Aldemar Knossos Royal Obrázek0
Aldemar Knossos Royal Obrázek1
Aldemar Knossos Royal Obrázek2
Aldemar Knossos Royal Obrázek3
Aldemar Knossos Royal Obrázek4
Aldemar Knossos Royal Obrázek5
Aldemar Knossos Royal Obrázek6
Aldemar Knossos Royal Obrázek7
Aldemar Knossos Royal Obrázek8
Aldemar Knossos Royal Obrázek9
Aldemar Knossos Royal Obrázek10
Aldemar Knossos Royal Obrázek11
Aldemar Knossos Royal Obrázek12
Aldemar Knossos Royal Obrázek13
Aldemar Knossos Royal Obrázek14
Aldemar Knossos Royal Obrázek15
Aldemar Knossos Royal Obrázek16
Aldemar Knossos Royal Obrázek17
Aldemar Knossos Royal Obrázek18
Aldemar Knossos Royal Obrázek19
Aldemar Knossos Royal Obrázek20
Aldemar Knossos Royal Obrázek21
Aldemar Knossos Royal Obrázek22
Aldemar Knossos Royal Obrázek23
Aldemar Knossos Royal Obrázek24
Aldemar Knossos Royal Obrázek25
Aldemar Knossos Royal Obrázek26
Aldemar Knossos Royal Obrázek27
Aldemar Knossos Royal Obrázek28
Aldemar Knossos Royal Obrázek29
Aldemar Knossos Royal Obrázek30
Aldemar Knossos Royal Obrázek31
Aldemar Knossos Royal Obrázek32
Aldemar Knossos Royal Obrázek33
Aldemar Knossos Royal Obrázek34

Aldemar Knossos Royal

Řecko
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
FIGLOKLUB polští animátoři
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Luxusní, 5*
Bazén
Bezplatná lehátka
Přímo na pláži
Bestseller
Bazén se sladkou vodou
Skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Velký komplex se nachází asi 2 km od nejzábavnějšího letoviska na východním pobřeží - Hersonissosu. Vzdálenost od letiště Heraklion cca 23 km. Na mezinárodní letiště Chania cca 170 km. Vedle hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud se dostanete do Heraklionu vzdáleného cca 25 km.

Poznámka: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Přímo u písečné a oblázkové pláže. Lehátka, slunečníky zdarma, plážové osušky na kauci.

.

K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, klimatizovaná hlavní restaurace, restaurace a'la carte (Taverna Artemis, Fontana Amorosa), 2 bary - hlavní a u bazénu, snack bar, 2 venkovní bazény a 1 vnitřní bazén, 2 dětská brouzdaliště (včetně jednoho se sladkou vodou), tobogán. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu - zdarma. Dále je hostům k dispozici: minimarket, butik, kadeřnictví, zlatnictví, dětské hřiště. Hotelové lázeňské centrum nabízí širokou škálu kosmetických procedur (za poplatek).

.

Internet

Ve veřejných prostorách a na pokojích je Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), oběd (12:30-15:30) a večeře (18:30-21:15) formou bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho pozdní kontinentální snídaně ve snack baru (10:00-11:15). 1 x týdně možnost večeře v a la carte restauraci Taverna Artemis (19:00-22:00, nutná rezervace), občerstvení (12:30-15:30). Nealkoholické nápoje a místní a mezinárodní alkoholické nápoje - raki, ouzo, brandy gin, vodka, rum, tequila, whisky podávané v hlavním baru (10:30-24:00), v baru u bazénu (10:30-17:30) nebo v baru Manitari (10:30-17:30, v hlavní sezóně do 23:30).

.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhá animační a sportovní program pro děti i dospělé, který zahrnuje večerní show, hry, aktivity a ukázky. Zdarma: 2 tenisové kurty (nutná rezervace), posilovna, miniklub pro děti, vodní pólo, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf. Za poplatek: sauna, kulečník, herna, potápění, squash, lázně.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Elegantní a moderní hotel Aldemar, kde si každý najde to své. Je ceněn pro své velmi dobré služby a polohu u pláže v krásné zahradě, která zaručuje příjemnou dovolenou.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Heraklion - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

Výlety v okolí

Ostrov Spinalonga a Ágios Nikólaos
Plavba v klidných vodách zálivu Mirabello na ostrov Spinalonga je jedním z nejoblíbenějších výletů v regionu. Vizitkou tohoto místa jsou zachovalé pozůstatky benátského opevnění, tureckých kasáren a řeckého leprosária. Výlet začne prozkoumáním ostrova, následně plavba ve směru pláže Kolokitha, kde bude možné si zaplavat v křišťálově čisté vodě a dát si grilovaný oběd. Dalším bodem programu je malebné městečko Ágios Nikólaos, kde bude volný čas v blízkosti krásného jezera v centru města. Cena cca 65 EUR. Cena nezahrnuje vstupenku: cca 8 EUR.

Santorini
Kouzelný ostrov, který je mnohými považován za nejkrásnější z celého Středomoří. Na Santorini můžete zažít jedinečný výhled na modré Egejské moře, vidět vesnice s bílými domy, procházet se po černých sopečných skalách. Jedinečná příležitost zúčastnit se celodenního výletu a objevovat nejkrásnější řecký ostrov. Ověřili jsme! Doporučujeme! Cena cca 162 EUR.

Knóssos a Heraklion
Je to výlet, který umožní objevit tajemství minojské kultury. Procházka úzkými chodbami Minotaurského labyrintu a prohlídka ruin paláce Knóssos Vám umožní vidět, jak vypadal vývoj jedné z nejstarších civilizací ve Středomoří. Dalším bodem programu je hlavní město Kréty - Heraklion s mnoha zajímavými místy, jako např. benátská pevnost, lodžie, ve které nyní sídlí radnice a náměstí Venizelos s fontánou Morosini. Cena cca 58 EUR. Cena nezahrnuje vstupenky: cca 16 EUR.

Safari 4x4
Skutečný zážitek pro dobrodruhy, kteří chtějí obdivovat přírodní krásy horských kaňonů Kréty a křišťálově čisté moře. Projížďka asfaltovými i nezpevněnými horskými cestami. Cestou budeme míjet dechberoucí výhledy a pouštní krajiny. Ideální příležitost poznat místní tradice a životní styl obyvatel. Vezmeme vás na tajná místa, která je těžké najít na mapě nebo v průvodci. Kombinace divoké krajiny, zaprášených cest a osvěžující koupele jsou skvělou příležitostí, jak strávit jiným způsobem nezapomenutelné okamžiky na Krétě. Během cesty přestávka na oběd v místní taverně. Cena: cca 75 EUR.

Ostrov Chrysi
Nezapomenutelná plavba do nejjižnějšího zákoutí Evropy. Příjemný výlet lodí na ostrov Chrysi, který je známý svou přírodní krásou a divokou přírodou. Procházka stezkou mezi dunami přes cedrový les na zlatou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a neobvyklým podmořským světem. Ideální místo k odpočinku, koupání v moři a šnorchlování. Nedaleko je pár taveren, kde si lze dát oběd. Krásný izolovaný ostrov, který vám umožní relaxovat v pohádkovém prostředí. Cena cca 59 EUR. Cena nezahrnuje oběd.

Užijte si Aquaplus
Aquapark se spoustou atrakcí pro hosty všech věkových kategorií. Lze zde strávit mnoho hodin užíváním vodních atrakcí, slunečních paprsků nebo se zastavit u některého z barů na občerstvení nebo pití. Den v této scenérii bude úspěšný. Cena cca 44 EUR za balíček s jídlem (dítě cca 36 EUR). Cena bez jídla 30 EUR (dítě 22 EUR).

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč