Lito Beach Obrázek0
Lito Beach Obrázek1
Lito Beach Obrázek2
Lito Beach Obrázek3
Lito Beach Obrázek4
Lito Beach Obrázek5
Lito Beach Obrázek6
Lito Beach Obrázek7
Lito Beach Obrázek8
Lito Beach Obrázek9
Lito Beach Obrázek10
Lito Beach Obrázek11

Lito Beach

Řecko - Kréta - Chania - Gerani
Pobytový
Lehátka zdarma
Bazén
Přímo u pláže
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Lito Beach se nachází ve vesnici Gerani v oblasti Chania, kousek od vesnice Platanias (asi 1,8 km). V Platanias velký výběr barů, taveren, restaurací, diskoték. Do Chanie cca 17 km. Na letiště cca 32 km. Zastávka veřejné dopravy cca 150 m od hotelu.

Poznámka: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 3 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.


.

Pláž

Objekt se nachází přímo na písčito-oblázkové pláži. Lehátka a slunečníky na pláži jsou hostům k dispozici zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Recepce, vstupní hala, bazén s odděleným dětským bazénem, udržovaná zahrada, bar, restaurace, sluneční terasa u bazénu a na trávě u pláže, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky (1,5 €/den), dětské hřiště, úschovna zavazadel, TV koutek, prádelna (za poplatek na místě) a parkoviště. Objekt je bezbariérový (na potvrzení).

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.

Catering

Bez stravy. Za příplatek je k dispozici snídaně.

.

Sportovní a animační program

Zařízení neposkytuje animace. K dispozici je volejbalové hřiště a dětské hřiště.

.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Útulný podnik s rodinnou atmosférou a chutným jídlem. Je chválen pro svou přátelskou obsluhu. Doporučujeme těm, kteří hledají klid a pohodu.

.

Umiestnenie

Hotel Lito Beach se nachází v obci Gerani v regionu Chania, asi 1,8 km od vesnice Platanias. V Platanias velký výběr barov, taverien, restauraácií, diskoték. Do Chanie cca 17 km. Na letisko cca 32 km. Zastávka veřejné dopravy cca 150 m od hotelu.

Poznámka: Cena nezahŕňa miestnu turistickú daň vo výške 3 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytováním klientů v hotelu.


.
Webová lokalita Športový a animačný program

Zariadenie neposkytuje animácie. K dispozici je volejbalové ihrisko a dětské ihrisko.

.
Stravovanie

K dispozici jsou raňajky nebo polpenzia.

.
Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Recepce, vstupní hala, bazén s odděleným detským bazénem, udržiavaná zahrada, bar, restauraácia, slnečná terasa pri bazéne a na tráve pri pláži, ležadlá a slnečníky pri bazéne k dispozici zdarma, osušky (1,5 €/deň), detské ihrisko, úschovňa batožiny, TV kútik, práčovňa (za poplatok na mieste) a parkovisko. Objekt je prístupný aj pre hendikepovaných hostí (na základe potvrdenia).

.
Podľa nášho názoru

Tulný podnik s rodinnou atmosférou a chutným jídlem. Chvália ho za přátelskú obsluhu. Odporúčame pre tých, ktorí hľadajú pokoj a ticho.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.


Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Chania - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

 

Měna
EUR - Euro. Možno platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Zahraniční hovory jsou dost drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého mobilního operátora ještě před odletem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a plná míst známých z řeckých mýtů a míst spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Platanias
Město je typickým letoviskem s rozsáhlou gastronomickou a zábavní nabídkou, ve kterém je rušno po celý den. Hlavní pláž je dobře udržovaná (již mnoho let je oceňována Modrou vlajkou za čistotu vody a pláže) a rušná po celé léto. Je zde také pár méně přeplněných pláží, na kterých je mnohem klidněji. Platanias je vzdáleno pouhých 8 km od Chanii.

 

Agia Marina
Jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží nedaleko města Chania. Písečná dlouhá pláž, obchody, restaurace a mnoho možností zábavy, pouze 7 km od samotné Chanii, jednoho z nejkrásnějších starých měst v Řecku, kde stojí za to si vyjít na večerní procházku.

 

Kalives
Městečko nacházející se 18 km východně od města Chania, kterému se podařilo zachovat svůj lokální charakter, je ideálním místem pro klidnou dovolenou plnou odpočinku. Pláž oceněná Modrou vlajkou láká k procházkám podél pobřeží a místní taverny zvou k ochutnávce specialit řecké kuchyně. Ideální místo pro rodinnou dovolenou daleko od hluku a shonu letovisek. Do Chanie lze dojet místním autobusem.

 

Georgioupoli
Slavné turistické letovisko, známé díky krásné 9 km dlouhé písečné pláži a starým eukalyptovým stromům. Atraktivně umístěné mezi městy Chania a Rethymno. Zcela tradiční atmosféra vesnice, rybářský přístav na řece, kavárny a taverny se specialitami místní kuchyně jsou magnetem tohoto města. Poloha mezi Chanií a Rethymnem vybízí k návštěvě dvou z nejkrásnějších měst na Krétě.

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč