Chrissy’s Paradise Obrázek0
Chrissy’s Paradise Obrázek1
Chrissy’s Paradise Obrázek2
Chrissy’s Paradise Obrázek3
Chrissy’s Paradise Obrázek4
Chrissy’s Paradise Obrázek5
Chrissy’s Paradise Obrázek6
Chrissy’s Paradise Obrázek7
Chrissy’s Paradise Obrázek8
Chrissy’s Paradise Obrázek9
Chrissy’s Paradise Obrázek10
Chrissy’s Paradise Obrázek11
Chrissy’s Paradise Obrázek12
Chrissy’s Paradise Obrázek13
Chrissy’s Paradise Obrázek14
Chrissy’s Paradise Obrázek15
Chrissy’s Paradise Obrázek16
Chrissy’s Paradise Obrázek17
Chrissy’s Paradise Obrázek18
Chrissy’s Paradise Obrázek19
Chrissy’s Paradise Obrázek20
Chrissy’s Paradise Obrázek21
Chrissy’s Paradise Obrázek22
Chrissy’s Paradise Obrázek23
Chrissy’s Paradise Obrázek24
Chrissy’s Paradise Obrázek25

Chrissy’s Paradise

Řecko - Kréta - Heraklion - Agia Pelagia
Pobytový
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v jedné z nejkrásnějších rybářských vesnic na severním pobřeží Kréty - Agia Pelagia, která zaujme malebným výhledem na pobřeží, krásným zábavním centrem a četnými tavernami a obchody. Mezi další zajímavosti patří např: Muzeum El Greco ve Fodele cca 12 km, Knossos cca 25 km, největší město Kréty Heraklion (cca 20 km) se slavnou benátskou pevností, četnými kavárnami a obchody v půvabných měšťanských domech. Letiště v Heraklionu je vzdáleno cca.

Poznámka: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 7 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.


.

Pláž

Hotel se nachází uprostřed 3 pláží: písečné pláže Agia Pelagia, oblázkové pláže Psaromoura a skalnaté pláže Mononaftis.

Na pláž Agia Pelagia jezdí od hotelu denně bezplatný kyvadlový autobus.


.

K dispozici pro hosty

Dva sladkovodní bazény, včetně jednoho dětského, bar u bazénu s občerstvením (11:00-16:00) a alkoholickými a nealkoholickými nápoji (10:00-24:00), plážové osušky, slunečník a lehátka u bazénu (zdarma), minimarket, obchod se suvenýry, lékařské služby (za poplatek), denní úklid pokojů a výměna ručníků.

Internet

Bezdrátový internet v celém hotelu.

.

Catering

All inclusive: stravování formou bufetu v hlavní restauraci. Snídaně 7:00-10:00, pozdní snídaně 10:00-11:00, oběd 12:30-14:30, večeře 19:30-21:30.

.

Sportovní a animační program

Zákazníkům, kteří mají rádi aktivitu, jsou k dispozici: stolní tenis, plážový volejbal, šipky, boccia.

Za poplatek: lázeňské služby, kulečník, hlídání dětí.

 

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Ideální pro ty, kteří rádi lenoší na pláži, užívají si řeckého slunce a koupou se v modrém moři. Pro ty, kteří mají rádi aktivnější dovolenou, nabízí letovisko možnost provozovat vodní sporty a prozkoumat nedotčený mořský svět Kréty při šnorchlování. Zákazníci oceňují na hotelu především jeho čistotu, dobrou polohu a přátelskou rodinnou atmosféru a péči o hotelové hosty.

Stravovanie

All inclusive: stravovanie formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Raňajky 7:00-10:00, neskoré raňajky 10:00-11:00, obed 12:30-14:30, večera 19:30-21:30.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Dva sladkovodní bazény včetně jednoho dětského, baru při bazénech s občerstvením (11:00-16:00) a alkoholickými a nealkoholickými nápoji (10:00-24:(zdarma), minimarket, obchod so suvenírmi, lekárske služby (za poplatok), denné upratovanie izieb a výmena uterákov.

Podľa nášho názoru

Ideálny pre tých, ktorí radi leňošia na pláži, užívajú si grécke slnko a kúpu sa v modrom mori. Pre tých, ktorí majú radi aktívnejšiu dovolenku, rezort ponúka možnosť užiť si vodné športy a preskúmať nedotknutý svet morskie Kréty pri šnorchlovaní. Klienti oceňujú hotel predovšetkým pre jeho čistotu, dobrú polohu a priateľskú rodinnú atmosféru a starostlivosť o hotelových hostí.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Heraklion - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace


Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.


Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR. 

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč