Grecotel Eva Palace Obrázek0
Grecotel Eva Palace Obrázek1
Grecotel Eva Palace Obrázek2
Grecotel Eva Palace Obrázek3
Grecotel Eva Palace Obrázek4
Grecotel Eva Palace Obrázek5
Grecotel Eva Palace Obrázek6
Grecotel Eva Palace Obrázek7
Grecotel Eva Palace Obrázek8
Grecotel Eva Palace Obrázek9
Grecotel Eva Palace Obrázek10
Grecotel Eva Palace Obrázek11
Grecotel Eva Palace Obrázek12
Grecotel Eva Palace Obrázek13

Grecotel Eva Palace

Řecko
Pobytový
Lehátka zdarma
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Bazén
Přímo na pláži
Bazén se slanou vodou
Hotel Elite

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel řetězce Grecotel se nachází na kopci v zálivu Kommeno, mezi vesnicemi Dassia a Gouvia. Do hlavního města ostrova Korfu je to přibližně 11 km. Přibližně 15 km od letiště. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši cca 10 Eur/pokoj/den. Daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Písčitá, malá zátoková pláž u hotelu. Vzhledem k poloze na kopci přístup na pláž po schodech. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, výtah v hlavní budově, restaurace (hlavní a 2 a'la carte), bary, zahrada, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazén (s mořskou vodou) a brouzdaliště, miniklub (4-12 let), klub pro teenagery (13+), hlídání dětí (za poplatek), pokojová služba (za poplatek), obchod se suvenýry, minimarket, půjčovna aut, parkoviště, Hotel není vhodný pro osoby se zdravotním postižením. Hotel nepřijímá domácí zvířata. Hotel poskytuje ručníky k bazénu (zdarma).

.

Internet

V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

.

Catering

Snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek k variantě All Inclusive je k dispozici: snídaně (7:15 - 10:15), pozdní snídaně (10:15 - 11:00), oběd (13:00 - 14:30) a večeře (18:30 - 21:00):15) formou bufetu; zmrzlina a občerstvení během dne (10:30 - 18:00), noční občerstvení (23:30 - 00:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 - 01:00); jednou za pobyt večeře v restauraci a la' carte.

Sportovní a animační program

Hotel pořádá denní a večerní animace pro děti i dospělé. Placené: tenisové kurty (zdarma pro klienty s All Incluisve), posilovna, jóga, zumba, šnorchlování. Placené: motorizované vodní sporty, půjčovna kol. Ošetření obličeje a těla v hotelových lázních za poplatek. V hotelu LUX ME Daphnila Bay Dassia jsou k dispozici některé sportovní infrastruktury a vodní sporty.

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Hotel je součástí známého řeckého hotelového řetězce Grecotel, nachází se na malebném místě s výhledem na záliv, na klidném a tichém místě a nabízí ubytování v prostorných pokojích (i s oddělenou ložnicí). Jak se na 5* hotel sluší a patří, služby i kvalita a rozmanitost jídla zůstávají na vysoké úrovni. K dispozici je navíc příjemná zahrada a velký bazén.

Umiestnenie

Hotel sítě Grecotel se nachází na kopci v zálive Kommeno, mezi dedinami Dassia a Gouvia. To hlavního města ostrova Korfu je to přibližně 11 km. Približne 15 km od letiska. Cena nezahàňa miestnu turistickú daň vo výške cca 4 Eur/izba/deň. Daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel pořádá denní a večerní animace pro děti a dospělé. Platé: tenisové kurty (zdarma pre klienty s All Incluisve), posilňovňa, joga, zumba, šnorchlovanie. Platené: motorizované vodní sporty, bicyclova požičovňa. Ošetření tváře a těla v hotelových koupelnách za poplatek. V hotelu LUX ME Daphnila Bay Dassia jsou k dispozici některé sportovní infrastruktury a vodní sporty.

.
Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu. Za príplatok k All Inclusive sú k dispozícii: raňajky (7:15 - 10:15), neskoré raňajky (10:15 - 11:00), obed (13:00 - 14:30) a večera (18:30 - 21:15) formou buetu; zmrzlina a občerstvenie počas dňa (10. 12.):30 - 18:00), nočné občerstvenie (23:30 - 00:00), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 - 01:00); večera v restauraácii a la' carte jednou za pobyt.

Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepce, vstupní hala, výtah v hlavní budově, restauraácie (hlavná a 2 a'la carte), bary, záhrada, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, bazén (s morzeou vodou) a detské brodítko, miniklub (4-12), club pre tínedžerov (13+), stráženie detí (za poplatok), izbová služba (za poplatok), obchod so suvenírmi, minimarket, požičovňa áut, parkovisko, Hotel sa neodporúča pre osoby so zdravotným postihnutím. Hotel neakceptuje domácí zvířata. Hotel poskytuje uteráky k bazénu (zdarma).

.
Podľa nášho názoru

Hotel je součástí známej gréckej hotelovej siete Grecotel, má malbnú polohu s výhľadom na záliv, nachádza sa na tichom a pokojnom mieste a ponúka ubytovanie v priestranných izbách (aj s oddelenou spálňou). Ako sa na 5* hotel patrí, služby a kvalita a rozmanitosť jedál zostávajú na vysokej úrovni. Kromě toho je k dispozici příjemná záhrada a velký bazén.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě zájezdu na 11 dní = 10 nocí v hotelu - odlet ve středu, v případě zájezdu na 12 dní = 11 nocí v hotelu - odlet v sobotu), stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše závisí na standardu hotelu a pohybuje se od 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KORFU - základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty.

Úřední jazyk
Novořečtina.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. 

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 10 EUR; 1 l vody cca 1 EUR; pivo v baru od 2 EUR; káva v kavárně od 2 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často bývají také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

KORFU
Jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů, který se nachází v tyrkysových vodách Jónského moře, v blízkosti pobřeží Albánie. Korfu fascinuje návštěvníky rozmanitostí své krajiny. Najdeme zde krásné zelené kopce porostlé cypřiši a olivovými háji, rozsáhlé citrusové sady, vinice a hory, ale především na východním a severním pobřeží ostrova krásné písečné pláže a skalnaté, divoké pobřeží na straně západní. Hlavním městem ostrova je město Korfu, které bylo zapsáno na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Paleokastritsa
Nejznámější malebná část ostrova se nachází na západním pobřeží ostrova a  láká turisty svými úžasnými výhledy - křišťálově čistá tyrkysová voda a nad ní tyčící se útesy vytváří jedinečný obraz. Místo doporučujeme zejména milovníkům potápění.
Paleokastritsa je nejnavštěvovanějším místem na Korfu - je vizitkou ostrova.

Sidari
Toto malé městečko na severu ostrova nabízí krásné, písečné pláže, z nichž nejznámější je - Canal d'Amour. Tato pláž je známá svými útesy a skalními formacemi, jejichž tvary probouzejí lidskou fantazii. Je také oblíbenou turistickou destinací.

Dassia
Malá rybářská vesnice na východě ostrova láká turisty svými tavernami, bary, diskotékami a několika krásnými plážemi, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Vzhledem k malé vzdálenosti od města Korfu je Dassia také dobrým výchozím bodem při návštěvě hlavního města ostrova.

Acharavi
Turistické letovisko, jenž se nachází v severní části ostrova Korfu, na úpatí hory Pantocrator. Najdete zde letoviska s mnoha restauracemi a tavernami a také obchody se suvenýry, které nabízejí velký výběr produktů z olivovníků. Místo je hojně navštěvované rodinami s dětmi.

Kontokali
Známé turistické letovisko se nachází jen několik kilometrů od hlavního města ostrova, města Korfu. Spolu s nedalekou Gouvií vytváří mimořádně zajímavé místo s četnými bary, tavernami, restauracemi, diskotékami a malým přístavem, jenž přitahuje mnoho turistů. Kontokali je klidným místem lákajícím k odpočinku, zatímco Gouvia nabízí rušný noční život. Díky levným a častým spojům místní veřejné dopravy se snadno dostanete do města Korfu.

Gouvia
Gouvia byla malá rybářská vesnice, která se v posledních letech rozrostla do moderního rekreačního střediska. Středisko se nachází cca 7 km severně od města Korfu, na východním pobřeží ostrova. Gouvia se nachází v klidné zátoce a nabízí pláž a přístav, kde jsou ukotveny jachty z celého světa. Ve městě najdete široký výběr barů, restaurací a obchodů. Během dne je to klidné místo pro dovolenou, večer však ožívá a vyzývá k zábavě.

Kavos
Letovisko na jihu ostrova nabízí rušný noční život a zábavu. Velké množství barů a klubů přitahuje mladé lidi z celé Evropy. Kavos se nachází také nedaleké krásné, divoké pláže Arkoudilas, kde jsou také zříceniny kláštera z 16.století, což láká k procházkám v klidnější části města.

Agios Stefanos
Agios Stefanos je malá vesnice, která se nachází na severozápadním pobřeží, které je známé svou dlouhou písečnou pláží, odkud je výhled na nedaleké ostrovy. Samotné město zachovalo klima typické řecké rybářské vesnice. Útulná atmosféra přitahuje především ty, kteří hledají relaxaci a klidný odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Gdaňska, Vratislavi, Štětína, Bydhoště a Řešova. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

Fakultativní výlety (ceny jsou orientační a nezahrnují vstupné)

SEDM DIVŮ OSTROVA KORFU - cena cca 45 EUR/os.
Celodenní výlet po nejkrásnějších a nejzajímavějších místech ostrova Korfu, která se díky své jedinečnosti stala vizitkami zeleného ostrova.
Prohlídku začneme od severozápadního pobřeží se skalnatou krajinou Paleokastritsy, kde budeme mít možnost obdivovat malebné zátoky. Ochutnáváme likér Koum Quat, který se vyrábí pouze na ostrově Korfu. Uvidíme: zámek Achillion - dávné letní sídlo císařovny Sissi, slavné vyhlídkové místo Kanoni s panoramatickým výhledem na východní pobřeží a Myší ostrov, navštívíme hlavní město ostrova - město.

ALBÁNIE - cena cca 63,5 EUR/os. + 10 EUR/os. přístavní poplatek
Plavba do albánského přístavu Saranda, zajímavého turistického letoviska s působivými domy a hotely, kaskádovitě směřujícími k moři. Ze Srandy, po 35minutovém přejezdu, dorazíme do starobylého města Butrint, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Během návštěvy malebného městečka budeme cestovat v čase do období od 16. století n. l. až do 4. století př. n. l. Budete mít možnost obdivovat např.: starobylé divadlo, římské lázně, starobylé chrámy, křesťanské baziliky, baptisterium (křtitelnici), jednu z nejhodnotnějších památek v Evropě nebo benátskou pevnost na kopci pocházející ze 14. století, odkud se rozprostírá nádherný výhled na okolní krajinu. Trasa do Butrintu je také možností obdivovat albánskou krajinu - hory, řeky, jezera a vesnice. Částečně vede přes území Butrintského národního parku. Uvidíme také slavné albánské bunkry. Vyvrcholením výletu bude oběd plný místních specialit.

Upozornění!!! V případě cestování mladistvých do Albánie:
- jestliže mladistvý cestuje pouze s jedním z rodičů, musí mít notářsky ověřený dopis od druhého rodiče, přeložený do angličtiny přísežným překladatelem, který vyjadřuje souhlas druhého rodiče s cestou dítěte do Albánie.

- pokud mladistvý cestuje pod dohledem dospělých osob, které nejsou uvedeny v rodném listu, je opatrovník povinen mít notářský dopis od obou rodičů, přeložený do angličtiny přísežným překladatelem, ve kterém rodiče souhlasí s cestou dítěte do Albánie. Kromě toho jsou vyžadovány kopie dokladů totožnosti obou rodičů.

PAXOS - ANTIPAXOS - cena cca 44 EUR/os.
Poté co vyplujeme z přístavu v Korfu, budeme moci obdivovat nádherné výhledy na staré město a jihovýchodní pobřeží ostrova. Během plavby na jih, podél malebného západního pobřeží ostrova Paxos, doplujeme do „Modrých jeskyní“. Po doplutí na druhý ostrov Antipaxos, si budete moci odpočinout a vykoupat se v nádherné zátoce srovnatelné s karibskými plážemi. Na zpáteční cestě zastavíme na ostrově Paxos, v městečku Gaios, kde během volného času budeme mít možnost se projít půvabnými úzkými uličkami nebo ochutnat typickou řeckou kuchyni.

AQUALAND - cena cca 41 EUR/os.
Skvělá zábava nejen pro naše nejmenší, ale i pro všechny ty, kteří chtějí strávit den plný zážitků ve vodním městečku, které je komplexem bazénů a skluzavek - slavných „kamikaze“ nebo „černé díry“. Bude také čas na odpočinek ve velké vířivce nebo během jízdy na pontonu po tzv. „líné řece“. Na místě najdete také dětské hřiště a řadu barů, kaváren a restaurací. Aqualand je jedním z nejlepších objektů svého druhu ve Středomoří.

STARÉ MĚSTO A PLAVBA KALYPSO - cena cca 27 EUR/os.
Hodinová plavba na lodi s proskleným dnem okolo ostrova Vidos, který se nachází v blízkosti hlavního města ostrova, s možností obdivování podvodní flóry a fauny. Následně volný čas v městě Korfu. *Výlet probíhá bez polského průvodce.

PLAVBA PARGA - SIVOTA - MODRÁ LAGUNA - cena cca 42 EUR/os.
Poté co vyplujeme z přístavu v Korfu, budeme směřovat podél pobřeží ostrova, až dojedeme do kouzelného ​​romantického městečka Parga s malebnými uličkami a hradem týčícím se nad městem. Uvidíme malou rybářskou vesnici Sirota a následně vplujeme do krásné Modré laguny, kde strávíme volný čas koupáním v tyrkysově-smaragdových vodách v nejkrásnější z okolních zátok.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu účastníků 15 osob). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Neexistuje možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Korfu trvá obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč