Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek0
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek1
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek2
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek3
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek4
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek5
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek6
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek7
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek8
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek9
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek10
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek11
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek12
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek13
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek14
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek15
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek16
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek17
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek18
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek19
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek20
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek21
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek22
Dessole Dolphin Bay Resort Obrázek23

Dessole Dolphin Bay Resort

Řecko - Kréta - Heraklion
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Tenisový kurt
Wellness
FIGLOKLUB polští animátoři
Bezplatné lehátka
Skluzavky
Doporučený
Přímo na pláži
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v klidné vesnici Amoudara, asi 8 km od centra Heraklionu. V okolí hotelu se nachází řada obchodů, restaurací a barů. Asi 600 m od hotelu se nachází autobusová zastávka se spojením do centra Heraklionu. Na letiště v Heraklionu je to přibližně 12 km.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 7 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Nemovitost se nachází přímo na písečné pláži Ammoudara oceněné modrou vlajkou. Jedná se o jednu z nejmalebnějších pláží v regionu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Plážové osušky k dispozici na recepci zdarma (záloha 5 €).

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, lobby. Hlavní restaurace Minos, a'la carte taverna Pasiphae na pláži, lobby bar Ariadne, bar na pláži a u bazénu. K dispozici jsou 3 bazény, včetně jednoho se skluzavkami. Dále 2 tenisové kurty, basketbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, kulečník (za poplatek), stolní tenis, stolní fotbal a šipky.

Lázeňské & wellness centrum nabízí procedury pro celé tělo, služby maséra, saunu, hammam a vířivku (za příplatek). Pro nejmenší děti je v hotelu k dispozici miniklub.

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.

Catering

Raná snídaně (5:00-7:00, nutná rezervace), snídaně formou bufetu (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd v hlavní restauraci (12:30-14:30), večeře (19:00-21:00). Občerstvení v taverně na pláži mezi 11:00 a 16:00. Nealkoholické a alkoholické nápoje v baru na pláži mezi 10:00 a 18:00 (nealkoholické nápoje, káva, čaj, džusy, pivo, místní alkoholické nápoje) a v baru Ariadne v lobby mezi 17:00 a 21:00. Navíc zmrzlina mezi 15:00 a 17:00 v baru u bazénu (Katrea) a v baru na pláži (Glafkos). Jednou za pobyt jedna večeře v restauraci Pasiphae (nutná rezervace).

Sportovní a animační program

Hotel nabízí animační program pro děti i dospělé. Hry v bazénu, aerobik, zápasy ve vodním pólu nebo plážovém volejbalu a také fitness cvičení. Miniklub zajišťuje animaci pro děti ve věku od 4 do 12 let od 10:00-12:00 a 15:00-17:30. K dispozici je dětské hřiště (jedno vnitřní a jedno venkovní).

Od 15. června do 15. září FIGLOKLUB - 6 x týdně dětské hry s polským animátorem.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel s vynikající polohou mimo rušné centrum města, ale v blízkosti mnoha obchodů a barů. Výborná volba pro rodiny s dětmi díky prostorným pokojům, rozsáhlé infrastruktuře a animačnímu programu. Jeho poloha přímo u široké písečné pláže je další předností tohoto hotelu.

Umiestnenie

Hotel se nachází v pokojnej dedinke Amoudara, asi 8 km od centra Heraklionu. V blízkosti hotelu sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií a barov. Asi 600 m od hotelu sa nachádza autobusová zastávka so spojením do centra Heraklionu. Na letisko v Heraklione je to přibližně 12 km.

Poznamenávame, že cena nezahàňa miestnu turistickú daň vo výške 7 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytovaním klientů v hotelu.

Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel má animační program pro děti i dospělé. Hry v bazéne, aerobik, zápasy vo vodnom póle alebo plážovom volejbale, ako aj fitnes cvičenia. Mini klub poskytuje animace pre deti vo veku od 4 do 12 rokov v čase od 10:00 do 12:00 a od 15:00 do 17:30. K dispozici je detské ihrisko (jedno vnútorné a jedno vonkajšie).

Od 15. júna do 15. septembra FIGLOKLUB - 6 x týždenne detské hry s poľským animátorom.

.
Stravovanie

Ranné raňajky (5:00-7:00, rezervace nutná), raňajky formou buetu (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), oběd v hlavní restauraci (12:30-14:30), večera (19:00-21:00). Občerstvenie v taverne na pláži od 11:00 do 16:00 hod. Nealkoholické a alkoholické nápoje v bare na pláži od 10:00 do 18:00 (nealkoholické nápoje, káva, čaj, džúsy, pivo, místní alkoholické nápoje) a v bare Ariadne vo vstupnej hale od 17:00 do 24:00, zmrzlina od 15:00 do 17:00 v bare pri bazéne (Katrea) a v bare na pláži (Glafkos). Jednou za pobyt jedna večera v restauraácii Pasiphae (nutná rezervace).

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, lobby. Hlavná reštaurácia Minos, a'la carte taverna Pasiphae on pláži, lobby bar Ariadne, bar on pláži a pri bazéne. K dispozici jsou 3 bazény včetně jednoho so šmykľavkami. Kromě toho jsou k dispozici 2 tenisové kurty, basketbalové ihrisko, ihrisko na plážový volejbal, biliard (za poplatok), stolný tenis, stolný futbal a šípky.

V kúpeľnom & wellness centre si můžete dopriať procedúry celého tela, služby maséra, saunu, turecké kúpele a vírivku (za príplatok). V hoteli sa nachádza miniklub pre najmenšie deti.

.
Podľa nášho názoru

Hotel s výbornou polohou mimo rušného centra města, ale v blízkosti mnoha obchodů a barů. Výborná volba pro rodiny s dětmi díky kněžským pokojům, rozsáhlé infrastruktuře a animačnímu programu. Jeho poloha priamo pri širokej pieočnatej pláži je ďalšou výhodou tohto hotela.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Heraklion - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace


Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.


Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR. 

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč