Savoy Next Obrázek0
Savoy Next Obrázek1
Savoy Next Obrázek2
Savoy Next Obrázek3
Savoy Next Obrázek4
Savoy Next Obrázek5
Savoy Next Obrázek6
Savoy Next Obrázek7
Savoy Next Obrázek8
Savoy Next Obrázek9
Savoy Next Obrázek10
Savoy Next Obrázek11

Savoy Next

Portugalsko - Madeira
Pobytový
Posilovna
Wellness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Městský hotel zrekonstruovaný v roce 2020 se nachází asi 600 m od centra města, v okolí jsou bary, restaurace a supermarket. Zastávka MHD u hotelu, Na letiště cca 25 km.

.
Pláž

Hotel má sluneční terasu s přístupem k oceánu - podrobnosti v sekci "K dispozici".

Přibližně 1,7 km od hotelu se na pláži Lido (oblázková) nachází koupací komplex Lido (oceněný Modrou vlajkou, vstupné cca 5,5 Eur/dospělá osoba, slevy pro děti, lehátka a slunečníky za poplatek cca 1,5 Eur/dospělá osoba). 5 Eur/celý, k vybavení areálu patří: bazén, brouzdaliště s pirátskou lodí, slaná voda v bazénech, přístup do oceánu, šatny, více informací na http://www.visitfunchal.pt/en/things-to-experience/enjoy-the-sea/beaches-and-seaside-bathing-complexes/item/571-lido-bathing-complex.html).


.
K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, výtahy, restaurace, 3 bary. Za příplatek: pokojová služba, konferenční místnost, praní a žehlení prádla, parkoviště (10 eur/den), půjčovna aut a kol. Hotel poskytuje osušky k bazénu (čekají na hosty na pokoji). Hotel má 2 areály se slunečními terasami - jeden v hlavní budově na střeše - sladkovodní bazén (pouze pro dospělé) - Rooftup bar (DJ), lehátka a slunečníky; druhý na opačné straně ulice (přechod přes most) - na břehu oceánu, bazén se slanou vodou, lehátka a slunečníky a plošina pro sestup k oceánu.
GRAB&GO (samoobsluha), bar 24/24 v prostoru recepce. Samoobslužný check-in.

Hotel akceptuje malé psy (pouze v apartmá Ocean) - 30 €/den, na základě potvrzení.

Internet

V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

.
Catering

Žádné jídlo. Za snídani (formou bufetu) nebo snídani a večeři nebo snídani, oběd a večeři se platí příplatek. Snídaně se podávají formou bufetu, obědy a večeře a' la carte.

.
Sportovní a animační program

Animace pro dospělé probíhají přibližně 4krát týdně. Sauna, turecká lázeň, ledová sprcha - zdarma. Lázně za poplatek: masáže, 3 léčebné místnosti, turecké lázně.
Zdarma: posilovna otevřená 24 hodin denně

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

V roce 2020 zrekonstruovaný hotel, který je součástí kolekce Savoy Signature Collection, je ideální volbou pro ty, kteří ocení vysoký standard ubytování a moderní design. Přímý přístup k oceánu z jedné ze slunečních teras je také nepochybně velkou výhodou a svědčí o jedinečnosti této lokality. Hotel se nachází v příjemné pěší vzdálenosti od půvabného starého města a přístavu.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč