Kalyves Beach Obrázek0
Kalyves Beach Obrázek1
Kalyves Beach Obrázek2
Kalyves Beach Obrázek3
Kalyves Beach Obrázek4
Kalyves Beach Obrázek5
Kalyves Beach Obrázek6
Kalyves Beach Obrázek7
Kalyves Beach Obrázek8
Kalyves Beach Obrázek9
Kalyves Beach Obrázek10
Kalyves Beach Obrázek11

Kalyves Beach

Řecko - Kréta - Kalyves
Pobytový
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
Bazén se sladkou vodou
Přímo na pláži
Bezplatné lehátka
Doporučujeme
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v malé vesničce Kalives, asi 20 km od centra Chanie (autobusová zastávka 100 m, jízdní řády k dispozici na recepci) a asi 30 km od letiště. Přímo u hotelu se nachází ústí řeky Xydas do moře, což dodává místu další kouzlo. V okolí je dobrý výběr taveren, supermarketů a služeb.

Poznámka: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 7 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci, a to před ubytováním klientů v hotelu.

 

Pláž

Hotel se nachází přímo na písčito-oblázkové pláži, přístup na pláž je z jedné hotelové budovy přes ulici a z druhé přes most. Lehátka a slunečníky na pláži - v ceně ubytování.

 

K dispozici pro hosty

Komplex se skládá ze 2 budov oddělených nepříliš rušnou ulicí. Hotel byl zrekonstruován v roce 2013.

Recepce 24 hodin denně, bar u bazénu, 2 bazény, z nichž 1 má brouzdaliště pro děti (oba bazény se sladkou vodou). Lehátka a slunečníky u bazénu v ceně. Osušky za poplatek 1,5 EUR/den. Kromě toho je v hotelu konferenční místnost a malé dětské hřiště pro nejmenší. Hotel poskytuje úschovnu zavazadel.

Internet

Na pokojích je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu, za poplatek (5 €/hodina) si můžete pronajmout také notebook.

 

Catering

Složení All Inclusive: snídaně (07:30-9:30) a večeře (18:30-20:30) formou bufetu, oběd (13:00-14:30) formou bufetu s občerstvením: saláty, sendviče, pizza, koláče, pečivo, ovoce.Koláče a pečivo a káva a čaj (16:00-17:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (pivo, víno a raki) a džusy (ne čerstvě vymačkané) k jídlu a na baru (11:00-23:00).

Sportovní a animační program

Hotel neposkytuje animační program. Živá vystoupení 1 x týdně. Posilovna, stolní tenis a krytý bazén v ceně. Za příplatek: sauna, vířivka, masáže (podrobný ceník k dispozici na recepci) a kulečník (2 €/hra).

 

Webové stránky Místní kategorie

A

Podle našeho názoru

Hotel oceňovaný pro své dobré služby a výhodnou polohu u pláže v centru města Kalives. Velmi dobrá úroveň pokojů. Dobrá volba pro ty, kteří se vyhýbají velkým letoviskům, ale oceňují pohodlí možnosti all inclusive.

 

Umiestnenie

 

 

Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel neposkytuje animační program. Živé představení 1 x týdně. Stravování, stolní tenis a krytý bazén v ceně. Za příplatok: sauna, vírivka, masáže (podrobný cenník k dispozici na recepci) a biliard (2 €/hra).

 

Stravovanie

Formula All Inclusive: raňajky (07:30 - 09:30) a večera (18:30 - 20:30) formou bufetu, oběd (13:00 - 14:30) formou bufetu s občerstvením: šaláty, sendviče, pizza, koláče, pečivo, ovoce.Koláče a pečivo a káva a čaj (16:00 - 17:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (pivo, víno a raki) a džúsy (nie čerstvo vylisované) k jedlám a na bare (11:00-23:00).

Miestna kategória

A

K dispozícii pre hostí

 

 

Podľa nášho názoru

 

 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.


Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Chania - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

 

Měna
EUR - Euro. Možno platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Zahraniční hovory jsou dost drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého mobilního operátora ještě před odletem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a plná míst známých z řeckých mýtů a míst spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Platanias
Město je typickým letoviskem s rozsáhlou gastronomickou a zábavní nabídkou, ve kterém je rušno po celý den. Hlavní pláž je dobře udržovaná (již mnoho let je oceňována Modrou vlajkou za čistotu vody a pláže) a rušná po celé léto. Je zde také pár méně přeplněných pláží, na kterých je mnohem klidněji. Platanias je vzdáleno pouhých 8 km od Chanii.

 

Agia Marina
Jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží nedaleko města Chania. Písečná dlouhá pláž, obchody, restaurace a mnoho možností zábavy, pouze 7 km od samotné Chanii, jednoho z nejkrásnějších starých měst v Řecku, kde stojí za to si vyjít na večerní procházku.

 

Kalives
Městečko nacházející se 18 km východně od města Chania, kterému se podařilo zachovat svůj lokální charakter, je ideálním místem pro klidnou dovolenou plnou odpočinku. Pláž oceněná Modrou vlajkou láká k procházkám podél pobřeží a místní taverny zvou k ochutnávce specialit řecké kuchyně. Ideální místo pro rodinnou dovolenou daleko od hluku a shonu letovisek. Do Chanie lze dojet místním autobusem.

 

Georgioupoli
Slavné turistické letovisko, známé díky krásné 9 km dlouhé písečné pláži a starým eukalyptovým stromům. Atraktivně umístěné mezi městy Chania a Rethymno. Zcela tradiční atmosféra vesnice, rybářský přístav na řece, kavárny a taverny se specialitami místní kuchyně jsou magnetem tohoto města. Poloha mezi Chanií a Rethymnem vybízí k návštěvě dvou z nejkrásnějších měst na Krétě.

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč