Saccharum Obrázek0
Saccharum Obrázek1
Saccharum Obrázek2
Saccharum Obrázek3
Saccharum Obrázek4
Saccharum Obrázek5
Saccharum Obrázek6
Saccharum Obrázek7
Saccharum Obrázek8
Saccharum Obrázek9
Saccharum Obrázek10
Saccharum Obrázek11
Saccharum Obrázek12
Saccharum Obrázek13
Saccharum Obrázek14
Saccharum Obrázek15
Saccharum Obrázek16
Saccharum Obrázek17
Saccharum Obrázek18

Saccharum

Portugalsko - Madeira - Calheta
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel postavený v roce 2015 se nachází na jihozápadním pobřeží Madeiry, ve vesnici Calheta. Asi 300 m od hotelu několik restaurací, kavárna, obchody se suvenýry, nejbližší super market asi 500 m od hotelu, stejné množství k autobusové zastávce. Hotel zajišťuje kyvadlovou dopravu do Funchalu (za poplatek cca 19 Eur/osoba v obou směrech). Letiště je vzdáleno cca 55 km.

.
Pláž

Praia do Calhau - cca 50 m od hotelu, malá, oblázková, lehátka pro hosty Saccharum zdarma, hotelový bar na pláži otevřen sezónně.

Praia da Calheta - cca 500 m od hotelu, písečná a oblázková. Lehátka a slunečníky na pláži za příplatek cca 3,5 EUR/osoba.

.
K dispozici pro hosty

Recepce, vstupní hala, výtah, dvě restaurace, pět barů, zahrada, sluneční terasy se dvěma bazény (vyhřívaný, sladkovodní, jeden nekonečný na střeše, jeden pouze pro dospělé), brouzdaliště a lehátka u bazénů, herna pro nejmenší. Za příplatek: praní a žehlení prádla, parkování/garáž (cca 8 €/den). Hotel poskytuje osušky k bazénu (zdarma). Hotel je bezbariérový.

.
Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.
Catering

Snídaně (7:30-10:00 formou bufetu) a večeře (formou bufetu nebo a'la carte). Obědy (12:30-14:00, výběr ze stálého menu) jsou za příplatek. K dispozici jsou vegetariánská jídla. Za příplatek možnost využití bazénu, občerstvení a nápojů v hotelu Calheta Beach (cca 500 m od hotelu, od 14:00-18:00, příplatek ve dvou variantách podle druhu alkoholických nápojů):

- Calheta Beach, občerstvení a pivo

- Calheta Beach, občerstvení a mezinárodní alkoholické nápoje

.
Sportovní a animační program

Třikrát týdně večerní show. V ceně ubytování je zahrnuto: krytý bazén, posilovna, sauna, hamam. Lázně (cca 20 €/den, v ceně: krytý bazén pouze pro lázeňské hosty, smyslové sprchy, solná jeskyně, vířivka; při zakoupení procedur nebo masáží je vstup do lázní v daný den zdarma).

.
Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Moderní, stylový hotel zařízený podle nejvyšších standardů a navržený jedním z nejznámějších portugalských architektů Nini Andrade Silvou. Prostorné pokoje (i s oddělenou ložnicí), sluneční terasy s bazény a výhledem na oceán, jídla připravovaná z těch nejlepších surovin, poloha na malé hotelové pláži a nedaleko jedné ze dvou písečných pláží ostrova. Navíc pouze a výhradně pro klienty Rainbow možnost využívat bazény, občerstvení a nápoje v hotelu Calheta Beach (služba za příplatek).

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč