Marilisa Hotel Obrázek0
Marilisa Hotel Obrázek1
Marilisa Hotel Obrázek2
Marilisa Hotel Obrázek3
Marilisa Hotel Obrázek4
Marilisa Hotel Obrázek5
Marilisa Hotel Obrázek6
Marilisa Hotel Obrázek7
Marilisa Hotel Obrázek8
Marilisa Hotel Obrázek9
Marilisa Hotel Obrázek10
Marilisa Hotel Obrázek11

Marilisa Hotel

Řecko
Pobytový
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Marilisa se nachází ve vesnici Kokkini Hani, jen asi 12 km východně od hlavního města Heraklion a asi 10 km od letiště Heraklion. Pouhé cca 3 km od hotelu se nachází největší akvárium na Krétě- Cretaquarium. Kromě toho se asi 100 m od hotelu nachází autobusová zastávka, odkud se můžete snadno vydat na výlety všemi směry. V centru Kokkini Hani je k dispozici mnoho kaváren, barů, taveren, restaurací a obchodů. Pokud se chcete blíže seznámit s krétským nočním životem, pak byste se měli vydat do Hersonissosu, který je vzdálen jen asi 15 minut jízdy od hotelu, kde se nachází mnoho barů a diskoték nabízejících zábavu po celou noc.

POZNÁMKA: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 3 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.


.

Pláž

Přibližně 50 m od veřejné písečné pláže (přes málo frekventovanou ulici). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

.

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená od 8:00 do 24:00, restaurace, bar u bazénu, bazén se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), malé dětské hřiště, prádelna (za poplatek).

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Catering

Snídaně a večeře formou bufetu.

.

Sportovní a animační program

Zařízení neposkytuje animace. K dispozici jsou šipky a malé dětské hřiště. Vodní sporty na pláži jsou k dispozici za příplatek.

.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Kombinace krétské pohostinnosti a velmi kvalitních služeb, která je zárukou úspěšného pobytu. Pro ty, kteří hledají místo pro dovolenou v klidné atmosféře.

Umiestnenie

Hotel Marilisa se nachází v obci Kokkini Hani, asi 12 km od hlavního města Heraklion a asi 10 km od letoviska Heraklion. Len približne 3 km od hotela sa nachádza najväčšie akvárium na Kréte - Cretaquarium. Kromě toho sa asi 100 m od hotela nachádza autobusová zastávka, odkiaľ sa môžete ľahko vydať na výlety všetkými smermi. V centru Kokkini Hani je k dispozici množství kaviarní, barov, taverien, restauraácií a obchodov. Ak sa chcete bližšie zoznámiť s krétskym nočným životom, potom by ste mali zamieriť do mesta Hersonissos, ktoré je vzdialené len asi 15 minút jazdy od hotela, kde sa nachádza množstvo barov a diskoték ponúkajúcich zábavu po celú noc.

POZNÁMKA: V cene je nie zahrnutá miestna turistická daň vo výške 3 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytováním klientů v hotelu.


.
Webová lokalita Športový a animačný program

Zariadenie neposkytuje animácie. K dispozici jsou šípky a malé dětské ihrisko. Vodné športy na pláži jsou k dispozici za příplatok.

.
Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu.

.
Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Recepce otevřená od 8:00 do 24:00, restauraácia, bar pri bazéne, bazén so sladkou vodou (ležadlá a slnečníky zdarma), malé detské ihrisko, práčovňa (za poplatok).

Podľa nášho názoru

Kombinácia krétskej pohostinnosti a veľmi kvalitných služieb je zárukou úspešného pobytu. Pre tých, ktorí hľadajú dovolenkovú destináciu v pokojnej atmosferfére.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Heraklion - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace


Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.


Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

 

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

 

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

 

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR. 

 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

 

Výlety v okolí

.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč