Belvedere Obrázek0
Belvedere Obrázek1
Belvedere Obrázek2
Belvedere Obrázek3
Belvedere Obrázek4
Belvedere Obrázek5
Belvedere Obrázek6
Belvedere Obrázek7
Belvedere Obrázek8
Belvedere Obrázek9
Belvedere Obrázek10
Belvedere Obrázek11
Belvedere Obrázek12
Belvedere Obrázek13

Belvedere

Řecko - Lesbos
Pobytový
Wi-Fi
Tichý, za městem
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na severním pobřeží ostrova Lesbos, asi 2 km od centra města Molyvos s četnými tavernami a obchody a historickou pevností (od hotelu jezdí několikrát denně bezplatný autobus - nutná předchozí rezervace). Objekt se nachází na kopci s malebným panoramatickým výhledem na ostrov a moře (nedoporučuje se osobám se sníženou pohyblivostí kvůli výškovým rozdílům). Letiště v Mytiléně je vzdáleno přibližně 70 km. K zastávce veřejné dopravy je to cca 150 m.

POZNÁMKA! Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 3 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Nejbližší pláž (úzká, oblázková a štěrková) je vzdálená cca 300 m od objektu (po silnici z kopce). Lehátka a slunečníky se platí za poplatek (cca 6 EUR/komplet na den).

K dispozici pro hosty

Rcepce s nepřetržitým provozem, vstupní hala s terasou, dva bazény (včetně nekonečného bazénu pouze pro dospělé) a brouzdaliště pro děti - vše se sladkou vodou. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. K dispozici je hotelová restaurace s řeckou a mezinárodní kuchyní a 2 bary, z nichž jeden je u bazénu pro dospělé. Trezor je k dispozici na recepci za příplatek cca 15 EUR/týden

Internet

Internetové připojení Wi-Fi - zdarma v recepci a na pokojích.

Catering

All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), oběd (13:00-15:00) a večeře (19:00-21:30) podávané formou bufetu v hotelové restauraci. Navíc pozdní snídaně formou sladkého občerstvení (11:00-13:00) a od 15:00-17:00 sladké občerstvení, ovoce, sendviče a zmrzlina. Nealkoholické nápoje (včetně kávy a čaje) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo) jsou k dispozici v barech mezi 10:00-22:00.

Sportovní a animační program

V hlavní sezóně animace ve vybrané dny, včetně aqua aerobiku, řeckého večera, karaoke. Dále zdarma: stolní tenis, šipky, vířivka, kulečník, posilovna. V hotelu je malé dětské hřiště. Za příplatek je k dispozici wellness centrum.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Malebně položený hotelový komplex nedaleko atmosférického města Molyvos. Díky nabídce all inclusive, sportovním a rekreačním možnostem a zároveň komorní atmosféře zaručí vydařenou dovolenou jak rodinám s dětmi, tak i těm, kteří touží po odpočinku a klidu.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Lesbos - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

LESBOS - základní informace 

Měna

EUR - Euro. Lze platit kreditními kartami a využívat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst, kde je možno směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočteno k účtu.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v České republice.

Úřední jazyk
Řecký jazyk.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohled stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často bývají také v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.
 
Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

LESBOS
Třetí největší ostrov Řecka, který se nachází v Jónském moři na západním pobřeží Turecka. Téměř polovina jeho povrchu jsou olivové háje. Hory pokryté smaragdovým borovým lesem, malebné zátoky vryté hluboko do pevniny, solné pánve obývané hejny plameňáků, přírodní koupaliště a komorní přímořská městečka s rodinnými tavernami, které servírují místní speciality a nejlepší ouzo v Řecku tvoří ideální scenérii k odpočinku v opravdovém řeckém stylu.

V oblasti 

Molyvos
Okouzlující městečko se nachází na severním pobřeží ostrova. Nad letoviskem se tyčí hrad z byzantského období, svahy kopce jsou protnuty klimatickými dlážděnými ulicemi, které se vinou mezi tradičními kamennými budovami pokrytými červenými střešními taškami. Najdeme zde obchody se suvenýry, kavárny a taverny, které nabízejí panoramatický výhled na záliv ležící na úpatí městečka s malebným přístavem.
 
Petra
Malé turistické město několik kilometrů jižně od Molyvosu. Centrální místo zaujímá skála s kostelem Panagia Glykofilousa (v překladu Panny Marie Sladcelíbající), kam vede přes sto schodů. Život městečka se seskupuje podél písečné pláže, u které najdeme kavárny, bary a taverny.

Anaxos
Klidná vesnice ležící východně od Petry. Zástavbu zde tvoří převážně malé budovy s pokoji, studii a apartmány k pronájmu, mezi nimiž můžeme najít také sady, zahrady a několik obchodů. Úzké uličky vedou k písečné pláži s promenádou, kavárnami a tavernami. Ideální místo pro klidnou dovolenou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na ostrově Lesbos trvá obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč