White Olive Elite Rethymno Obrázek0
White Olive Elite Rethymno Obrázek1
White Olive Elite Rethymno Obrázek2
White Olive Elite Rethymno Obrázek3
White Olive Elite Rethymno Obrázek4
White Olive Elite Rethymno Obrázek5
White Olive Elite Rethymno Obrázek6
White Olive Elite Rethymno Obrázek7
White Olive Elite Rethymno Obrázek8
White Olive Elite Rethymno Obrázek9
White Olive Elite Rethymno Obrázek10
White Olive Elite Rethymno Obrázek11
White Olive Elite Rethymno Obrázek12
White Olive Elite Rethymno Obrázek13
White Olive Elite Rethymno Obrázek14
White Olive Elite Rethymno Obrázek15
White Olive Elite Rethymno Obrázek16
White Olive Elite Rethymno Obrázek17
White Olive Elite Rethymno Obrázek18
White Olive Elite Rethymno Obrázek19
White Olive Elite Rethymno Obrázek20
White Olive Elite Rethymno Obrázek21
White Olive Elite Rethymno Obrázek22
White Olive Elite Rethymno Obrázek23
White Olive Elite Rethymno Obrázek24
White Olive Elite Rethymno Obrázek25
White Olive Elite Rethymno Obrázek26
White Olive Elite Rethymno Obrázek27
White Olive Elite Rethymno Obrázek28
White Olive Elite Rethymno Obrázek29
White Olive Elite Rethymno Obrázek30

White Olive Elite Rethymno

Řecko
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Síť White Olive
Hotel Premium
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Posilovna
Exkluzivní, 5*
Přímo u pláže
Bestseller
Bazén
Lehátka zdarma
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Zrekonstruovaný, dobře udržovaný a dobře udržovaný hotel, který v zimě 2019/2020 prošel rozsáhlou rekonstrukcí, se nachází ve vesnici Sfakaki, asi 9 km od centra města Rethymno, kde je řada restaurací, obchodů a diskoték. Autobusová zastávka, odkud jezdí autobusy do centra města, se nachází v blízkosti hotelu (cca 200 m). Letiště v Heraklionu je vzdáleno cca 70 km a letiště v Chanii cca 75 km.

Poznámka: Cena nezahrnuje místní turistickou taxu ve výši 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází intimní písčito-oblázková pláž. Pozvolný, kamenitý sestup do moře. Slunečníky, lehátka a plážové osušky - zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, vstupní hala, výtah, hlavní restaurace - jídla formou bufetu (mezinárodní kuchyně), snack-bar u bazénu, dva bazény o rozloze cca 250 m2 a 150 m2, dvě dětská brouzdaliště (slunečníky a lehátka u bazénů zdarma). Dále dětská herna, malé wellness centrum, sauna, konferenční místnost a obchod.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Nealkoholické nápoje - voda, džusy, sladké nápoje jako cola, fanta, káva, čaj a místní alkoholické nápoje - pivo, víno, ouzo, vodka, gin, brandy, rum. Bar otevřen od 10:00 do 23:00. Možnost využití All Inclusive od příjezdu do hotelu až do odjezdu na letiště.

Sportovní a animační program

Zdarma posilovna a suchá sauna za příplatek. Kromě toho je v hotelu k dispozici také konzole se sadou her. Miniklub pro děti není k dispozici.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jako součást našeho vlastního hotelového řetězce je White Olive Elite Rethymno místem, kde se o naše klienty můžeme postarat nejlépe. Vytvořili jsme luxusní komplex, který zaručuje pohodlný pobyt, blažený odpočinek a kvalitní služby.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.


Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Chania - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

 

Měna
EUR - Euro. Možno platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Zahraniční hovory jsou dost drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého mobilního operátora ještě před odletem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a plná míst známých z řeckých mýtů a míst spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Platanias
Město je typickým letoviskem s rozsáhlou gastronomickou a zábavní nabídkou, ve kterém je rušno po celý den. Hlavní pláž je dobře udržovaná (již mnoho let je oceňována Modrou vlajkou za čistotu vody a pláže) a rušná po celé léto. Je zde také pár méně přeplněných pláží, na kterých je mnohem klidněji. Platanias je vzdáleno pouhých 8 km od Chanii.

 

Agia Marina
Jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží nedaleko města Chania. Písečná dlouhá pláž, obchody, restaurace a mnoho možností zábavy, pouze 7 km od samotné Chanii, jednoho z nejkrásnějších starých měst v Řecku, kde stojí za to si vyjít na večerní procházku.

 

Kalives
Městečko nacházející se 18 km východně od města Chania, kterému se podařilo zachovat svůj lokální charakter, je ideálním místem pro klidnou dovolenou plnou odpočinku. Pláž oceněná Modrou vlajkou láká k procházkám podél pobřeží a místní taverny zvou k ochutnávce specialit řecké kuchyně. Ideální místo pro rodinnou dovolenou daleko od hluku a shonu letovisek. Do Chanie lze dojet místním autobusem.

 

Georgioupoli
Slavné turistické letovisko, známé díky krásné 9 km dlouhé písečné pláži a starým eukalyptovým stromům. Atraktivně umístěné mezi městy Chania a Rethymno. Zcela tradiční atmosféra vesnice, rybářský přístav na řece, kavárny a taverny se specialitami místní kuchyně jsou magnetem tohoto města. Poloha mezi Chanií a Rethymnem vybízí k návštěvě dvou z nejkrásnějších měst na Krétě.

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč