Savoy Next Obrázek0
Savoy Next Obrázek1
Savoy Next Obrázek2
Savoy Next Obrázek3
Savoy Next Obrázek4
Savoy Next Obrázek5
Savoy Next Obrázek6
Savoy Next Obrázek7
Savoy Next Obrázek8
Savoy Next Obrázek9
Savoy Next Obrázek10
Savoy Next Obrázek11

Savoy Next

Portugalsko - Madeira
Pobytový
Posilovna
Wellness
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Městský hotel Savoy Next (zrenovovaný v roce 2020) se nachází cca 600 m od centra města. V okolí jsou bary, restaurace a supermarket. Zastávka veřejné autobusové dopravy je u hotelu. Letiště je vzdáleno cca 25 km. 

Pláž
Hotel má sluneční terasu se vstupem do oceánu - podrobnosti v části „Vybavení“.
Cca 1,7 km od hotelu, u pláže Lido (oblázkové) se nachází Lido Bathing Complex (oceněný Modrou vlajkou, vstup za poplatek cca 5,5 EUR/dospělý, slevy pro děti, lehátka a slunečníky - za poplatek cca 5 EUR/set), na místě mimo jiné: bazén, brouzdaliště s pirátskou lodí (v bazénech slaná voda), přístup do oceánu, převlékací kabiny, více informací na http://www.visitfunchal.pt/en/things-to-experience/enjoy-the-sea/beaches-and-seaside-bathing-complexes/item/571-lido-bathing-complex.html).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, bary, konferenční místnost. Za poplatek: pokojová služba, prádelna a žehlící místnost, parkoviště, půjčovna aut a kol. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha). Hotel má 2 části se slunečními terasami - jednu v hlavní budově na střeše - bazén se slanou vodou, lehátka a slunečníky; druhou na opačné straně cesty (přechod mostem) - u břehu oceánu, bazén se slanou vodou, lehátka a slunečníky a plošina pro sestup do oceánu.  

Strava
Stravování vlastní. Za příplatek: snídaně (formou bufetu) nebo snídaně a večeře (formou bufetu) nebo snídaně, obědy a večeře (snídaně a večeře formou bufetu, večeře a'la carte). 

Sport a zábava
Animace pro dospělé cca 4x týdně. Wellness za poplatek: posilovna, sauna, vířivka, masáže, solárium, parní a turecké lázně. 

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu (možnost poplatku).

Místní kategorie
****
 
Webové stránky
https://hotelnext.pt/

Náš názor
Hotel Savoy Next byl zrekonstruován v roce 2020 a patří hotelovému řetězci Savoy Signature. Je ideální volbou pro ty, kteří si cení vysoký standard ubytování a moderní design. Přímý přístup k oceánu z jedné ze slunečních teras je také nepochybně velkou výhodou a svědčí o perfektní poloze. Hotel se nachází v příjemné pěší vzdálenosti od okouzlujícího starého města a přístavu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč