Molyvos 2 Obrázek0
Molyvos 2 Obrázek1
Molyvos 2 Obrázek2
Molyvos 2 Obrázek3
Molyvos 2 Obrázek4
Molyvos 2 Obrázek5
Molyvos 2 Obrázek6
Molyvos 2 Obrázek7
Molyvos 2 Obrázek8
Molyvos 2 Obrázek9
Molyvos 2 Obrázek10
Molyvos 2 Obrázek11
Molyvos 2 Obrázek12
Molyvos 2 Obrázek13
Molyvos 2 Obrázek14
Molyvos 2 Obrázek15
Molyvos 2 Obrázek16
Molyvos 2 Obrázek17
Molyvos 2 Obrázek18
Molyvos 2 Obrázek19
Molyvos 2 Obrázek20
Molyvos 2 Obrázek21
Molyvos 2 Obrázek22

Molyvos 2

Řecko - Lesbos - Molivos
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tichý, za městem
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Molyvos 2 se nachází v Eftalou, v malé vesnici východně od historického Molyvosu. Eftalou je známá díky horkým pramenům (cca 600 m od hotelu). Několik desítek metrů od hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud lze dojet do centra Molyvosu s četnými obchody a tavernami, stejně jako středověkou pevností (cca 3,5 km) a dále do vesničky Petra a letoviska Anaxos. Letiště Mytiléna je vzdáleno cca 65 km.

Pláž
Hotel Molyvos 2 se nachází u písčito-oblázkové pláže Etalou (úzká pláž, přechod přes cestu, chybí lehátka a slunečníky).

Vybavení
Hotel Molyvos 2 má k dispozici recepci 24h, restauraci a bar. Venkovní bazén otevřený od 10:30 - 20:30 (lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, hotel neposkytuje plážové osušky). Za příplatek: trezor na recepci (10 EUR/týden), prádelna.

Pokoje
Hotel Molyvos 2 má cca 60 pokojů s možností ubytování max. 3 osob (přistýlka v podobě rozkládací postele). Pokoje mají balkon nebo terasu. Jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, ledničkou, koupelnou (vana nebo sprcha, WC a vysoušeč vlasů).

Strava
All Inclusive: snídaně (8:00-10:00), obědy (13:30-15:00) a večeře (19:30-21:00) jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Nealkoholické nápoje (včetně kávy a čaje) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo) jsou k dispozici v baru v hodinách od 13:00-21:00.

Sport a zábava
Hotel Molyvos 2 neorganizuje animační program.

Internet
Na recepci a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.clarahotel.gr

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Levná nabídka ideální pro ty, kteří mají skromnější rozpočet a kteří si cení výhodu programu All Inclusive. Dalším plusem je klidná lokalita v blízkosti horkých pramenů. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Lesbos - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

LESBOS - základní informace 

Měna

EUR - Euro. Lze platit kreditními kartami a využívat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst, kde je možno směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočteno k účtu.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v České republice.

Úřední jazyk
Řecký jazyk.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohled stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často bývají také v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.
 
Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

LESBOS
Třetí největší ostrov Řecka, který se nachází v Jónském moři na západním pobřeží Turecka. Téměř polovina jeho povrchu jsou olivové háje. Hory pokryté smaragdovým borovým lesem, malebné zátoky vryté hluboko do pevniny, solné pánve obývané hejny plameňáků, přírodní koupaliště a komorní přímořská městečka s rodinnými tavernami, které servírují místní speciality a nejlepší ouzo v Řecku tvoří ideální scenérii k odpočinku v opravdovém řeckém stylu.

V oblasti 

Molyvos
Okouzlující městečko se nachází na severním pobřeží ostrova. Nad letoviskem se tyčí hrad z byzantského období, svahy kopce jsou protnuty klimatickými dlážděnými ulicemi, které se vinou mezi tradičními kamennými budovami pokrytými červenými střešními taškami. Najdeme zde obchody se suvenýry, kavárny a taverny, které nabízejí panoramatický výhled na záliv ležící na úpatí městečka s malebným přístavem.
 
Petra
Malé turistické město několik kilometrů jižně od Molyvosu. Centrální místo zaujímá skála s kostelem Panagia Glykofilousa (v překladu Panny Marie Sladcelíbající), kam vede přes sto schodů. Život městečka se seskupuje podél písečné pláže, u které najdeme kavárny, bary a taverny.

Anaxos
Klidná vesnice ležící východně od Petry. Zástavbu zde tvoří převážně malé budovy s pokoji, studii a apartmány k pronájmu, mezi nimiž můžeme najít také sady, zahrady a několik obchodů. Úzké uličky vedou k písečné pláži s promenádou, kavárnami a tavernami. Ideální místo pro klidnou dovolenou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na ostrově Lesbos trvá obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč