Almyrida Village & Water Park Obrázek0
Almyrida Village & Water Park Obrázek1
Almyrida Village & Water Park Obrázek2
Almyrida Village & Water Park Obrázek3
Almyrida Village & Water Park Obrázek4
Almyrida Village & Water Park Obrázek5
Almyrida Village & Water Park Obrázek6
Almyrida Village & Water Park Obrázek7
Almyrida Village & Water Park Obrázek8
Almyrida Village & Water Park Obrázek9
Almyrida Village & Water Park Obrázek10
Almyrida Village & Water Park Obrázek11
Almyrida Village & Water Park Obrázek12
Almyrida Village & Water Park Obrázek13
Almyrida Village & Water Park Obrázek14
Almyrida Village & Water Park Obrázek15
Almyrida Village & Water Park Obrázek16
Almyrida Village & Water Park Obrázek17
Almyrida Village & Water Park Obrázek18

Almyrida Village & Water Park

Řecko - Kréta - Chania
Pobytový
Rodinný
Wi-Fi
Tenisový kurt
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na okraji klidné a malebné vesnice Almyrida v západní části Kréty. Centrum vesnice s obchody, bary a restauracemi je vzdáleno asi 500 m. Do rušné Chanie je to cca 1,5 km.
Vzdálenost od letiště v Chanii je přibližně 30 km. Autobusová zastávka se nachází cca 200 m od objektu.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 7 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

 

Pláž

Písčito-oblázková pláž je vzdálená asi 500 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

 

K dispozici pro hosty

24 hodinová recepce, lobby, velký bazén, dětské brouzdaliště, restaurace, bar u bazénu, dětské hřiště, trezor (za poplatek), minimarket, půjčovna aut a bezplatné parkoviště.

Internet

Ve veřejných prostorách a některých pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně (07:30-10:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu. Nápoje jsou za příplatek dle ceníku v restauraci. Za příplatek možnost all inclusive.

Sportovní a animační program

2 tenisové kurty (za poplatek), dětské hřiště.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel s komorní atmosférou, ideální pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří ocení klid a pohodu. Odlehlá poloha uprostřed zeleně umožňuje blaženou relaxaci u bazénu.

Umiestnenie

 

 

Webová lokalita Športový a animačný program

2 tenisové kurty (za poplatok), detské ihrisko.

Stravovanie

Raňajky (07:30-09:30) a večere (19:00-21:30) formou bufetu.

Nápoje sa účtujú za príplatok podľa cenníka v reštaurácii.

Miestna kategória

***, čaká sa na ****

K dispozícii pre hostí

Hodinová recepce, vstupní hala, velký bazén, detské brodítko, restauraácia, bar pri bazéne, detské ihrisko, trezor (za poplatok), minimarket, požičovňa áut a bezplatné parkovisko.

Podľa nášho názoru

Hotel s komorní atmosférou, ideálny pre rodiny s deťmi a tých, ktorí oceniać pokoj a ticho. Odľahlá poloha uprostred zelene umožňuje blažený odpočinek pri bazéne.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.


Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Chania - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

 

Měna
EUR - Euro. Možno platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Zahraniční hovory jsou dost drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého mobilního operátora ještě před odletem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a plná míst známých z řeckých mýtů a míst spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Platanias
Město je typickým letoviskem s rozsáhlou gastronomickou a zábavní nabídkou, ve kterém je rušno po celý den. Hlavní pláž je dobře udržovaná (již mnoho let je oceňována Modrou vlajkou za čistotu vody a pláže) a rušná po celé léto. Je zde také pár méně přeplněných pláží, na kterých je mnohem klidněji. Platanias je vzdáleno pouhých 8 km od Chanii.

 

Agia Marina
Jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží nedaleko města Chania. Písečná dlouhá pláž, obchody, restaurace a mnoho možností zábavy, pouze 7 km od samotné Chanii, jednoho z nejkrásnějších starých měst v Řecku, kde stojí za to si vyjít na večerní procházku.

 

Kalives
Městečko nacházející se 18 km východně od města Chania, kterému se podařilo zachovat svůj lokální charakter, je ideálním místem pro klidnou dovolenou plnou odpočinku. Pláž oceněná Modrou vlajkou láká k procházkám podél pobřeží a místní taverny zvou k ochutnávce specialit řecké kuchyně. Ideální místo pro rodinnou dovolenou daleko od hluku a shonu letovisek. Do Chanie lze dojet místním autobusem.

 

Georgioupoli
Slavné turistické letovisko, známé díky krásné 9 km dlouhé písečné pláži a starým eukalyptovým stromům. Atraktivně umístěné mezi městy Chania a Rethymno. Zcela tradiční atmosféra vesnice, rybářský přístav na řece, kavárny a taverny se specialitami místní kuchyně jsou magnetem tohoto města. Poloha mezi Chanií a Rethymnem vybízí k návštěvě dvou z nejkrásnějších měst na Krétě.

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč