Holiday Villa Beach Resort & Spa Obrázek0
Holiday Villa Beach Resort & Spa Obrázek1
Holiday Villa Beach Resort & Spa Obrázek2
Holiday Villa Beach Resort & Spa Obrázek3
Holiday Villa Beach Resort & Spa Obrázek4
Holiday Villa Beach Resort & Spa Obrázek5
Holiday Villa Beach Resort & Spa Obrázek6
Holiday Villa Beach Resort & Spa Obrázek7
Holiday Villa Beach Resort & Spa Obrázek8
Holiday Villa Beach Resort & Spa Obrázek9

Holiday Villa Beach Resort & Spa

Malajsie
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Báječný čtyřhvězdičkový hotel se nachází v exotickém přírodním prostředí na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Langawi - Pentai Tengah na jihu ostrova. Hotel se nachází přibližně 15 km od letiště a přibližně 2 km od jednoho z největších mořských akvárií v Asii - Underwater World Langkawi. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází několik restaurací a barů.

Pláž

Hotel se nachází přímo na krásné, klidné písečné pláži s pozvolným sestupem do vody. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

.
K dispozici pro hosty

V hotelu je nepřetržitě otevřená recepce, hlavní restaurace Lagenda, která nabízí regionální, mezinárodní, čínské a mořské speciality, Matahari Lounge (koktejly a nápoje za příplatek), plážový bar a LaVilla Poolclub, který nabízí nápoje a jídla za příplatek. Dále pro klienty: 2 venkovní bazény, z nichž jeden je za poplatek (cca 7 USD/osoba/vstup; lehátka a slunečníky zdarma), venkovní vířivka, vnitřní bazén (pouze pro ženy, za poplatek), trezor na recepci, obchod se suvenýry, půjčovna aut (za poplatek). Pro děti: dětský koutek, hřiště, brouzdaliště.

.
Internet

V areálu hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně. Možnost dokoupení dalších jídel nebo občerstvení na místě v restauraci nebo baru.

.
Sportovní a animační program

Hotel neposkytuje animace. Živá hudba ve vstupní hale 6x týdně. Za příplatek: tenisový kurt, fitness centrum, sauna, lázně s mnoha procedurami, vodní sporty: parasailing, vodní skútr, plavby lodí a další.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Klimatický hotel, který se nachází v klidné a atraktivní oblasti, je ideální pro ty, kteří touží po odpočinku a přírodě. Pěkné pokoje s krásným výhledem a blízkost pláže z něj udělají nezapomenutelný pobyt.

Program:

Cena

Cena zahrnuje: let letadlem (s přestupem), transfery: letiště - hotel - letiště, letištní poplatky, 10, 11 nebo 12* zahájených hotelových dní, stravování dle popisu ubytování, péče o polského rezidenta, pojištění TU Europa (základní varianta: NNW, KL a zavazadla).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety nepovinné (v polském jazyce od min. 15 osob), jiné stravování než uvedené v popisu stravování v jednotlivých hotelech, ostatní osobní výdaje.

 

Program


Den 1
Odlet z Polska do Langkawi (s přestupem). Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem u stánku Rainbow na letišti. Aktuální letové řády si prosím ověřte na adrese:


Den 2-10
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na fakultativních výletech atd. Večer předposledního dne transfer na letiště a odlet pravidelným letem do Polska (s přestupem).


Den 11
Odjezd z hotelu, transfer na letiště. Odlet do Polska pravidelným letem (s přestupem).

Den 12
Přílet do Polska.

Jiné

Všichni účastníci musí mít cestovní pas platný nejméně 6 měsíců od data předpokládaného návratu zpět. 

Občané ČR cestující na vlastní Cestovní pas ČR nepodléhají při cestách do Malajsie vízové povinnosti do 90 dnů pobytu. 

Všechny informace o aktuálních vstupních předpisech, požadovaných žádostech a dokumentech naleznete na www.r.pl/wytyczne

Všichni cestující, kteří přilétají do Malajsie, musí vyplnit povinnou malajsijskou digitální příletovou kartu (MDAC). Odkaz na vyplnění MDAC : https://imigresen-online.imi.gov.my/mdac/main Formulář lze vyplnit 48 h před odletem.

 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč