Despo Obrázek0
Despo Obrázek1
Despo Obrázek2
Despo Obrázek3
Despo Obrázek4
Despo Obrázek5
Despo Obrázek6
Despo Obrázek7
Despo Obrázek8
Despo Obrázek9
Despo Obrázek10
Despo Obrázek11
Despo Obrázek12
Despo Obrázek13
Despo Obrázek14
Despo Obrázek15
Despo Obrázek16

Despo

Řecko - Kréta - Heraklion
Pobytový
V/Blízko centra
Wi-Fi
Komorní, malý
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v klidné části města Gouves. Do centra obce cca 900 m, do Hersonissosu cca 10 km (pohodlně dostupné veřejnou dopravou). Vzdálenost od letiště Heraklion cca 20 km, zatímco od letiště Chania cca 171 km. V blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka a nákupní centrum.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 3 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu.

Doplatek je splatný na místě.

Pláž

Cca 800 m od hotelu (přes rušnou silnici) se nachází písečná pláž s možností vodních sportů (za poplatek). Na pláž jezdí dvakrát denně bezplatný hotelový autobus. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

K dispozici pro hosty

Registrace, 24hodinová recepce, restaurace, bar u bazénu, bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, půjčovna aut, TV místnost, dětské hřiště, lékařská péče (za poplatek).

Internet

Internetové Wi-Fi připojení v pokojích a veřejných prostorách - zdarma.

Catering

All Inclusive zahrnuje snídaně (8:00-10:00), obědy (13:00-14:30), večeře (19:00-21:00) - podávané formou bufetu v restauraci. Zmrzlina a občerstvení během dne ve snack baru (15:00-18:00). Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje - pivo, bílé a červené víno, ouzo, raki podávané v baru (11:00-22:30).

Sportovní a animační program

V hotelu neprobíhá animační program. Kulečník je k dispozici za příplatek.

.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Komorní hotel s přátelským personálem, rodinnou atmosférou a chutným jídlem. Rozhodně doporučujeme těm, kteří hledají klid a pohodu.

.

Umiestnenie

Hotel se nachází v klidné části města Gouves. Do centra města cca 900 m, do Hersonissosu cca 10 km (pohodlně dostupná veřejnou dopravou). Vzdálenost od letiště Heraklion cca 20 km, zatímco od letiště Chania cca 171 km. V blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka a nákupní centrum.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 3 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu.

Doplatek je splatný na místě.

Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu neprobíhá animační program. Kulečník je k dispozici za příplatek.

.
Stravovanie

All Inclusive zahrnuje snídaně (8:00-10:00), obědy (13:00-14:30), večeře (19:00-21:00) - podávané formou bufetu v restauraci. Zmrzlina a občerstvení během dne ve snack baru (15:00-18:00). Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje - pivo, bílé a červené víno, ouzo, rakije podávané v baru (11:00-22:30).

.
Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Registrácia, 24-hodinová recepcia, reštaurácia, bar pri bazéne, bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, požičovňa áut, TV miestnosť, detské ihrisko, lekárska starostlivosť (za poplatok).

Podľa nášho názoru

Komorní hotel s přátelským personálem, rodinnou atmosférou a chutným jídlem. Rozhodně doporučujeme těm, kteří hledají klid a pohodu.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Heraklion - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace


Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.


Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR. 

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč