High Beach White Obrázek0
High Beach White Obrázek1
High Beach White Obrázek2
High Beach White Obrázek3
High Beach White Obrázek4
High Beach White Obrázek5
High Beach White Obrázek6
High Beach White Obrázek7
High Beach White Obrázek8
High Beach White Obrázek9
High Beach White Obrázek10
High Beach White Obrázek11

High Beach White

Řecko - Kréta - Heraklion - Malia
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel High Beach White se nachází přímo u pláže Malia s výhledem na malebný ostrov Afentis Christos, který sousedí s hotelem High Beach Resort. Centrum Malie - oblíbeného přímořského letoviska plného taveren, barů, restaurací a bohatého nočního života leží cca 1 km. Cca 15 km od hotelu se nachází golfové hřiště. Centrum Heraklionu je vzdáleno cca 35 km, park Amazonas, kde lze obdivovat krétskou flóru a faunu cca 20 km.

UPOZORNĚNÍ! Hotel je určen pouze pro dospělé!

Pláž
Veřejná písečná pláž Malia Beach (Klotzani) se nachází přímo u hotelu High Beach White. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky. 

Vybavení
Recepce 24h, relaxační bazén, restaurace Elia (nutná dřívější rezervace, za příplatek), zahrada, soukromé parkoviště, lékařské služby, lehátka a slunečníky označené číslem pokoje jsou rezervovány (předem rezervovány) na pláži.
Přihlášení: 15:00
Odhlášení: 11:00 

Pokoje
Hotel High Beach White byl postaven v roce 2018 a skládá se z 18 luxusních apartmánů a pokojů typu Deluxe.

Všechny pokoje jsou vybaveny: satelitní TV, kávovary Nespresso, příslušenstvím k přípravě čaje/kávy, mini ledničkou, trezorem (za příplatek), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, vysoušečem vlasů, kosmetickým setem, županem a pantoflemi, plážovými osuškami. V den příjezdu dostanete (zdarma) balíček s minerální vodou, lahví krétského vína, mini lednička s nealkoholickými nápoji, kávou Nescafe a různými příchutěmi čaje, košíkem s občerstvením a 4 kapslemi na espresso.

Pokoje typu Deluxe Double (28 m²) pro max. 3 osoby, s 1 postelí typu king size double nebo 2 samostatnými postelemi. Jsou vybaveny: koupelnou (WC, vana/sprcha), balkonem/terasou s výhledem do zahrady.

Pokoje typu White Deluxe Suite s výhledem na moře a White Deluxe Suite s centrálním výhledem na moře (45 m²) pro max. 3 osoby, s 1 postelí typu king size. Některé pokoje mají také pohovku. Jsou umístěny ve vyšším patře s výhledem na Krétské moře. Mají balkon/terasu, koupelnu (WC, hydromasážní vana, sprcha).

Pokoje typu White Deluxe Junior Suite (28 m²) pro max. 3 osoby. Jsou vybaveny: koupelnou (WC, vana/sprcha), balkonem/terasou.

Pokoje typu White Deluxe Swim Up Suite (45 m²), pro max. 3 osoby, s 1 postelí typu king size a 1 rozkládací pohovkou. Pokoje se nachází v přízemí a nabízí odpočinkovou část s přímým přístupem k bazénu. Mají koupelnu (WC, hydromasážní vana a sprcha) a balkon/terasu s výhledem na bazén.

Strava
Snídaně (7:30-10:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci High Beach Resortu.  

Sport a zábava
Fitness centrum, hudební zábavní programy a tématické večery v „Seaside Bar”, zábavné večery s živou hudbou v romantickém baru „Balcony” (pouze pro dospělé), wellness se saunou, tureckými lázněmi, masážemi, obličejovými procedurami a plážovými masážemi (za poplatek). 

Internet
V areálu hotelu, na pokojích a na pláži Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. 

Místní kategorie
4+

Webové stránky
https://www.highbeach.gr/

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Ideální volba pro páry nebo skupiny přátel na dovolenou plnou relaxace, krétského slunce a noční zábavy v Malii! Hotel High Beach White je určen pro ty, kteří chtějí trávit klidný čas v areálu hotelu a užít si dovolenou prozkoumáváním nejbližšího okolí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Heraklion - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

Výlety v okolí

Ostrov Spinalonga a Ágios Nikólaos
Plavba v klidných vodách zálivu Mirabello na ostrov Spinalonga je jedním z nejoblíbenějších výletů v regionu. Vizitkou tohoto místa jsou zachovalé pozůstatky benátského opevnění, tureckých kasáren a řeckého leprosária. Výlet začne prozkoumáním ostrova, následně plavba ve směru pláže Kolokitha, kde bude možné si zaplavat v křišťálově čisté vodě a dát si grilovaný oběd. Dalším bodem programu je malebné městečko Ágios Nikólaos, kde bude volný čas v blízkosti krásného jezera v centru města. Cena cca 65 EUR. Cena nezahrnuje vstupenku: cca 8 EUR.

Santorini
Kouzelný ostrov, který je mnohými považován za nejkrásnější z celého Středomoří. Na Santorini můžete zažít jedinečný výhled na modré Egejské moře, vidět vesnice s bílými domy, procházet se po černých sopečných skalách. Jedinečná příležitost zúčastnit se celodenního výletu a objevovat nejkrásnější řecký ostrov. Ověřili jsme! Doporučujeme! Cena cca 162 EUR.

Knóssos a Heraklion
Je to výlet, který umožní objevit tajemství minojské kultury. Procházka úzkými chodbami Minotaurského labyrintu a prohlídka ruin paláce Knóssos Vám umožní vidět, jak vypadal vývoj jedné z nejstarších civilizací ve Středomoří. Dalším bodem programu je hlavní město Kréty - Heraklion s mnoha zajímavými místy, jako např. benátská pevnost, lodžie, ve které nyní sídlí radnice a náměstí Venizelos s fontánou Morosini. Cena cca 58 EUR. Cena nezahrnuje vstupenky: cca 16 EUR.

Safari 4x4
Skutečný zážitek pro dobrodruhy, kteří chtějí obdivovat přírodní krásy horských kaňonů Kréty a křišťálově čisté moře. Projížďka asfaltovými i nezpevněnými horskými cestami. Cestou budeme míjet dechberoucí výhledy a pouštní krajiny. Ideální příležitost poznat místní tradice a životní styl obyvatel. Vezmeme vás na tajná místa, která je těžké najít na mapě nebo v průvodci. Kombinace divoké krajiny, zaprášených cest a osvěžující koupele jsou skvělou příležitostí, jak strávit jiným způsobem nezapomenutelné okamžiky na Krétě. Během cesty přestávka na oběd v místní taverně. Cena: cca 75 EUR.

Ostrov Chrysi
Nezapomenutelná plavba do nejjižnějšího zákoutí Evropy. Příjemný výlet lodí na ostrov Chrysi, který je známý svou přírodní krásou a divokou přírodou. Procházka stezkou mezi dunami přes cedrový les na zlatou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a neobvyklým podmořským světem. Ideální místo k odpočinku, koupání v moři a šnorchlování. Nedaleko je pár taveren, kde si lze dát oběd. Krásný izolovaný ostrov, který vám umožní relaxovat v pohádkovém prostředí. Cena cca 59 EUR. Cena nezahrnuje oběd.

Užijte si Aquaplus
Aquapark se spoustou atrakcí pro hosty všech věkových kategorií. Lze zde strávit mnoho hodin užíváním vodních atrakcí, slunečních paprsků nebo se zastavit u některého z barů na občerstvení nebo pití. Den v této scenérii bude úspěšný. Cena cca 44 EUR za balíček s jídlem (dítě cca 36 EUR). Cena bez jídla 30 EUR (dítě 22 EUR).

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč