Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek0
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek1
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek2
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek3
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek4
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek5
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek6
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek7
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek8
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek9
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek10
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek11
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek12
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek13
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek14
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek15
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek16
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázek17

Hotel Buczyński Medical & Spa

Polsko - Krkonoše - Świeradów Zdrój
Pobytový
Domácí zvířata
Voucher

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Buczyński Medical&SPA je nové zařízení rodiny Buczyńských otevřené na konci roku 2016. Je vynikající volbou jak pro hosty, kteří si cení klidu a pohody, tak pro ty, kteří by chtěli být blíže centru. Objekt se nachází v malebné vesničce Świeradów-Zdrój, obklopené kouzelnou přírodou Jizerských hor. Lázeňský dům a městská promenáda jsou vzdáleny asi 50 m, ale poloha objektu mimo hlavní ulici zajišťuje odpočinek nerušený hlukem města. Hotel se nachází asi 1 km od místa, kde začíná většina turistických tras.

.
K dispozici pro hosty

Recepce otevřená od 7.00 do 22.00, výtah, restaurace s vynikající kuchyní, Coctail & amp; Café bar s originálními koktejly a voňavou kávou a čajem, rozsáhlé lékařské & amp; SPA centrum s řadou pečujících a relaxačních a léčebných procedur (za poplatek). Léčebná základna vybavená nejmodernějším zařízením nabízí širokou škálu profesionálních procedur, které pomáhají při různých zdravotních potížích a poúrazových bolestech. Hotel vyniká také výjimečnou nabídkou orientálních procedur: ájurvéda, thajské a balijské masáže a exkluzivní ošetření obličeje. Hotel nabízí také wellness centrum s velkým ozonizovaným bazénem, 2 saunami; suchou a parní a vnitřní i venkovní vířivkou.Parkování - hlídané 25 PLN/den. Zvířata jsou přijímána za příplatek.

.
Internet

WiFi - zdarma v celém hotelu

Catering

Hotelová restaurace nabízí hostům snídaně (8:00-10:30) formou pestrého bufetu. Za večeři (17:00 - 19:30) je možné zaplatit příplatek (nápoje k jídlu se platí zvlášť). Na místě je k dispozici nabídka a'la carte.

.
Sportovní a animační program

Rainbow pořádá v prázdninové vesnici řadu aktivit pro dospělé. Pokud si to budete přát, hned první den vás pozve na pěší prohlídku okolí, při které poznáte nejzajímavější místa vaší prázdninové destinace, a během teambuildingového večera se budete moci seznámit s ostatními rekreanty. Každodenní lekce strečinku vám dodají skvělou energii na celý den. Během dovolené se můžete zúčastnit také lekcí nordic walkingu a poznat léčivou sílu jógy. Mezi další aktivity, které povedou naši specialisté, patří pilates, zumba, taneční workshopy, workshopy vaření, rukodělné dílny .

V období 11.06 - 18.09.2021 nabídne Rainbow také animaci pro děti ve Figloklubu, kterou povedou kvalifikovaní animátoři. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Po 6 dní v týdnu budou děti přenášet do úžasného světa fantazie a aktivity. V bezpečné atmosféře čeká na nejmenší nespočet hádanek, výprav, divokých tanců, různých výtvarných činností, her a aktivit. Animátoři, kteří dbají na různé potřeby dětí, nabízejí širokou škálu aktivit jak venku, tak v našem Figloklubu, který se nachází ve vesnici a je k dispozici každý den kromě soboty.

Hotel neprovozuje animační aktivity. Svým hostům poskytuje fitness a kardio místnost, dětskou hernu a půjčovnu kol (za poplatek).

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Vysoce kvalitní hotel s krásnou polohou, který své hosty vybízí ke každodennímu kontaktu s přírodou. Skvělá volba pro milovníky pěší turistiky nebo cyklistiky. Další výhodou je možnost využít četné léčebné a zdravotní procedury v areálu Medical & SPA.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Karkonosze - wczasy

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč