Kiani Beach Obrázek0
Kiani Beach Obrázek1
Kiani Beach Obrázek2
Kiani Beach Obrázek3
Kiani Beach Obrázek4
Kiani Beach Obrázek5
Kiani Beach Obrázek6
Kiani Beach Obrázek7
Kiani Beach Obrázek8
Kiani Beach Obrázek9
Kiani Beach Obrázek10
Kiani Beach Obrázek11
Kiani Beach Obrázek12
Kiani Beach Obrázek13
Kiani Beach Obrázek14
Kiani Beach Obrázek15
Kiani Beach Obrázek16
Kiani Beach Obrázek17
Kiani Beach Obrázek18
Kiani Beach Obrázek19
Kiani Beach Obrázek20
Kiani Beach Obrázek21
Kiani Beach Obrázek22
Kiani Beach Obrázek23
Kiani Beach Obrázek24
Kiani Beach Obrázek25
Kiani Beach Obrázek26
Kiani Beach Obrázek27
Kiani Beach Obrázek28

Kiani Beach

Řecko - Kréta - Kiani Akti
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
S vlastní ložnicí
Wi-Fi
Mezinárodní animace
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Tichý, za městem
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
FIGLOKLUB polští animátoři
Bestseller

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Vysoce kvalitní hotel se nachází v klidné a tiché oblasti, ve vesnici Kiani Akti, asi 2,5 km od města Kalives, 17 km od centra Chanie (autobusová zastávka asi 100 m od hotelu, jízdní řády k dispozici na recepci) a 28 km od letiště. V Kalives je dobrý výběr taveren, supermarketů a provozoven služeb.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 4 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci, a to před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Objekt se nachází přímo na písčito-oblázkové pláži. Lehátka a slunečníky na pláži - v ceně.

.
K dispozici pro hosty

Komplex se skládá ze 2 částí:

Část Kiani Beach I prošla v roce 2020 rozsáhlou rekonstrukcí. Část Kiani Beach II je nová část hotelu postavená v roce 2018. (Samostatná restaurace, bazén, dětský bazén, dětské hřiště, bar u bazénu a pokoje). Objekt se skládá z několika dvoupatrových budov.

Recepce 24 hodin denně v lobby, bar u bazénu (do 23:00), bazén pro dospělé a dětský bazén (oba bazény se sladkou vodou). Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži v ceně. Osušky na plavání zdarma. Kromě toho je v areálu hotelu minimarket, galanterie a obchod se suvenýry. Spousta aktivit pro děti všech věkových kategorií: na pláži velká dřevěná pirátská loď se skluzavkou, vedle dětské hřiště s houpačkami, domečky a dalšími hračkami a také dobře vybavený miniklub. Hotel nabízí úschovnu zavazadel a koupelny, kde se můžete před cestou osvěžit.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu (i na pokojích) je Wi-Fi připojení k internetu zdarma, internetový koutek je zpoplatněn (cca 4 EUR/hodinu).

.
Catering

All Inclusive: snídaně (8:00-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bohatého bufetu. Občerstvení, sendviče, pizza, koláče, zákusky a zmrzlina (11:00-12:00 a 16:00-18:00). Zmrzlina k dispozici také u oběda a večeře formou bufetu. Během jídla neomezené množství nealkoholických nápojů, alkoholických nápojů (místní pivo, víno, ouzo a raki) a džusů (ne čerstvě vymačkané). V baru Dionizos u bazénu (11:00-23:00) neomezené množství místních nápojů: pivo, bílé a červené víno, ouzo, raki, whisky, rum, gin, vodka, tequila, káva, čaj a nealkoholické nápoje (po 23:00 se v baru Dionizos podávají nápoje za poplatek). 1 x týdně ukázky vaření během "grilovacích" večerů.

.
Sportovní a animační program

V ceně je zahrnut bohatý animační program: hry a aktivity během dne, 6× týdně večerní show a minidiskotéka pro děti. Dále fotbalové hřiště a hřiště na plážový volejbal. Jednou týdně živá hudba (řecký večer). Dále za poplatek: kulečník (2 €/hra), posilovna (5 €/hodina), hammam (5 €/30 min.), tenisový kurt (10 €/hodina včetně vybavení), stolní tenis (2 €/hodina) a vodní sporty (šlapadla a kajaky za poplatek 5 €/30 min.). V období od 15. června do 15. září FIGLOKLUB - 6x týdně dětské hry s polským animátorem.

.
Webové stránky Místní kategorie

A

Podle našeho názoru

Elegantní hotel pro náročné a zároveň skutečný ráj pro rodiny s dětmi díky své infrastruktuře, rodinné atmosféře a fygloklubu pro děti během prázdnin. Služby na vysoké úrovni. Vřele doporučujeme!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Chania - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možno platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Zahraniční hovory jsou dost drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého mobilního operátora ještě před odletem na dovolenou.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a plná míst známých z řeckých mýtů a míst spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

Platanias
Město je typickým letoviskem s rozsáhlou gastronomickou a zábavní nabídkou, ve kterém je rušno po celý den. Hlavní pláž je dobře udržovaná (již mnoho let je oceňována Modrou vlajkou za čistotu vody a pláže) a rušná po celé léto. Je zde také pár méně přeplněných pláží, na kterých je mnohem klidněji. Platanias je vzdáleno pouhých 8 km od Chanii.

Agia Marina
Jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží nedaleko města Chania. Písečná dlouhá pláž, obchody, restaurace a mnoho možností zábavy, pouze 7 km od samotné Chanii, jednoho z nejkrásnějších starých měst v Řecku, kde stojí za to si vyjít na večerní procházku.

Kalives
Městečko nacházející se 18 km východně od města Chania, kterému se podařilo zachovat svůj lokální charakter, je ideálním místem pro klidnou dovolenou plnou odpočinku. Pláž oceněná Modrou vlajkou láká k procházkám podél pobřeží a místní taverny zvou k ochutnávce specialit řecké kuchyně. Ideální místo pro rodinnou dovolenou daleko od hluku a shonu letovisek. Do Chanie lze dojet místním autobusem.

Georgioupoli
Slavné turistické letovisko, známé díky krásné 9 km dlouhé písečné pláži a starým eukalyptovým stromům. Atraktivně umístěné mezi městy Chania a Rethymno. Zcela tradiční atmosféra vesnice, rybářský přístav na řece, kavárny a taverny se specialitami místní kuchyně jsou magnetem tohoto města. Poloha mezi Chanií a Rethymnem vybízí k návštěvě dvou z nejkrásnějších měst na Krétě.

Výlety v okolí

Soutěska SAMARIA
Výlet do nejdelší a nejkrásnější soutěsky Evropy v Bílých Horách. Divoká a nedotčená krajina a nádherná vegetace dělá toto místo nesrovnatelným s jinými na ostrově Kréta. Soutěska začíná od tzv. Xyloskalos, tedy dřevěných schodů, poté nás čeká 16 km (cca 5-6 hodin chůze) na vyhlídkovou terasu mezi Xyloskalos na severu a Agia Roumeli na jihu, nad mořem Lybijským. V soutěsce budou k vidění četné jeskyně vytesané ve skalách, neuvěřitelná "ocelová brána", tedy místo, kde rokle je pouze 3 m široká, při troše štěstí uvidíme divoké kozy kri-kri. Na konci cesty se rozprostírá Agia Roumeli, malá a okouzlující vesnice, kde bude čas na odpočinek a koupání. Následně plavba lodí do Chora Sfakion nebo Sougia a poté autobusem zpět do hotelu.
Cena cca 40 EUR + 16 EUR vstupenky.

OSTROV ELAFONISSI

Výlet do jednoho z nejmalebnějších míst na ostrově Kréta. Ostrov je oddělen od pobřeží Kréty mělkou, skalnatou zátokou místy přecházející v úzké přesmyky a kanály. Voda je křišťálově čistá, modrá až tyrkysová, písek zase růžový. Cestou navštívíme mimo jiné skalní kapličku svaté Sofie a klášter Chrisoskalitissa, známý tzv. zlatými schody (legenda praví, že pokud po nich stoupá skutečně věřící člověk, změní se ve zlato). Zbytek dne strávíme na tzv. pláži růžového písku, kde se budeme opalovat a koupat. Na zpáteční cestě zveme na ochutnávku vín v jednom z místních vinařství.
Cena cca 40 EUR + 2 EUR vstupné

OSTROV SANTORINI

Bílé domky, černé sopečné horniny protkávané červenou, bílou a hnědou barvou a také jedna z největších propastí na světě, hluboká přesně 400 m, to je Santorini, nejhezčí řecký ostrov - královna Kyklád. Náš výlet začneme plavbou lodí nebo katamaránem do přístavu Athinios na Santorini. Následně nás výletní autokary vyvezou do dvou nejhezčích měst ostrova vesnici Oia na severozápadě a Firy - hlavního město ostrova Santorini. Během výletu budeme moci ochutnat pistácie, které se na ostrově pěstují, ochutnat nejznámější víno Visanto a vylovit mořské houby, které rostou v okolí Santorini. Cena cca 160 EUR + 26 EUR (transfer do/z přístavu)

KNÓSSOS a HERAKLION - na návštěvě u Minotaura
Výlet do mínojského paláce v Knóssos a hlavního města ostrova Heraklion. Knóssos je jednou z nejslavnějších archeologických lokalit na světě. Zde můžeme vidět pozůstatky mínojského paláce (2000-1400 před Kristem), který odkryl Arthur Evans na začátku minulého století. Pak přejedeme do Heraklionu, kde během procházky uvidíme nejdůležitější místa ve městě. Projdeme hlavní pěší ulicí Dedala na náměstí Venizelos s fontánou Morosinniego, kterou střeží čtyři lvi. Prohlídka přístavu a pozorování benátské pevnosti. Volný čas.
Cena cca 55 EUR + 16 EUR vstupné.

MODRÁ LAGUNA A OSTROV GRAMVOUSA
Zveme na jednu z nejkrásnějších, a také nejdivočejších pláží na Krétě. Ostrůvek Gramvousa i poloostrov, u kterého se nachází jsou stále nepřístupné a neobydlené. Doporučujeme 60minutovou plavbu na tento neobydlený ostrov, kde uvidíme benátskou pevnost ze 16. století. Následně po 15minutové plavbě dojdeme do cíle naší cesty - nádherné laguny Balos s křišťálově čistou vodou hrající všemi odstíny modré barvy a růžovo - bílým pískem. Cena cca 55 EUR.

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto případné reklamace směřujte přímo na organizátory. Ceny a popisy fakultativních výletů v katalogu jsou pouze orientační, aktuální informace lze získat u našeho zástupce na Krétě. Delegát je pouze prostředníkem při zápisu na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezoně některé výlety nejsou organizovány.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč