Kriti Beach Obrázek0
Kriti Beach Obrázek1
Kriti Beach Obrázek2
Kriti Beach Obrázek3
Kriti Beach Obrázek4
Kriti Beach Obrázek5
Kriti Beach Obrázek6
Kriti Beach Obrázek7
Kriti Beach Obrázek8
Kriti Beach Obrázek9
Kriti Beach Obrázek10
Kriti Beach Obrázek11
Kriti Beach Obrázek12
Kriti Beach Obrázek13
Kriti Beach Obrázek14
Kriti Beach Obrázek15
Kriti Beach Obrázek16
Kriti Beach Obrázek17
Kriti Beach Obrázek18
Kriti Beach Obrázek19
Kriti Beach Obrázek20
Kriti Beach Obrázek21
Kriti Beach Obrázek22
Kriti Beach Obrázek23
Kriti Beach Obrázek24
Kriti Beach Obrázek25
Kriti Beach Obrázek26
Kriti Beach Obrázek27

Kriti Beach

Řecko - Kréta - Chania - Rethymnon
Pobytový
Bazén
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Prvotřídní hotel se nachází několik minut chůze od centra Rethymnonu (500 m). V okolí najdete taverny, obchody a bary. Vzdálenost od letiště v Chanii je přibližně 68 km. Autobusová zastávka se nachází 150 m.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou taxu ve výši 10 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.
Pláž

Písčitá, široká pláž oceněná modrou vlajkou se nachází asi 30 m od hotelu (přechod před ulicí). Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Registrace, lobby, hlavní restaurace Thalassi, bar, bar u bazénu, venkovní sladkovodní bazén, krytý bazén, TV místnost, úschovna zavazadel, sluneční terasa, parkoviště, lázeňské centrum (za poplatek). Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma.

.
Internet

Ve veřejných prostorách a na pokojích je Wi-Fi zdarma.

Catering

Snídaně (7:30-10:00) a večeře (19:00-21:00) formou bohatého bufetu. K dispozici jsou polévky, teplé a studené občerstvení, široký výběr salátů a zeleniny, hlavní jídla, show cooking a řecký koutek s místními specialitami. Obědy jsou za příplatek. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje se podávají v baru (10:00-24:00).

Sportovní a animační program

Jednou týdně zde hraje živá hudba. Hotel neposkytuje animační program.

.
Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Elegantní hotel na dobré úrovni a ve velmi dobré lokalitě. Doporučujeme zejména párům, které chtějí strávit dovolenou blíže k atrakcím města A chtějí prozkoumat ostrov.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.


Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Chania - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

 

Měna
EUR - Euro. Možno platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Zahraniční hovory jsou dost drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého mobilního operátora ještě před odletem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a plná míst známých z řeckých mýtů a míst spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Platanias
Město je typickým letoviskem s rozsáhlou gastronomickou a zábavní nabídkou, ve kterém je rušno po celý den. Hlavní pláž je dobře udržovaná (již mnoho let je oceňována Modrou vlajkou za čistotu vody a pláže) a rušná po celé léto. Je zde také pár méně přeplněných pláží, na kterých je mnohem klidněji. Platanias je vzdáleno pouhých 8 km od Chanii.

 

Agia Marina
Jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží nedaleko města Chania. Písečná dlouhá pláž, obchody, restaurace a mnoho možností zábavy, pouze 7 km od samotné Chanii, jednoho z nejkrásnějších starých měst v Řecku, kde stojí za to si vyjít na večerní procházku.

 

Kalives
Městečko nacházející se 18 km východně od města Chania, kterému se podařilo zachovat svůj lokální charakter, je ideálním místem pro klidnou dovolenou plnou odpočinku. Pláž oceněná Modrou vlajkou láká k procházkám podél pobřeží a místní taverny zvou k ochutnávce specialit řecké kuchyně. Ideální místo pro rodinnou dovolenou daleko od hluku a shonu letovisek. Do Chanie lze dojet místním autobusem.

 

Georgioupoli
Slavné turistické letovisko, známé díky krásné 9 km dlouhé písečné pláži a starým eukalyptovým stromům. Atraktivně umístěné mezi městy Chania a Rethymno. Zcela tradiční atmosféra vesnice, rybářský přístav na řece, kavárny a taverny se specialitami místní kuchyně jsou magnetem tohoto města. Poloha mezi Chanií a Rethymnem vybízí k návštěvě dvou z nejkrásnějších měst na Krétě.

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč