Rethymno Mare Royal Obrázek0
Rethymno Mare Royal Obrázek1
Rethymno Mare Royal Obrázek2
Rethymno Mare Royal Obrázek3
Rethymno Mare Royal Obrázek4
Rethymno Mare Royal Obrázek5
Rethymno Mare Royal Obrázek6
Rethymno Mare Royal Obrázek7
Rethymno Mare Royal Obrázek8
Rethymno Mare Royal Obrázek9
Rethymno Mare Royal Obrázek10
Rethymno Mare Royal Obrázek11
Rethymno Mare Royal Obrázek12

Rethymno Mare Royal

Řecko
Pobytový
Aquapark
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Tenisový kurt
Wellness
Exkluzivní, 5*
Slides
Bazén
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Vysoce kvalitní hotelový komplex Rethymno Mare Royal se nachází v malé vesnici Skaleta, kde jsou v blízkosti obchody, taverny a bary. Vzdálenost od Rethymnonu - 11 km, od Chanie - 65 km. Letiště v Heraklionu je vzdáleno cca. 64 km.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Písečná pláž Skaleta se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Plážové osušky - záloha.

.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, lobby, hlavní restaurace Dionyssos, krétská restaurace (od května do října), bar, 2 bary u bazénu, bar na pláži, bazén pro dospělé, 2 dětské bazény, úschovna zavazadel, sluneční terasa, minimarket, parkoviště, 2 konferenční místnosti, wellness centrum (za poplatek). Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma.

.

Internet

Ve veřejných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.

Catering

Polopenze: snídaně (7:30-10:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu. 

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají přes den i večer animační programy. Jednou týdně se koná řecký večer s živou hudbou. Zdarma: aquapark (7 skluzavek), aerobik, gymnastika, hřiště na plážový volejbal, vodní pólo, pingpongový stůl, šipky, tenisový kurt, boccia, lukostřelba. Za poplatek: minigolf, kulečník, půjčovna kol. Miniklub pro děti.

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Zejména doporučujeme těm, kteří ocení kombinaci luxusu se zábavou a rodinnou atmosférou daleko od ruchu turistických letovisek.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.


Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Chania - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

 

Měna
EUR - Euro. Možno platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Zahraniční hovory jsou dost drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého mobilního operátora ještě před odletem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a plná míst známých z řeckých mýtů a míst spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Platanias
Město je typickým letoviskem s rozsáhlou gastronomickou a zábavní nabídkou, ve kterém je rušno po celý den. Hlavní pláž je dobře udržovaná (již mnoho let je oceňována Modrou vlajkou za čistotu vody a pláže) a rušná po celé léto. Je zde také pár méně přeplněných pláží, na kterých je mnohem klidněji. Platanias je vzdáleno pouhých 8 km od Chanii.

 

Agia Marina
Jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží nedaleko města Chania. Písečná dlouhá pláž, obchody, restaurace a mnoho možností zábavy, pouze 7 km od samotné Chanii, jednoho z nejkrásnějších starých měst v Řecku, kde stojí za to si vyjít na večerní procházku.

 

Kalives
Městečko nacházející se 18 km východně od města Chania, kterému se podařilo zachovat svůj lokální charakter, je ideálním místem pro klidnou dovolenou plnou odpočinku. Pláž oceněná Modrou vlajkou láká k procházkám podél pobřeží a místní taverny zvou k ochutnávce specialit řecké kuchyně. Ideální místo pro rodinnou dovolenou daleko od hluku a shonu letovisek. Do Chanie lze dojet místním autobusem.

 

Georgioupoli
Slavné turistické letovisko, známé díky krásné 9 km dlouhé písečné pláži a starým eukalyptovým stromům. Atraktivně umístěné mezi městy Chania a Rethymno. Zcela tradiční atmosféra vesnice, rybářský přístav na řece, kavárny a taverny se specialitami místní kuchyně jsou magnetem tohoto města. Poloha mezi Chanií a Rethymnem vybízí k návštěvě dvou z nejkrásnějších měst na Krétě.

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč