High Beach Resort Obrázek0
High Beach Resort Obrázek1
High Beach Resort Obrázek2
High Beach Resort Obrázek3
High Beach Resort Obrázek4
High Beach Resort Obrázek5
High Beach Resort Obrázek6
High Beach Resort Obrázek7
High Beach Resort Obrázek8
High Beach Resort Obrázek9
High Beach Resort Obrázek10
High Beach Resort Obrázek11
High Beach Resort Obrázek12
High Beach Resort Obrázek13
High Beach Resort Obrázek14
High Beach Resort Obrázek15
High Beach Resort Obrázek16
High Beach Resort Obrázek17
High Beach Resort Obrázek18
High Beach Resort Obrázek19
High Beach Resort Obrázek20
High Beach Resort Obrázek21
High Beach Resort Obrázek22
High Beach Resort Obrázek23
High Beach Resort Obrázek24
High Beach Resort Obrázek25

High Beach Resort

Řecko - Kréta - Heraklion - Malia
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel High Beach Resort se nachází cca 1 km od centra Malie - oblíbeného přímořského letoviska plného taveren, barů, restaurací a bohatého nočního života. Centrum Heraklionu je vzdáleno cca 35 km, park Amazonas, kde lze obdivovat krétskou flóru a faunu cca 20 km. V Malii stojí za to se projít podél pobřeží a navštívit vykopávky, které se nachází pouhé 3 km od pláže. 

Pláž
Veřejná písečná pláž Malia Beach (Klotzani) se nachází přímo u hotelu High Beach Resort. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky. 

Vybavení
Recepce 24h, 2 sladkovodní bazény, 1 sladkovodní bazén s venkovní vířivkou, 1 sladkovodní bazén pro děti, lehátka a slunečníky (zdarma), knihovna, pizza (11:00 - 18:00), bar „Tropicana Pool Snack Bar“ (10:30 -18:00) nabízí: domácí víno, točené pivo, kávu, čaj, nealkoholické nápoje a džusy, filtrovanou vodu, nápoje, sendviče, toasty, zmrzlinu a vafle, bary „Seaside Bar” (10:00-23:00) a „Balcony” (12:00-22:00) (pouze pro dospělé!) nabízí za příplatek různé druhy alkoholických a nealkoholických nápojů, restaurace „Elia Restaurant“ (12:00 - 22:00) servíruje rybí pokrmy a mořské plody (nutná rezervace 1 den předem), minimarket, soukromé parkoviště, lékařské služby.
Přihlášení: 15:00
Odhlášení: 11:00 

Pokoje
Hotel High Beach Resort má 112 pohodlných a čistých pokojů různých typů.

Pokoje typu Double Promo (20 m²) pro max. 2 osoby s 1 postelí velikosti queen size nebo 2 samostatnými postelemi a Double Superior (25 m²) pro max. 3 osoby s 1 postelí velikosti queen size nebo 2 samostatnými postelemi a 1 pohovkou, jsou vybaveny: balkonem/terasou, koupelnou (WC, vana/sprcha), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV.

Pokoje typu Deluxe pokoje (33 m²) pro max. 3 osoby s 1 postelí velikosti ultra king size nebo 2 samostatnými postelemi a 1 pohovkou mají stejné vybavení jako pokoje Double Promo a Double Superior; navíc jsou pro hosty vyhrazena 2 lehátka a slunečník na pláži (označené číslem pokoje).

Mezonetové pokoje (38 m²) pro max. 4 osoby s 1 manželskou postelí velikosti queen size nebo 2 samostatnými postelemi a 1-2 pohovkami - jedná se o dvouúrovňové pokoje, umístěné v přízemí, jsou vybaveny: vlastním balkonem/terasou, koupelnou (WC, vana/sprcha, 2 vysoušeče vlasů), 2 satelitními TV, individuálně nastavitelnou klimatizací.

Rodinné pokoje (35 m²) pro max. 4 osoby, mají 2 ložnice oddělené dveřmi, 1 nebo 2 pohovky, 1 manželskou postel velikosti queen size nebo 2 samostatné postele. Obvykle se nachází v horních patrech a jsou vybaveny: vlastním balkonem/terasou, koupelnou (WC, vana/sprcha, 2 vysoušeče vlasů), 2 satelitními TV, 2 individuálně nastavitelnými klimatizacemi.

Rodinné pokoje typu Deluxe (40 m²) pro max. 4 osoby se 2 ložnicemi oddělenými dveřmi, s 1 postelí velikosti ultra king size a 1-2 samostatnými lůžky. Jsou vybaveny: soukromým balkónem/terasou, koupelnou (WC, vana/sprcha, 2 vysoušeče vlasů), 2 satelitními TV, 2 individuálně nastavitelnými klimatizacemi.

Pokoj typu Deluxe Suite s výhledem na moře (40 m²) pro max. 3 osoby s 1 postelí velikosti ultra king size a 1 rozkládací pohovkou. Jsou vybaveny: vlastním balkonem/terasou, koupelnou (WC, hydromasážní vana/sprcha), satelitní TV, individuálně nastavitelnou klimatizací, navíc vyhrazeny 2 lehátka a slunečník na pláži (označené číslem pokoje).

Pokoje typu Deluxe Beachfront Suite s předním výhledem na moře, od strany pláže (30 m²) pro max. 3 osoby s 1 postelí velikosti ultra king size a jednou rozkládací pohovkou; jsou vybaveny: terasou, koupelnou (WC, hydromasážní vana), satelitní TV, individuálně nastavitelnou klimatizací.

Všechny pokoje jsou navíc vybaveny telefonem, mini ledničkou, vysoušečem vlasů, trezorem (za příplatek), Nespresso, příslušenstvím k přípravě kávy/čaje, koupelnovými doplňky: šampon, sprchový gel, kondicionér a tělový krém, plážové osušky. Při příjezdu hosté obdrží zdarma balíček s minerální vodou, kávovým a čajovým setem a 4 kapslemi na espresso.

Doplňkové vybavení pokojů typu Deluxe, Suite a Mezonet: župan a pantofle, každodenní doplňování kapsle espresso na osobu, každodenní doplňování láhve minerální vody na pokoj. Při příjezdu hosté obdrží zdarma balíček s minerální vodou, lahví krétského vína, nealkoholickými nápoji, různými příchutěmi čaje, kávovým setem a 4 kapslemi na espresso.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou bohatého bufetu v „Estia Restaurant”.
 
Sport a zábava
Posilovna, amfiteátr, stolní tenis, kulečník, dětské hřiště, živá hudební zábava a tématické večery v „Seaside Bar”. Za příplatek: wellness se saunou, tureckou lázní, masážemi, obličejovými procedurami a plážovými masážemi.

Internet
V areálu hotelu, na pokojích a na pláži Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. 

Místní kategorie
4+

Webové stránky
https://www.highbeach.gr/

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Komorní hotel High Beach Resort je ideální pro všechny, kteří si chtějí odpočinout u písečné pláže a tyrkysového moře a spojit relaxaci s večerní zábavou, kterou hotel a jeho okolí nabízí. Malia je také skvělým výchozím bodem pro poznání okolí a každodenního života obyvatel Kréty.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Heraklion - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

Výlety v okolí

Ostrov Spinalonga a Ágios Nikólaos
Plavba v klidných vodách zálivu Mirabello na ostrov Spinalonga je jedním z nejoblíbenějších výletů v regionu. Vizitkou tohoto místa jsou zachovalé pozůstatky benátského opevnění, tureckých kasáren a řeckého leprosária. Výlet začne prozkoumáním ostrova, následně plavba ve směru pláže Kolokitha, kde bude možné si zaplavat v křišťálově čisté vodě a dát si grilovaný oběd. Dalším bodem programu je malebné městečko Ágios Nikólaos, kde bude volný čas v blízkosti krásného jezera v centru města. Cena cca 65 EUR. Cena nezahrnuje vstupenku: cca 8 EUR.

Santorini
Kouzelný ostrov, který je mnohými považován za nejkrásnější z celého Středomoří. Na Santorini můžete zažít jedinečný výhled na modré Egejské moře, vidět vesnice s bílými domy, procházet se po černých sopečných skalách. Jedinečná příležitost zúčastnit se celodenního výletu a objevovat nejkrásnější řecký ostrov. Ověřili jsme! Doporučujeme! Cena cca 162 EUR.

Knóssos a Heraklion
Je to výlet, který umožní objevit tajemství minojské kultury. Procházka úzkými chodbami Minotaurského labyrintu a prohlídka ruin paláce Knóssos Vám umožní vidět, jak vypadal vývoj jedné z nejstarších civilizací ve Středomoří. Dalším bodem programu je hlavní město Kréty - Heraklion s mnoha zajímavými místy, jako např. benátská pevnost, lodžie, ve které nyní sídlí radnice a náměstí Venizelos s fontánou Morosini. Cena cca 58 EUR. Cena nezahrnuje vstupenky: cca 16 EUR.

Safari 4x4
Skutečný zážitek pro dobrodruhy, kteří chtějí obdivovat přírodní krásy horských kaňonů Kréty a křišťálově čisté moře. Projížďka asfaltovými i nezpevněnými horskými cestami. Cestou budeme míjet dechberoucí výhledy a pouštní krajiny. Ideální příležitost poznat místní tradice a životní styl obyvatel. Vezmeme vás na tajná místa, která je těžké najít na mapě nebo v průvodci. Kombinace divoké krajiny, zaprášených cest a osvěžující koupele jsou skvělou příležitostí, jak strávit jiným způsobem nezapomenutelné okamžiky na Krétě. Během cesty přestávka na oběd v místní taverně. Cena: cca 75 EUR.

Ostrov Chrysi
Nezapomenutelná plavba do nejjižnějšího zákoutí Evropy. Příjemný výlet lodí na ostrov Chrysi, který je známý svou přírodní krásou a divokou přírodou. Procházka stezkou mezi dunami přes cedrový les na zlatou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a neobvyklým podmořským světem. Ideální místo k odpočinku, koupání v moři a šnorchlování. Nedaleko je pár taveren, kde si lze dát oběd. Krásný izolovaný ostrov, který vám umožní relaxovat v pohádkovém prostředí. Cena cca 59 EUR. Cena nezahrnuje oběd.

Užijte si Aquaplus
Aquapark se spoustou atrakcí pro hosty všech věkových kategorií. Lze zde strávit mnoho hodin užíváním vodních atrakcí, slunečních paprsků nebo se zastavit u některého z barů na občerstvení nebo pití. Den v této scenérii bude úspěšný. Cena cca 44 EUR za balíček s jídlem (dítě cca 36 EUR). Cena bez jídla 30 EUR (dítě 22 EUR).

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč