Mythos Palace Resort & Spa Obrázek0
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek1
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek2
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek3
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek4
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek5
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek6
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek7
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek8
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek9
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek10
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek11
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek12
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek13
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek14
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek15
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek16
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek17
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek18
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek19
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek20
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek21
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek22
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek23
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek24
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek25
Mythos Palace Resort & Spa Obrázek26

Mythos Palace Resort & Spa

Řecko - Kréta - Chania
Pobytový
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma
Přímo na pláži
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Mythos Palace Resort & Spa se nachází pouhé 3 km od rybářské vesnice Georgioupolis v deltě řeky Almiros. Hotel je vzdálen asi 18 km od půvabného města Rethymno a historické město Chania plné trhů, taveren a místních obchůdků je vzdáleno přibližně 2 km. 37 km. Hotel je vzdálen necelých 5 km od slavné kaple Nikolaos, která se nachází na konci kamenného mola.

POZNÁMKA: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

 

Pláž

Hotel se nachází přímo u písečné pláže v oblasti Georgioupolis ("Natura 2000"). Hotelová pláž byla Evropskou unií oceněna "Modrou vlajkou". Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, ručníky k bazénu na pokoji, 3 restaurace (včetně tematických): plážová restaurace s tradičními řeckými předkrmy, saláty, možností grilování, pizzou, těstovinami, koláči, sladkostmi a čerstvým ovocem. Občerstvení, čerstvé ovoce, koláče a zákusky se podávají od 15:00-17:00; sladký koutek (18:30-22:00), občerstvení v baru u bazénu (11:00-18:00), bar u bazénu (10:00-18:00), bar na pláži (10:00-18:00), lobby bar (9:30-24:00), minimarket, půjčovna aut a kol.

Internet

Ve všech společných prostorách a pokojích je zdarma k dispozici internet.

Catering

All Inclusive Premium (ode dne příjezdu do 11:00 do dne odjezdu): kontinentální snídaně (06:30-07:30), americká snídaně formou bufetu (07:30-10:00), pozdní kontinentální snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (18:30-21:00), pozdní večeře (22:00-06:30). Je možné si objednat bezlepková jídla a jídla pro vegetariány (nutná předchozí informace).

Široký výběr nápojů: lahvová krétská a řecká vína, točené pivo, nealkoholické nápoje, voda, džusy, čerstvý pomerančový džus, během snídaně filtrovaná a instantní káva, espresso, cappuccino, horká čokoláda. Stolní servis.

Tematická restaurace (18:30-21:30) s různými chutěmi mezinárodní kuchyně (každý týden tematické večery, např. italská, mexická nebo s mořskými plody). Rezervace alespoň jeden den předem je nutná.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí sportovní a animační program: jógu, pilates, aqua aerobik, hry a aktivity v bazénu a na pláži, volejbal, stolní tenis, každodenní večerní zábavní program, 6× týdně mini diskotéku. Pro nejmladší hosty hotel nabízí miniklub (4-12 let) s dětskými animacemi 6x týdně od 10.00 do 12.30 a od 15.00 do 17.30.

Přibližně 200 m od pláže se navíc nachází zařízení pro vodní sporty (za poplatek).

V lázeňském centru je možné využít fitness a krytý bazén.

 

Webové stránky

https://www.mythos-palace.gr/

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Hotel je ideálním výchozím bodem pro poznávání turisticky nejnavštěvovanějších měst v okolí, jako jsou Chania a Rethymno. V okolí lze prozkoumat i méně známé atrakce, jako je jezero Kournas nebo malebná vesnička Argiroupolis s vodopády. Pro ty, kteří rádi tráví čas lenošením, nabízí hotel dostatek prostoru pro moře a opalování i bohatý zábavní a animační program.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.


Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Chania - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

 

Měna
EUR - Euro. Možno platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Zahraniční hovory jsou dost drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého mobilního operátora ještě před odletem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a plná míst známých z řeckých mýtů a míst spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Platanias
Město je typickým letoviskem s rozsáhlou gastronomickou a zábavní nabídkou, ve kterém je rušno po celý den. Hlavní pláž je dobře udržovaná (již mnoho let je oceňována Modrou vlajkou za čistotu vody a pláže) a rušná po celé léto. Je zde také pár méně přeplněných pláží, na kterých je mnohem klidněji. Platanias je vzdáleno pouhých 8 km od Chanii.

 

Agia Marina
Jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží nedaleko města Chania. Písečná dlouhá pláž, obchody, restaurace a mnoho možností zábavy, pouze 7 km od samotné Chanii, jednoho z nejkrásnějších starých měst v Řecku, kde stojí za to si vyjít na večerní procházku.

 

Kalives
Městečko nacházející se 18 km východně od města Chania, kterému se podařilo zachovat svůj lokální charakter, je ideálním místem pro klidnou dovolenou plnou odpočinku. Pláž oceněná Modrou vlajkou láká k procházkám podél pobřeží a místní taverny zvou k ochutnávce specialit řecké kuchyně. Ideální místo pro rodinnou dovolenou daleko od hluku a shonu letovisek. Do Chanie lze dojet místním autobusem.

 

Georgioupoli
Slavné turistické letovisko, známé díky krásné 9 km dlouhé písečné pláži a starým eukalyptovým stromům. Atraktivně umístěné mezi městy Chania a Rethymno. Zcela tradiční atmosféra vesnice, rybářský přístav na řece, kavárny a taverny se specialitami místní kuchyně jsou magnetem tohoto města. Poloha mezi Chanií a Rethymnem vybízí k návštěvě dvou z nejkrásnějších měst na Krétě.

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč