Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek0
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek1
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek2
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek3
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek4
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek5
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek6
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek7
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek8
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek9
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek10
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek11
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek12
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek13
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek14
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek15
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek16
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek17
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek18
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek19
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek20
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek21
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek22
Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments) Obrázek23

Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments)

Řecko - Kréta - Chania - Rethymnon
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází pouhých 7 km od Rethymnonu. Autobusová zastávka je vzdálena asi 30 m od hotelu. Vzdálenost od letiště přibližně 75 km. V okolí je široký výběr obchodů, taveren, kaváren.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 1,50 Eur/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

U hotelu se nachází široká, dlouhá oblázkovo-písečná pláž.

K dispozici pro hosty

Recepce (otevřeno 9.00-21.00), úschovna zavazadel, lobby, TV místnost, prádelna (za poplatek na místě), obchod, minimarket, směnárna, bar, bar u bazénu, restaurace. Pro hosty k dispozici zahrada, sladkovodní bazén, dětské brouzdaliště, prostorná sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma), osušky k dispozici na recepci (nutná záloha 10 € + 1 € za výměnu). Pro děti je k dispozici dětské hřiště a miniklub s houpačkami a skluzavkami.

Internet

Na recepci a v některých pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně a večeře formou bufetu a za příplatek All Inclusive soft: snídaně, obědy a večeře. Obědy formou svačiny - každý den jedno jídlo (například pečivo, těstoviny, pizza, párky v rohlíku, sendviče). Místní nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje (pivo, víno, raki), káva a čaj podávané v baru (10.30-22.00).

.

Sportovní a animační program

V hotelu neprobíhá animační program. Jednou týdně se koná řecký večer s živou hudbou, folklórními tanci a regionálními pokrmy. V ceně ubytování je stolní tenis, kulečník a šipky v herně Za příplatek: videohry. Na pláži u hotelu je půjčovna vodních potřeb. Nedaleko se nachází škola potápění.

.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Skromný, intimní hotel s vynikající polohou u pláže. Ideální základna pro výlety. Doporučujeme těm, kteří rádi tráví čas aktivně, a to díky velmi široké nabídce vodních sportů v blízkosti hotelu.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.


Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Chania - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

 

Měna
EUR - Euro. Možno platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Zahraniční hovory jsou dost drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého mobilního operátora ještě před odletem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a plná míst známých z řeckých mýtů a míst spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Platanias
Město je typickým letoviskem s rozsáhlou gastronomickou a zábavní nabídkou, ve kterém je rušno po celý den. Hlavní pláž je dobře udržovaná (již mnoho let je oceňována Modrou vlajkou za čistotu vody a pláže) a rušná po celé léto. Je zde také pár méně přeplněných pláží, na kterých je mnohem klidněji. Platanias je vzdáleno pouhých 8 km od Chanii.

 

Agia Marina
Jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží nedaleko města Chania. Písečná dlouhá pláž, obchody, restaurace a mnoho možností zábavy, pouze 7 km od samotné Chanii, jednoho z nejkrásnějších starých měst v Řecku, kde stojí za to si vyjít na večerní procházku.

 

Kalives
Městečko nacházející se 18 km východně od města Chania, kterému se podařilo zachovat svůj lokální charakter, je ideálním místem pro klidnou dovolenou plnou odpočinku. Pláž oceněná Modrou vlajkou láká k procházkám podél pobřeží a místní taverny zvou k ochutnávce specialit řecké kuchyně. Ideální místo pro rodinnou dovolenou daleko od hluku a shonu letovisek. Do Chanie lze dojet místním autobusem.

 

Georgioupoli
Slavné turistické letovisko, známé díky krásné 9 km dlouhé písečné pláži a starým eukalyptovým stromům. Atraktivně umístěné mezi městy Chania a Rethymno. Zcela tradiční atmosféra vesnice, rybářský přístav na řece, kavárny a taverny se specialitami místní kuchyně jsou magnetem tohoto města. Poloha mezi Chanií a Rethymnem vybízí k návštěvě dvou z nejkrásnějších měst na Krétě.

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč