Ubytování GRP Obrázek0
Ubytování GRP Obrázek1
Ubytování GRP Obrázek2
Ubytování GRP Obrázek3
Ubytování GRP Obrázek4
Ubytování GRP Obrázek5
Ubytování GRP Obrázek6
Ubytování GRP Obrázek7
Ubytování GRP Obrázek8
Ubytování GRP Obrázek9
Ubytování GRP Obrázek10
Ubytování GRP Obrázek11
Ubytování GRP Obrázek12
Ubytování GRP Obrázek13
Ubytování GRP Obrázek14

Klasická Hellada

Řecko - Athény
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE 
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Hotel

Ubytování

Diverzní část:

Hotely: (5 nocí: v Řecku ****,*** a v Srbsku **(2 noci)).

Pokoje: všechny s koupelnou, WC a klimatizací (kromě 1 noci v Srbsku), často s telefonem a balkonem.

Pobytová část:

Hotely: (5 nocí)

- Hotel - FLISVOS*** - komplex se nachází v letovisku Tolo, přímo na pláži. Komplex se skládá ze 2 hotelů Flisvos a Flisvos Royal. Klienti obou hotelů mohou využívat celý komplex. Hotel se nachází přímo v centru letoviska, v okolí je spousta restaurací, barů, obchodů, taveren a dalších turistických atrakcí. Nedaleko, u pláže, půjčovny plaveckého vybavení.

Pokoje: komfortní 2lůžkové pokoje (možnost přistýlky) s výhledem na moře nebo do zahrady. Všechny pokoje mají koupelnu, WC a klimatizaci. Navíc TV, telefon, balkon.

Hotel - ESPERIA*** - nachází se 50 m od písečné pláže Psili Ammos, v centru letoviska Tolo, kde si každý najde něco pro sebe. Najdete zde kavárny, obchůdky, restaurace a typické řecké taverny, proslulé vynikajícími rybami a mořskými plody.

Pokoje: 42 útulných , komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů (možnost přistýlky), s výhledem na moře. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC, TV, klimatizaci, satelitní TV, vysoušeč vlasů a trezor.

Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu v Řecku, jejíž výše je 1,5-10 EUR/pokoj/den podle úrovně hotelu. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Místní kategorie

Řecko: B, C, Srbsko:**

Miestna kategória

Grécko: B, C, Srbsko:**

Ubytovanie

Diverzní část:

Hotely: (5 nocí: v Řecku ****,*** a v Srbsku **(2 noci)).

Posteľové izby: všetky s kúpeľňou, WC a klimatizáciou (okrem 1 noci v Srbsku), často s telefónom a balkónom.

Pobytová část:

Hotel: (5 nocí)

- Hotel - FLISVOS*** - komplex se nachází v městečku Tolo, přímo na pláži. Komplex sa skladá z 2 hotelov Flisvos a Flisvos Royal. Klienti obou hotelů mohou využívat celý komplex. Hotel sa nachádza priamo v centre letoviska, v okolí je množstvo reštaurácií, barov, obchodov, taverien a iných turistických atrakcií. V blízkosti, při pláži, požičovne plaveckých potrieb.

Spálne: komfortné 2-lôžkové izby (možnosť prístelky) s výhľadom na more alebo do záhrady. Všechny pokoje mají koupelnu, WC a klimatizaci. Kromě toho TV, telefon, balkón.

Hotel - ESPERIA*** - nachádza sa 50 m od piesočnatej pláže Psili Ammos, v centre letoviska Tolo, kde si každý nájde niečo pre seba. Nachádzajú sa tu kaviarne, obchody, reštaurácie a typické grécke taverny, ktoré sú známe svojimi vynikajúcimi rybami a morzeovými plodmi.

Posteľ: P

Připravujeme pro vás 42 útulných , komfortně vybavených dvoulůžkových pokojů (možnost přístelky), s výhledem na více. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s WC, TV, klimatizáciu, satelitnú TV, sušič vlasov a trezor.

.

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč