Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek0
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek1
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek2
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek3
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek4
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek5
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek6
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek7
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek8
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek9
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek10
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek11
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek12
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek13
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek14
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek15
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek16
Adaaran Select Hudhuran Fushi Obrázek17

Adaaran Select Hudhuran Fushi

Maledivy - Male
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na severním atolu Male, na ostrově o rozloze přibližně 33 hektarů. Přibližně. 19 km od mezinárodního letiště Male, transfer rychlým člunem trvá přibližně 30 minut.

.
Pláž

Obydlí se nachází na ostrově obklopeném krásnou bílou písečnou pláží s malebnou lagunou. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Komplex se skládá z komfortních vil zařízených v polynéském stylu.

Recepce 24 hodin denně, 4 restaurace: hlavní Banyan, za příplatek: a'la carte Sunset (10:00-23:00), a'la carte Lohis (10:00-23:00) a a'la carte Breeze (07:30-23:00). 4 bary, včetně: hlavního baru Hiyala (10:00-24:00) a plážového baru (11:00-18:00). Bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Dále: dětské hřiště, směnárna.

.
Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a ve vilách na pláži je Wi-Fi připojení k internetu zpoplatněno, ve vilách na vodě je zdarma.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:30-09:30), oběd (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu. Občerstvení v hlavním baru (10:30-11:30, 16:00-17:00 a 23:00-24:00). Místní nealkoholické nápoje (voda, džusy, káva, čaj) a alkoholické nápoje (whisky, brandy, gin, vodka, rum, bílé a červené víno, pivo) během otevírací doby baru. Čerstvé ovocné šťávy a importované alkoholické nápoje - za příplatek.

.
Sportovní a animační program

V hotelu probíhá lehká večerní animace: karaoke, živá hudba, diskotéka (nápoje za poplatek od 24:00). Sportovní infrastruktura: posilovna, badminton, plážový volejbal, stolní tenis, tenisový kurt a squash (osvětlení za poplatek). Za příplatek: elegantní lázně (masáže, kosmetický salon, léčebné procedury), vodní sporty (šnorchlování, windsurfing, potápění, surfování, vodní lyžování, extrémní sporty), místní výlety do Male nebo na okolní ostrovy, rybářské výpravy a plavby při západu slunce.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Velmi malebný komplex obklopený zlatavými plážemi a hustě porostlý bujnou tropickou vegetací. Doporučujeme klientům, kteří se chtějí ukrýt před každodenním životem, ideální místo pro dovolenou pro ty, kteří ocení luxus, milovníky zábavy a vodních sportů.

Umiestnenie

Hotel sa nachádza na severnom atole Male, na ostrove s rozlohou přibližně 33 hektárov. cca. 19 km od mezinárodního letiska Male, transfer rychloloďou trvá přibližně 30 minut.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu probíhajú ľahké večerné animácie: karaoke, živá hudba, diskotéka (nápoje za poplatok od 24:00). Športová infrastruktura: posilňovňa, bedminton, plážový volejbal, stolní tenis, tenisový kurt a squash (osvětlení za poplatok). Za poplatok: elegant kúpele (masáže, salón krásy, liečebné procedúry), vodné športy (šnorchlovanie, windsurfing, potápanie, surfovanie, vodné lyžovanie, extrémne športy), miestne výlety do Malé alebo na okolité ostrovy, rybárske výpravy a plavby pri západe slnka.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:30-09:30), oběd (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu. Občerstvenie v hlavnom bare (10:30-11:30, 16:00-17:00 a 23:00-24:00). Miestne nealkoholické nápoje (voda, džúsy, káva, čaj) a alkoholické nápoje (whisky, brandy, gin, vodka, rum, biele a červené víno, pivo) počas otváracích hodín baru. Čerstvé ovocné šťávy a importované alkoholické nápoje - za příplatok.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Komplexní pozostáva z komfortních víl zariadených v polynézskom štýle.

Recepce 24 hodin denně, 4 restaurace: hlavní Banyan, za příplatok: a'la carte Sunset (10:00-23:00), a'la carte Lohis (10:00-23:00) a'la carte Breeze (07:30-23:00). 4 bary včetně: hlavního baru Hiyala (10:00-24:00) a plážového baru (11:00-18:00). Bazén s oddělenou dětskou časťou, ležadly a slunečníky při bazénech - zdarma. Také: detské ihrisko, zmenáreň.

.
Podľa nášho názoru

Jedná se o mimořádně malebný komplex obklopený zlatými plážemi a husto pokrytý bujnou tropickou vegetáciou. Odporúčame klient, ktorí sa chcú ukryť pred každodenným životom, ideálna dovolenková destinácia pre tých, ktorí oceniać luxus, milovníkov zábavy a vodných športov.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Malé - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelu na Maledivách (8 nocí), transfery: letiště - hotel - letiště, transfery letadlem nebo motorovým člunem na Maledivách, služby anglicky hovořícího zástupce na Maledivách (klienti obdrží při odbavení na letišti kontaktní telefonní číslo na zástupce společnosti Rainbow), pojištění TU Europa varianta základní  (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Upozornění! Výše uvedené ceny jsou platné k 15.2.2023 a můžou se změnit. 
 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Let pravidelnou linkou s přestupem.

Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Den 2
Přílet na Maledivy.
Transfer do vybraného hotelu. Transfer bude realizován motorovou lodí, letadlem nebo hydroplánem (v závislosti na umístění hotelu). 

Den 3 - 9
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 10
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Malé. Odlet z Malé pravidelnou linkou s přestupem.

Den 11
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

MALEDIVY - základní informace

Očkování
Mezinárodní očkovací průkaz s potvrzeným očkováním proti žluté zimnici je požadován při příletu na letišti od pasažérů, kteří v posledních šesti dnech pobývali v oblastech infikovaných žlutou zimnicí.

Měna
Maledivská rupie [MVR] 1 rupie = 100 leria, kurz: 1 USD = 15,29 MVR, 1 EUR = 17,2 MVR, 1,4 CZK = 1 MVR. Není nutná výměna valut na maledivskou rupii. Všeobecně jsou přijímány vyměnitelné valuty (zejména USD). Nedoporučuje se placení kreditní kartou, jelikož jsou k ceně automaticky připočteny vysoké manipulační poplatky.

Orientační ceny
1,5 l láhev s vodou - cca 3 USD, drinky - cca 6-8 USD

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Všechny typy zástrček.

Čas
Časový posun vůči ČR: + 4 hodiny oproti zimnímu času, + 3 hodiny oproti letnímu času.

Přelet
Přelet do Malé pravidelnou linkou s přestupem. Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Transfery do hotelů
Uvedené časy transferů zahrnují dobu skutečného přeletu/plavby motorovým člunem. Čekací doba není zahrnuta. Čas transferu může být prodloužen v závislosti na rozvrhu místních dopravců.

Je dobré vědět
- Maledivy jsou pro turisty bezpečnou zemí.
- V turistických letoviscích na ostrovech neexistuje žádná možnost kontaktu s místní muslimskou populací.
- Pouze v hlavním městě Malé je třeba dávat pozor na správné oblečení a chování, které by mohlo porušit platné náboženské normy a přijaté zvyky. Zákaz zobrazovat náboženské symboly: kříže, Davidovy hvězdy, atd. při příjezdu na Maledivy a na místě.
- Nudismus je přísně zakázán.
- Celní předpisy zcela zakazují dovoz alkoholu (je k dispozici v centrech pro cizince, za velmi vysoké ceny), zbraní a drog. Obchodování s drogami hrozí vysokými tresty vězení. Zákaz vývozu korálu. Je povolen dovoz pouze osobních věcí. Zákaz dovozu vepřového masa a pornografie. Je možné dovézt a vyvézt povolené množství devizy. Maledivské úřady velmi striktně přistupují k dodržování předpisů, např.: za dovoz alkoholu hrozí vězení.
- Na území Malediv je vyznačena tzv. turistická zóna, ve které je povoleno pohybovat se zahraničím turistům.
- Pokud chcete samostatně prozkoumat atole, jež nepatří do zóny, musíte získat zvláštní povolení - to platí i pro místní firmy, které by chtěly vést trasu výletu mimo turistickou zónu.
- Česká republika nemá se státem Maledivy diplomatické styky.
Maledivy se nachází v územní působnosti českého velvyslanectví v Novém Dillí (Indie). 

Upozornění! Balíčky a uvítací košíky pro novomanžele vyžadují potvrzení o svatbě v období max. posledních 6 měsíců (dokument je potřeba vzít s sebou a ukázat na recepci při ubytování).

Výlety v okolí

Objevte podmořský svět  
Nádherná expedice ke korálovým útesům - Maledivy jsou skvělým místem pro milovníky potápění. Je zde mnoho potápěčských škol - téměř každý hotel má svou vlastní školu. Je ideálním místem k objevování podvodního světa Indického oceánu. 
 

Šnorchlování
Ideální volba pro ty, kteří chtějí vidět bohatý podvodní svět bez toho, aby museli jít pod hladinu vody. Dvouhodinový výlet na útesy, které se nachází nedaleko hotelu. Nemusíte mít plavecké dovednosti, vybavení ke šnorchlování a vesty si lze půjčit v hotelu. 

Male City tour
Skvělá příležitost vidět hlavní město této rajské země. Uvidíme palác Mulee-Aage, který postavil sultán Mohamed Shamsuddeen III. v roce 1906. V současné době se v budově nachází kancelář prezidenta. Navštívíme také Islamic Centre, které uchvacuje svou architekturou - největší mešitu na Maledivách, do které se vejde téměř 5 000 lidí! V centru se nachází také knihovna a konferenční místnost. Navíc to bude skvělá příležitost k nákupu místních suvenýrů a rukodělných výrobků. Je vyžadováno skromné ​​oblečení - zakrytá kolena a ramena.
 
Nezapomenutelný rybářský výlet 

Skvělá atrakce pro milovníky rybolovu. Maledivy jsou rájem pro rybáře, lze si zde pronajmout loď a vydat se na plavbu nebo využít organizovaný výlet. Rybářské výlety jsou organizovány v různých denních dobách (ráno, při západu slunce, celodenní). Během expedice budou mít všichni skvělou příležitost vylovit exotické druhy ryb, které obývají Indický oceán. Další atrakcí bude možnost konzumace vlastnoručně chycené ryby. Po návratu do hotelu budou ugrilovány šéfkuchařem. 

Vyhlídkový let letadlem
Skvělá volba pro ty, kteří chtějí vidět rajské atoly z ptačí perspektivy. 
 
Blízká setkání s delfíny

Maledivy jsou ideálním místem, kde můžeme zblízka pozorovat divoké delfíny. Během hodinové plavby po tyrkysových vodách Indického oceánu máme velkou šanci vidět tyto nádherné savce. 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány a dostupné v každém hotelu. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný v pobytových hotelech a může se lišit v závislosti na hotelu.

Víza - informace pro prodejce

Vízum na Maledivy
Obyvatelé České republiky nepotřebují vízum. Na letišti v Malé získáte během pasové kontroly bezplatně razítko imigračních úřadů, které povoluje vstup a pobyt nepřesahující 30 dnů. Každý přijíždějící turista musí mít již dříve zakoupen pobyt v jednom z mnoha turistických center. 

Klienti s jiným než českým občanstvím můžou mít jiné podmínky pro vstup na Maledivy.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Maledivách obvykle trvá od začátku listopadu do konce března.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč