Castello Boutique Resort & Spa Obrázek0
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek1
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek2
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek3
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek4
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek5
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek6
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek7
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek8
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek9
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek10
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek11
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek12
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek13
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek14
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek15
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek16
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek17
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek18
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek19
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek20
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek21
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek22
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek23
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek24
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek25
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek26
Castello Boutique Resort & Spa Obrázek27

Castello Boutique Resort & Spa

Řecko - Kréta - Heraklion
Pobytový
Novinka
Hotel Elite

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Mnohokrát oceněný 5hvězdičkový hotel Castello Boutique Resort & Spa pouze pro dospělé je součástí exkluzivní skupiny Small Luxury Hotels of the World. Nachází se na jednom z nejoblíbenějších míst na ostrově, v tradiční přímořské rybářské vesnici Sissi s mnoha kavárnami a restauracemi servírujícími místní speciality. Letiště v Heraklionu je vzdáleno cca 40 km.

Pláž
Pouhých cca 400 m od hotelu se nachází veřejná písčito-oblázková pláž (přechod přes cestu). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek. 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace Elea, restaurace a'la carte Elea Private Dining, bar u bazénu, venkovní sladkovodní bazén, vnitřní sladkovodní bazén, sluneční terasa, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, wellness centrum Callista (za poplatek), knihovna, úschovna zavazadel, prádelna, směnárna, informační centrum, bankomat, výtah a parkoviště.

Pokoje
Hotel Castello Boutique Resort & Spa nabízí 48 stylových a funkčních pokojů různých typů. Všechny jsou moderně vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, koupelnou (sprcha, WC a vysoušeč vlasů, župany, luxusní koupelová kosmetika), satelitní TV, telefonem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, minibarem (za poplatek, denně doplňovaným), trezorem a zařízeným balkonem nebo terasou. 

Typy pokojů:

- Pokoj Superior s výhledem do zahrady/na hory pro max. 3 osoby (cca 27-30 m²)

- Pokoj Superior s výhledem na bazén pro max. 3 osoby (cca 27-30 m²)

- Pokoj Superior Individual Pool pro max. 3 osoby (cca 30 m²): navíc soukromý bazén

- Pokoj Superior s venkovní vířivkou s výhledem do zahrady pro max. 3 osoby (cca 27-30 m²): navíc vířivka na balkoně

- Junior Suite pro max. 3 osoby (cca 45-50 m²): navíc dvoupodlažní, 1 ložnice,

- Junior Suite with Individual Pool pro max. 3 osoby (cca 50 m²): mezonetový, obývací pokoj, 1 ložnice, soukromý bazén

- Penthouse Junior Suite s venkovní vířivkou (po potvrzení) pro max. 2 osoby (cca 45 m²)

Strava
Snídaně (7:00-11:00) a večeře (16:30-22:00) formou bohatého bufetu. V restauraci Elea s nádherným panoramatickým výhledem na hory si můžete vychutnat krétskou a mezinárodní kuchyni připravenou z nejlepších místních surovin.

Za příplatek pokrmy v restauraci a'la carte Elea Private Dining (19:00-23:00).

Sport a zábava
Hotel Castello Boutique Resort & Spa neorganizuje animační program. Hostům je k dispozici dobře vybavená posilovna (zdarma). Za příplatek přístup do zóny Spa Callista s celou řadou ošetření těla a obličeje, masáží, vodoléčbou, parní lázní, saunou, chromoterapií atd. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.castelloboutique.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Díky své výjimečné kvalitě a stylu je Castello Boutique Resort & Spa ideálním místem pro ty, kteří chtějí spojit luxusní ubytování se soukromými bazény nebo venkovními vířivkami.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Heraklion - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

Výlety v okolí

Ostrov Spinalonga a Ágios Nikólaos
Plavba v klidných vodách zálivu Mirabello na ostrov Spinalonga je jedním z nejoblíbenějších výletů v regionu. Vizitkou tohoto místa jsou zachovalé pozůstatky benátského opevnění, tureckých kasáren a řeckého leprosária. Výlet začne prozkoumáním ostrova, následně plavba ve směru pláže Kolokitha, kde bude možné si zaplavat v křišťálově čisté vodě a dát si grilovaný oběd. Dalším bodem programu je malebné městečko Ágios Nikólaos, kde bude volný čas v blízkosti krásného jezera v centru města. Cena cca 65 EUR. Cena nezahrnuje vstupenku: cca 8 EUR.

Santorini
Kouzelný ostrov, který je mnohými považován za nejkrásnější z celého Středomoří. Na Santorini můžete zažít jedinečný výhled na modré Egejské moře, vidět vesnice s bílými domy, procházet se po černých sopečných skalách. Jedinečná příležitost zúčastnit se celodenního výletu a objevovat nejkrásnější řecký ostrov. Ověřili jsme! Doporučujeme! Cena cca 162 EUR.

Knóssos a Heraklion
Je to výlet, který umožní objevit tajemství minojské kultury. Procházka úzkými chodbami Minotaurského labyrintu a prohlídka ruin paláce Knóssos Vám umožní vidět, jak vypadal vývoj jedné z nejstarších civilizací ve Středomoří. Dalším bodem programu je hlavní město Kréty - Heraklion s mnoha zajímavými místy, jako např. benátská pevnost, lodžie, ve které nyní sídlí radnice a náměstí Venizelos s fontánou Morosini. Cena cca 58 EUR. Cena nezahrnuje vstupenky: cca 16 EUR.

Safari 4x4
Skutečný zážitek pro dobrodruhy, kteří chtějí obdivovat přírodní krásy horských kaňonů Kréty a křišťálově čisté moře. Projížďka asfaltovými i nezpevněnými horskými cestami. Cestou budeme míjet dechberoucí výhledy a pouštní krajiny. Ideální příležitost poznat místní tradice a životní styl obyvatel. Vezmeme vás na tajná místa, která je těžké najít na mapě nebo v průvodci. Kombinace divoké krajiny, zaprášených cest a osvěžující koupele jsou skvělou příležitostí, jak strávit jiným způsobem nezapomenutelné okamžiky na Krétě. Během cesty přestávka na oběd v místní taverně. Cena: cca 75 EUR.

Ostrov Chrysi
Nezapomenutelná plavba do nejjižnějšího zákoutí Evropy. Příjemný výlet lodí na ostrov Chrysi, který je známý svou přírodní krásou a divokou přírodou. Procházka stezkou mezi dunami přes cedrový les na zlatou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a neobvyklým podmořským světem. Ideální místo k odpočinku, koupání v moři a šnorchlování. Nedaleko je pár taveren, kde si lze dát oběd. Krásný izolovaný ostrov, který vám umožní relaxovat v pohádkovém prostředí. Cena cca 59 EUR. Cena nezahrnuje oběd.

Užijte si Aquaplus
Aquapark se spoustou atrakcí pro hosty všech věkových kategorií. Lze zde strávit mnoho hodin užíváním vodních atrakcí, slunečních paprsků nebo se zastavit u některého z barů na občerstvení nebo pití. Den v této scenérii bude úspěšný. Cena cca 44 EUR za balíček s jídlem (dítě cca 36 EUR). Cena bez jídla 30 EUR (dítě 22 EUR).

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč