Astir Beach Kreta Obrázek0
Astir Beach Kreta Obrázek1
Astir Beach Kreta Obrázek2
Astir Beach Kreta Obrázek3
Astir Beach Kreta Obrázek4
Astir Beach Kreta Obrázek5
Astir Beach Kreta Obrázek6
Astir Beach Kreta Obrázek7
Astir Beach Kreta Obrázek8
Astir Beach Kreta Obrázek9
Astir Beach Kreta Obrázek10
Astir Beach Kreta Obrázek11
Astir Beach Kreta Obrázek12
Astir Beach Kreta Obrázek13
Astir Beach Kreta Obrázek14
Astir Beach Kreta Obrázek15
Astir Beach Kreta Obrázek16
Astir Beach Kreta Obrázek17
Astir Beach Kreta Obrázek18
Astir Beach Kreta Obrázek19
Astir Beach Kreta Obrázek20
Astir Beach Kreta Obrázek21

Astir Beach Kreta

Řecko - Kréta - Heraklion - Gouves
Pobytový
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Elegantní čtyřhvězdičkový hotel se nachází v malebné oblasti nedaleko centra města Gouves na severním pobřeží Kréty. Jen asi 700 m od hotelu se nachází široký výběr barů, řeckých taveren a obchodů. Do centra plného atrakcí Hersonissosu cca 10 km a 18 km do centra Heraklionu, autobusová zastávka cca 700 m od hotelu. Na letiště v Heraklionu cca 15 km.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou taxu ve výši 7 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Veřejná písečná pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází naproti hotelu. Překračuje ji místní komunikace. lehátka a slunečníky na pláži za příplatek (cca 6-8 €/den), plážové osušky (kauce 10 €, cena pronájmu 1 € , každá výměna osušky 1 €).

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce s prostornou vstupní halou, 2 venkovní bazény, dětský bazén, lehátka a slunečníky k dispozici zdarma, 2 výtahy, směnárna, hlavní restaurace, 2 bary: hlavní lobby bar a bar u bazénu, TV místnost. Za příplatek: prádelna, minimarket, Spa & Wellness centrum, pokojová služba, lékař (na vyžádání).

Internet

Připojení k internetu na pokojích a v celém objektu.

Catering

All Inclusive - stravování formou bufetu v hlavní restauraci: snídaně (07:15-09:30), pozdní kontinentální snídaně (09:30-10:00), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30). Během dne od 11:00-12:30 a 14:30-17:00 studené a teplé občerstvení, zmrzlina, zákusky a ovoce. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje k dispozici od 10:00-23:00 v hlavním baru. Za příplatek: dovážené lihoviny, čerstvé ovocné šťávy.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí denní a večerní animační program, který začíná v polovině května a pokračuje až do konce září. K vybavení hotelu patří volejbalové hřiště, tenisové kurty, minigolf, kulečník, stolní tenis, posilovna a lázně s parní lázní, saunou a vířivkou (některé atrakce za příplatek). Za příplatek: kosmetické procedury a masáže v lázeňském centru, vodní sporty na pláži. Pro nejmenší děti hřiště a miniklub.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Moderní hotel, jehož předností je krásná příroda, písečná pláž, přátelská atmosféra a atrakce pro děti i dospělé. Je to rozhodně místo pro skvělou rodinnou dovolenou a aktivní odpočinek.

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

Výlety v okolí

Ostrov Spinalonga a Ágios Nikólaos
Plavba v klidných vodách zálivu Mirabello na ostrov Spinalonga je jedním z nejoblíbenějších výletů v regionu. Vizitkou tohoto místa jsou zachovalé pozůstatky benátského opevnění, tureckých kasáren a řeckého leprosária. Výlet začne prozkoumáním ostrova, následně plavba ve směru pláže Kolokitha, kde bude možné si zaplavat v křišťálově čisté vodě a dát si grilovaný oběd. Dalším bodem programu je malebné městečko Ágios Nikólaos, kde bude volný čas v blízkosti krásného jezera v centru města. Cena cca 65 EUR. Cena nezahrnuje vstupenku: cca 8 EUR.

Santorini
Kouzelný ostrov, který je mnohými považován za nejkrásnější z celého Středomoří. Na Santorini můžete zažít jedinečný výhled na modré Egejské moře, vidět vesnice s bílými domy, procházet se po černých sopečných skalách. Jedinečná příležitost zúčastnit se celodenního výletu a objevovat nejkrásnější řecký ostrov. Ověřili jsme! Doporučujeme! Cena cca 162 EUR.

Knóssos a Heraklion
Je to výlet, který umožní objevit tajemství minojské kultury. Procházka úzkými chodbami Minotaurského labyrintu a prohlídka ruin paláce Knóssos Vám umožní vidět, jak vypadal vývoj jedné z nejstarších civilizací ve Středomoří. Dalším bodem programu je hlavní město Kréty - Heraklion s mnoha zajímavými místy, jako např. benátská pevnost, lodžie, ve které nyní sídlí radnice a náměstí Venizelos s fontánou Morosini. Cena cca 58 EUR. Cena nezahrnuje vstupenky: cca 16 EUR.

Safari 4x4
Skutečný zážitek pro dobrodruhy, kteří chtějí obdivovat přírodní krásy horských kaňonů Kréty a křišťálově čisté moře. Projížďka asfaltovými i nezpevněnými horskými cestami. Cestou budeme míjet dechberoucí výhledy a pouštní krajiny. Ideální příležitost poznat místní tradice a životní styl obyvatel. Vezmeme vás na tajná místa, která je těžké najít na mapě nebo v průvodci. Kombinace divoké krajiny, zaprášených cest a osvěžující koupele jsou skvělou příležitostí, jak strávit jiným způsobem nezapomenutelné okamžiky na Krétě. Během cesty přestávka na oběd v místní taverně. Cena: cca 75 EUR.

Ostrov Chrysi
Nezapomenutelná plavba do nejjižnějšího zákoutí Evropy. Příjemný výlet lodí na ostrov Chrysi, který je známý svou přírodní krásou a divokou přírodou. Procházka stezkou mezi dunami přes cedrový les na zlatou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a neobvyklým podmořským světem. Ideální místo k odpočinku, koupání v moři a šnorchlování. Nedaleko je pár taveren, kde si lze dát oběd. Krásný izolovaný ostrov, který vám umožní relaxovat v pohádkovém prostředí. Cena cca 59 EUR. Cena nezahrnuje oběd.

Užijte si Aquaplus
Aquapark se spoustou atrakcí pro hosty všech věkových kategorií. Lze zde strávit mnoho hodin užíváním vodních atrakcí, slunečních paprsků nebo se zastavit u některého z barů na občerstvení nebo pití. Den v této scenérii bude úspěšný. Cena cca 44 EUR za balíček s jídlem (dítě cca 36 EUR). Cena bez jídla 30 EUR (dítě 22 EUR).

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč