2 hodiny před odletem. Transfer charterovým letem na ostrov Sal. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Přílet na ostrov Sal, pasové odbavení, poté transfer do hotelu na přenocování.


Dny 2 až 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na místních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště. Transfer charterovým letem do Varšavy.


Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

 

Jiné

V regionu

Ostrov SAL
Dotčená krajina, bílé pláže a velmi příjemné, teplé klima - tak lze stručně charakterizovat ostrov Sal, který je součástí Návětrných ostrovů a nejvýznamnějším ostrovem Kapverdského souostroví. Turisté si toto místo rádi vybírají ke krátkému odpočinku a relaxaci, protože nikde jinde neplatí rčení "žádný stres" více než na Kapverdách. Život zde plyne pomalu, každý má čas, slunce svítí a místní obyvatelé jsou přívětiví a vždy usměvaví. To je to, co na dovolené očekáváme, a ještě výborné mořské plody, připravené hned po ulovení, vítr do plachet a každý večer energická místní hudba. Pojeďte s námi!"

Ostrov Boa Vista
Druhým nejoblíbenějším ostrovem Kapverdského souostroví je Boa Vista, jehož název v překladu z portugalštiny znamená Dobrý výhled. Ostrov je skutečně proslulý svými krásnými zlatavými plážemi a písečnými dunami. Je také kulturní kolébkou země a právě odtud pochází kuriózní hudební žánr morna.  

Cape Verde - obecné informace

 

Měna
1 escudo = 100 centavos; 1 EUR = cca 110 CVE; směnu nejlépe provedete v místních bankách, směnárnách nebo hotelech. Dolary nejsou přijímány. Ve větších městech lze použít oblíbené kreditní karty.

 

Víza
Pro polské občany není vízum nutné. Cestovní pas musí být platný 6 měsíců od data návratu.

 

Celní předpisy
Povoluje bezplatný dovoz maximálně 200 cigaret nebo 50 doutníků nebo 250 g tabáku, 2 lahví vína (každá o objemu do 1 litru), 1 litru vodky na osobu. Obchodování s omamnými látkami a jejich konzumace je zakázána a trestá se odnětím svobody na 1 až 8 let.

 

Čas
- 2 hodiny proti času v ČR v zimě, - 3 hodiny v létě

 

Jazyk
Úředním jazykem je portugalština

 

Elektřina
220 V, standardní zásuvky

 

Doprava
Jezdí se vpravo. Silnice jsou v dobrém stavu. Při jízdě je třeba dbát zvýšené opatrnosti, protože řidiči nejsou ukáznění a na ostrovech neexistuje silniční asistence. Síť veřejné dopravy je velmi dobře rozvinutá.

 

Očkování a zdraví
Neexistuje žádné povinné očkování, ale turisté cestující ze zemí, kde se vyskytuje žlutá zimnice, musí mít v mezinárodní zdravotní knížce zápis potvrzující očkování proti žluté zimnici.

 

Náboženství
V zemi žije více než 80 % katolíků.

Víza

Pas musí být platný nejméně 6 měsíců od data návratu. Na letišti se platí povinná bezpečnostní taxa (Airport Security Tax) ve výši přibližně 31 €/osoba. Zaplacení této daně vás opravňuje k jednorázovému vstupu na Kapverdy a pobytu v zemi po dobu 30 dnů.

.

Víza - informace pro prodejce

Váš cestovní pas musí být platný nejméně 6 měsíců po datu návratu. Na letišti se platí povinná bezpečnostní taxa (Airport Security Tax) ve výši přibližně 31 €/osoba. Zaplacení této daně vás opravňuje k jednorázovému vstupu na Kapverdy a pobytu v zemi po dobu 30 dnů.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč