Royal Savoy Obrázek0
Royal Savoy Obrázek1
Royal Savoy Obrázek2
Royal Savoy Obrázek3
Royal Savoy Obrázek4
Royal Savoy Obrázek5
Royal Savoy Obrázek6
Royal Savoy Obrázek7
Royal Savoy Obrázek8
Royal Savoy Obrázek9
Royal Savoy Obrázek10
Royal Savoy Obrázek11
Royal Savoy Obrázek12
Royal Savoy Obrázek13
Royal Savoy Obrázek14
Royal Savoy Obrázek15
Royal Savoy Obrázek16
Royal Savoy Obrázek17

Royal Savoy

Portugalsko - Madeira - Funchal
Pobytový
Hotel Elite
V/blízko centra
Wi-Fi
Bazén se slanou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Royal Savoy se nachází u oceánu a nabízí svým hostům výhled na přístav ve Funchalu. Hotel je obklopen tropickou zahradou a má bazény ve stylu laguny. Botanická zahrada na Madeiře je cca 4 km od hotelu. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 23 km.

Pláž
Soukromý přístup do moře z betonového mola (schody dolů do vody), chybí pláž.

Vybavení
Recepce 24h, kadeřnictví, knihovna, bufetová restaurace a restaurace a'la carte  „Armada” (mezinárodní kuchyně), lobby bary, bar „Neptunus” u bazénu, mezipatro na večeři až pro 200 osob, bankomat, úschovna zavazadel, společenská místnost, sluneční terasa s lehátky a slunečníky - zdarma, zařízení pro osoby se zdravotním postižením. Za poplatek: lékařská pomoc (lékař na zavolání), prádelna, parkoviště (za poplatek cca 10 EUR/den), konferenční prostory, trezor, kadeřnictví. Personál může pomoci s půjčením auta a organizací aktivit mimo areál. Domácí zvířata nejsou akceptována.

Pokoje
Hotel Royal Savoy nabízí 174 prostorných pokojů, včetně 61 apartmánů zařízených v elegantním a velmi komfortním exotickém stylu. Každá možnost ubytování je vybavena individuální klimatizací, vlastní koupelnou s županem, pantoflemi a sadou koupelové kosmetiky, minibarem (za příplatek), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, satelitní TV, telefonem, DVD přehrávačem. Apartmány mají vlastní kuchyňku. Pokoje mají terasy/balkony. Wi-Fi na všech pokojích - zdarma.

Strava
Snídaně formou bufetu. Za příplatek večeře nebo plná penze. Každou sobotu v lobby baru od 16:00 do 18:00 odpolední čaj s občerstvením (mohou být účtovány dodatečné poplatky).

Sport a zábava
V areálu hotelu jsou 3 vyhřívané bazény s mořskou vodou, včetně brouzdaliště pro děti, wellness s vnitřním sladkovodním bazénem, ​​vířivka, sauna, parní lázeň, senzorická sprcha, ledová fontána a posilovna. V jednom z barů hraje každý večer živá hudba. Navíc se v areálu nachází paddle kurt, herní zóna se stolním tenisem, 1x týdně se v areálu koná zumba, jóga, aqua aerobik. Ve wellness lze za příplatek využívat relaxační, kosmetické a masážní procedury. Navíc se můžete přihlásit na hodiny pilates a školu potápění (u pláže). Pro děti je k dispozici hřiště.

Internet
V celém hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
https://www.savoysignature.com/royalsavoyhotel/en/

Náš názor
Luxusní hotel Royal Savoy je ideální volbou pro ty, kteří chtějí strávit čas aktivně na krásném místě, poznat bohatou historii okolí a pro ty, kteří chtějí ochutnat nejen místní jídlo, ale také se seznámit se životem na Madeiře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč