Calheta Beach Obrázek0
Calheta Beach Obrázek1
Calheta Beach Obrázek2
Calheta Beach Obrázek3
Calheta Beach Obrázek4
Calheta Beach Obrázek5
Calheta Beach Obrázek6
Calheta Beach Obrázek7
Calheta Beach Obrázek8
Calheta Beach Obrázek9
Calheta Beach Obrázek10
Calheta Beach Obrázek11
Calheta Beach Obrázek12
Calheta Beach Obrázek13
Calheta Beach Obrázek14

Calheta Beach

Portugalsko - Madeira - Calheta
Pobytový
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
S oddělenou ložnicí

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

V roce 2018 obnovený hotel se nachází na jihozápadním pobřeží Madeiry ve vesnici Calheta. Vedle hotelu se nachází několik restaurací, kavárna, obchody se suvenýry a tržnice a také stanoviště taxi a autobusová zastávka. Letiště je vzdáleno přibližně 55 km.

.
Pláž

Praia da Calheta - vedle hotelu, písčitá a oblázková. Lehátka a slunečníky na pláži za příplatek cca 3,5 EUR/osoba.

.
K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, výtahy, dvě restaurace (hlavní a a'la carte), dva bary, sluneční terasa s bazénem a brouzdalištěm, lehátka a slunečníky u bazénu, dětské hřiště, konferenční místnosti. Za příplatek: hlídání dětí, prádelna, parkoviště/garáž (cca 7,5 €/den). Hotel poskytuje osušky k bazénu zdarma. Hotel je vhodný pro osoby se zdravotním postižením.

.
Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.
Catering

All inclusive: snídaně (07:30-10:00), obědy (13:00-14:30) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu; místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00), káva a čaj (10:00-23:00), občerstvení (10:00-13:00) a odpolední sladkosti (14:30-18:00) podávané na místech určených hotelem.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí animační programy pro děti i dospělé a večer živou hudbu. V ceně ubytování je zahrnuto: krytý bazén, sauna a hamam. Za příplatek: masáže. Pro děti - herna.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hosté oceňují interiéry osvěžené v roce 2018, pohodlné pokoje (i s oddělenou ložnicí), příjemnou sluneční terasu obklopenou zelení, chutné jídlo a hotelové animace (i pro děti). Hotel je pozoruhodný tím, že jako jeden z mála hotelů na celé Madeiře leží na písečné pláži (za to "+").

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč