Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek0
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek1
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek2
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek3
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek4
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek5
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek6
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek7
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek8
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek9
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek10
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek11
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek12
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek13
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek14
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek15
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek16
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek17
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek18
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek19
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek20
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek21
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek22
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek23
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek24
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek25
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek26
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek27
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek28
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek29
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek30
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek31
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek32
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek33
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek34
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek35
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek36
Domes of Elounda, Autograph Collection Obrázek37

Domes of Elounda, Autograph Collection

Řecko - Kréta - Heraklion - Elounda
Pobytový
Pláž do 100 m
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Wellness
Exkluzivní, 5*
Hotel Elite
Lehátka zdarma
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Skvěle navržený luxusní 5hvězdičkový hotel se nachází v Eloundě, na kopci s nádherným výhledem na ostrov Spinalonga. Do centra města a tedy i obchodů, restaurací a barů cca 2 km; do přímořské vesnice Agios Nikolaos - 12 km. Nejbližší letiště v Heraklionu je vzdáleno 75 km. Poznámka: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Hotel se nachází na soukromé písečné pláži (přes ulici). Lehátka, slunečníky a osušky jsou zahrnuty v ceně.

.

K dispozici pro hosty

Registrace 24 hodin denně, 5 bazénů (včetně dvou s vyhřívanou mořskou vodou a dvou pouze pro dospělé), dětský bazén se sladkou vodou, hlavní restaurace Tholos - řecká a středomořská kuchyně, vegetariánské menu, 4 bary (včetně plážového a u bazénu), posilovna. Za poplatek: parní lázeň, lázně (široká nabídka masáží), vířivka, kadeřnictví, butik, zlatnictví, tenisový kurt, parkoviště

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.

Catering

Snídaně se podává v hlavní restauraci hotelu Tholos formou bohatého bufetu - široký výběr mezinárodních jídel s řeckými a krétskými specialitami, vegetariánská jídla a speciální menu pro děti. Možnost plné penze: snídaně a večeře formou bufetu, oběd o 3 chodech a la carte. Všechna jídla se podávají v restauraci Tholos. Nápoje za příplatek.

.

Sportovní a animační program

Hotel pořádá řadu placených aktivit, jako jsou řecké večery, večery s živou hudbou, workshopy vaření, hudební akce na pláži, BBQ/BBQ, výlety lodí. Posilovna je k dispozici 24 hodin denně. Za příplatek: vodní sporty na pláži (vodní lyžování, plachtění, windsurfing, potápění, šnorchlování, kánoe, banán), jízda na horském kole, jóga, lázeňské centrum s krytým bazénem, saunou, parní lázní, masáže a další relaxační procedury. Pro děti miniklub.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Slunce vše ozařuje jasným, teplým světlem, které uklidňuje duši i tělo. Moře jím zahalené se třpytí a táhne se, kam až oko dohlédne. Pod kopulí jasné řecké oblohy symbolizuje řada unikátně řešených kopulí Domes of Elounda věčnost a zdůrazňuje neutuchající krásu Kréty. Vyberte si dovolenou jako ze snu - zvolte si pobyt v Domes of Elounda.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Heraklion - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

Výlety v okolí

Ostrov Spinalonga a Ágios Nikólaos
Plavba v klidných vodách zálivu Mirabello na ostrov Spinalonga je jedním z nejoblíbenějších výletů v regionu. Vizitkou tohoto místa jsou zachovalé pozůstatky benátského opevnění, tureckých kasáren a řeckého leprosária. Výlet začne prozkoumáním ostrova, následně plavba ve směru pláže Kolokitha, kde bude možné si zaplavat v křišťálově čisté vodě a dát si grilovaný oběd. Dalším bodem programu je malebné městečko Ágios Nikólaos, kde bude volný čas v blízkosti krásného jezera v centru města. Cena cca 65 EUR. Cena nezahrnuje vstupenku: cca 8 EUR.

Santorini
Kouzelný ostrov, který je mnohými považován za nejkrásnější z celého Středomoří. Na Santorini můžete zažít jedinečný výhled na modré Egejské moře, vidět vesnice s bílými domy, procházet se po černých sopečných skalách. Jedinečná příležitost zúčastnit se celodenního výletu a objevovat nejkrásnější řecký ostrov. Ověřili jsme! Doporučujeme! Cena cca 162 EUR.

Knóssos a Heraklion
Je to výlet, který umožní objevit tajemství minojské kultury. Procházka úzkými chodbami Minotaurského labyrintu a prohlídka ruin paláce Knóssos Vám umožní vidět, jak vypadal vývoj jedné z nejstarších civilizací ve Středomoří. Dalším bodem programu je hlavní město Kréty - Heraklion s mnoha zajímavými místy, jako např. benátská pevnost, lodžie, ve které nyní sídlí radnice a náměstí Venizelos s fontánou Morosini. Cena cca 58 EUR. Cena nezahrnuje vstupenky: cca 16 EUR.

Safari 4x4
Skutečný zážitek pro dobrodruhy, kteří chtějí obdivovat přírodní krásy horských kaňonů Kréty a křišťálově čisté moře. Projížďka asfaltovými i nezpevněnými horskými cestami. Cestou budeme míjet dechberoucí výhledy a pouštní krajiny. Ideální příležitost poznat místní tradice a životní styl obyvatel. Vezmeme vás na tajná místa, která je těžké najít na mapě nebo v průvodci. Kombinace divoké krajiny, zaprášených cest a osvěžující koupele jsou skvělou příležitostí, jak strávit jiným způsobem nezapomenutelné okamžiky na Krétě. Během cesty přestávka na oběd v místní taverně. Cena: cca 75 EUR.

Ostrov Chrysi
Nezapomenutelná plavba do nejjižnějšího zákoutí Evropy. Příjemný výlet lodí na ostrov Chrysi, který je známý svou přírodní krásou a divokou přírodou. Procházka stezkou mezi dunami přes cedrový les na zlatou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a neobvyklým podmořským světem. Ideální místo k odpočinku, koupání v moři a šnorchlování. Nedaleko je pár taveren, kde si lze dát oběd. Krásný izolovaný ostrov, který vám umožní relaxovat v pohádkovém prostředí. Cena cca 59 EUR. Cena nezahrnuje oběd.

Užijte si Aquaplus
Aquapark se spoustou atrakcí pro hosty všech věkových kategorií. Lze zde strávit mnoho hodin užíváním vodních atrakcí, slunečních paprsků nebo se zastavit u některého z barů na občerstvení nebo pití. Den v této scenérii bude úspěšný. Cena cca 44 EUR za balíček s jídlem (dítě cca 36 EUR). Cena bez jídla 30 EUR (dítě 22 EUR).

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč