Adaaran Select Meedhupparu Obrázek0
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek1
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek2
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek3
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek4
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek5
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek6
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek7
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek8
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek9
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek10
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek11
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek12
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek13
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek14
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek15
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek16
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek17
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek18
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek19
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek20
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek21
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek22
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek23
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek24
Adaaran Select Meedhupparu Obrázek25

Adaaran Select Meedhupparu

Maledivy - Male
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
SPA

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na severním atolu Raa, na rajském ostrově vzdáleném přibližně 154 km od mezinárodního letiště Male (transfer trvá přibližně 45 minut). Transfer je organizován pomocí hydroplánu, který je další atrakcí.

Upozorňujeme, že vzhledem k tomu, že transfer je organizován pomocí hydroplánu, let na ostrov se může uskutečnit pouze během dne. Klienti v poslední den pobytu opouštějí hotel v odpoledních hodinách a jsou přepraveni do Male. Na letišti počkají do odletu z Male do Varšavy.

.
Pláž

Obydlí se nachází na ostrově obklopeném krásnou bílou písečnou pláží s malebnou lagunou. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, 2 hlavní restaurace Jaafaiy a Sufura, restaurace a'la carte Thavaa s mezinárodní kuchyní (za poplatek), 4 bary. Hotel má bazén obklopený sluneční terasou, lehátka a slunečníky u bazénu k dispozici zdarma. Kromě toho za příplatek: obchod se suvenýry, prádelna, lékař.

Internet

Internet Wi -Fi v prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici zdarma.

Catering

Premium All Inclusive: snídaně (7:30-9:30), oběd (12:30-14:30), večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu v restauracích Sufura, Jaafai a Thavaa (pouze oběd a večeře). Občerstvení v Cafe Mass baru (10:00-22:00). Místní a vybrané importované nealkoholické a alkoholické nápoje v Cafe Mass baru 24:00, v ostatních barech 9:00-24:00. Čerstvě vymačkané ovocné šťávy v ceně AI. Za příplatek: ostatní dovážené nápoje.

.
Sportovní a animační program

Hotel pořádá večerní animační programy: karaoke, živou hudbu, kuchařské show, diskotéku na pláži. Sportovní infrastruktura: posilovna, badminton, plážový volejbal, stolní tenis, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), sauna, pára. Za poplatek: kulečník, elegantní lázně, vodní sporty (šnorchlování, windsurfing, potápění, vodní lyžování, extrémní sporty), místní výlety do Male nebo na okolní ostrovy, rybářské výlety a plavby při západu slunce. All Incl zahrnuje možnost využít výlet: pozorování delfínů nebo plavbu při západu slunce. Klienti s pobytem na 5 nocí si mohou vybrat 1 výlet, klienti s pobytem na více než 6 nocí mohou absolvovat oba. Rezervace na recepci nutná, počet míst omezen.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Kvalitní hotel, který má mezi hosty velmi dobré hodnocení. Elegantní pokoje a široká nabídka aktivit v areálu hotelu z něj činí vynikající volbu pro dovolenou v ráji. Hotel se nachází na krásném atolu Raa, který je známý svými nádhernými neporušenými korálovými útesy. Vřele ho doporučujeme těm, kteří se rozhodli prozkoumat pestrobarevný podmořský svět, protože je to jedno z nejlepších míst na Maledivách pro potápění.

Umiestnenie

Hotel se nachází na severnom atole Raa, na rajskom ostrove vzdialenom približne 154 km od medzinárodného letiska Male (transfer trvá približne 45 minút). Transfer je organizovaný hydroplánom, ktorý je ďalšou atrakciou.

Upozorňujeme, že keďže transfer je organizovaný hydroplánom, let na ostrov sa môže uskutočniť len počas dňa. Klienti v posledním dni pobytu opúšťajú hotel v popoludňajších hodinách a sú prepravení do Malé. Na letisku počkajú do odletu z Malé do Varšavy.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu se konají večerní animace: karaoke, živá hudba, kuchárske šou, diskotéka na pláži. Športová infrastruktura: posilňovňa, bedminton, plážový volejbal, stolný tenis, tenisový kurt (osvetlenie za poplatok), sauna, parný kúpeľ. Za poplatok: biliard, elegant kúpele, vodné športy (šnorchlovanie, windsurfing, potápanie, vodné lyžovanie, extrémne športy), miestne výlety do Malé alebo na okolité ostrovy, rybárske výlety a plavby pri západe slnka. All Incl zahrnuje možnost využít výlet: pozorovanie delfínov alebo plavbu pri západe slnka. Klienti s pobytem na 5 nocí si mohou vybrat 1 výlet, klienti s pobytem na více než 6 nocí mohou absolvovat oba výlety. Potrebná rezervácia na recepcii, počet miest je omezený.

.
Stravovanie

Premium All Inclusive: raňajky (7:30-9:30), oběd (12:30-14:30), večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu v restauracích Sufura, Jaafai a Thavaa (pouze oběd a večeře). Občerstvenie v Cafe Mass bare (10:00-22:00). Miestne a vybrané importované nealkoholické a alkoholické nápoje v Cafe Mass bare 24:00 h, v ostatných baroch 9:00-24:00 h. Čerstvo vylisované ovocné šťávy v ceně AI. Za příplatek: ostatní importované nápoje.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce 24 hodin denně, 2 hlavní restaurace Jaafaiy a Sufura, a'la carte restaurace Thavaa s mezinárodní kuchyňou (za poplatok), 4 bary. Hotel má bazén obklopený slnečnou terasou, ležadlá a slnečníky pri bazéne sú k dispozícii zdarma. Kromě toho za příplatok: obchod so suvenírmi, práčovňa, lekár.

.
Podľa nášho názoru

Kvalitní hotel, který se těší velmi dobrému hodnocení hostů. Elegantné izby a široká ponuka aktivit v areáli hotela z neho robia vynikajúcu voľbu pre dovolenku v raji. Hotel sa nachádza na krásnom atole Raa, ktorý je známy svojimi nádhernými neporušenými koralovými útesmi. Odporúčame ho najmä tým, ktorí sú odhodlaní preskúmať pestrofarebný podmorska svet, pretože je to jedno z najlepších miest na Maldivách na potápanie.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Malé - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelu na Maledivách (8 nocí), transfery: letiště - hotel - letiště, transfery letadlem nebo motorovým člunem na Maledivách, služby anglicky hovořícího zástupce na Maledivách (klienti obdrží při odbavení na letišti kontaktní telefonní číslo na zástupce společnosti Rainbow), pojištění TU Europa varianta základní  (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Upozornění! Výše uvedené ceny jsou platné k 15.2.2023 a můžou se změnit. 
 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Let pravidelnou linkou s přestupem.

Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Den 2
Přílet na Maledivy.
Transfer do vybraného hotelu. Transfer bude realizován motorovou lodí, letadlem nebo hydroplánem (v závislosti na umístění hotelu). 

Den 3 - 9
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 10
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Malé. Odlet z Malé pravidelnou linkou s přestupem.

Den 11
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

MALEDIVY - základní informace

Očkování
Mezinárodní očkovací průkaz s potvrzeným očkováním proti žluté zimnici je požadován při příletu na letišti od pasažérů, kteří v posledních šesti dnech pobývali v oblastech infikovaných žlutou zimnicí.

Měna
Maledivská rupie [MVR] 1 rupie = 100 leria, kurz: 1 USD = 15,29 MVR, 1 EUR = 17,2 MVR, 1,4 CZK = 1 MVR. Není nutná výměna valut na maledivskou rupii. Všeobecně jsou přijímány vyměnitelné valuty (zejména USD). Nedoporučuje se placení kreditní kartou, jelikož jsou k ceně automaticky připočteny vysoké manipulační poplatky.

Orientační ceny
1,5 l láhev s vodou - cca 3 USD, drinky - cca 6-8 USD

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Všechny typy zástrček.

Čas
Časový posun vůči ČR: + 4 hodiny oproti zimnímu času, + 3 hodiny oproti letnímu času.

Přelet
Přelet do Malé pravidelnou linkou s přestupem. Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Transfery do hotelů
Uvedené časy transferů zahrnují dobu skutečného přeletu/plavby motorovým člunem. Čekací doba není zahrnuta. Čas transferu může být prodloužen v závislosti na rozvrhu místních dopravců.

Je dobré vědět
- Maledivy jsou pro turisty bezpečnou zemí.
- V turistických letoviscích na ostrovech neexistuje žádná možnost kontaktu s místní muslimskou populací.
- Pouze v hlavním městě Malé je třeba dávat pozor na správné oblečení a chování, které by mohlo porušit platné náboženské normy a přijaté zvyky. Zákaz zobrazovat náboženské symboly: kříže, Davidovy hvězdy, atd. při příjezdu na Maledivy a na místě.
- Nudismus je přísně zakázán.
- Celní předpisy zcela zakazují dovoz alkoholu (je k dispozici v centrech pro cizince, za velmi vysoké ceny), zbraní a drog. Obchodování s drogami hrozí vysokými tresty vězení. Zákaz vývozu korálu. Je povolen dovoz pouze osobních věcí. Zákaz dovozu vepřového masa a pornografie. Je možné dovézt a vyvézt povolené množství devizy. Maledivské úřady velmi striktně přistupují k dodržování předpisů, např.: za dovoz alkoholu hrozí vězení.
- Na území Malediv je vyznačena tzv. turistická zóna, ve které je povoleno pohybovat se zahraničím turistům.
- Pokud chcete samostatně prozkoumat atole, jež nepatří do zóny, musíte získat zvláštní povolení - to platí i pro místní firmy, které by chtěly vést trasu výletu mimo turistickou zónu.
- Česká republika nemá se státem Maledivy diplomatické styky.
Maledivy se nachází v územní působnosti českého velvyslanectví v Novém Dillí (Indie). 

Upozornění! Balíčky a uvítací košíky pro novomanžele vyžadují potvrzení o svatbě v období max. posledních 6 měsíců (dokument je potřeba vzít s sebou a ukázat na recepci při ubytování).

Výlety v okolí

Objevte podmořský svět  
Nádherná expedice ke korálovým útesům - Maledivy jsou skvělým místem pro milovníky potápění. Je zde mnoho potápěčských škol - téměř každý hotel má svou vlastní školu. Je ideálním místem k objevování podvodního světa Indického oceánu. 
 

Šnorchlování
Ideální volba pro ty, kteří chtějí vidět bohatý podvodní svět bez toho, aby museli jít pod hladinu vody. Dvouhodinový výlet na útesy, které se nachází nedaleko hotelu. Nemusíte mít plavecké dovednosti, vybavení ke šnorchlování a vesty si lze půjčit v hotelu. 

Male City tour
Skvělá příležitost vidět hlavní město této rajské země. Uvidíme palác Mulee-Aage, který postavil sultán Mohamed Shamsuddeen III. v roce 1906. V současné době se v budově nachází kancelář prezidenta. Navštívíme také Islamic Centre, které uchvacuje svou architekturou - největší mešitu na Maledivách, do které se vejde téměř 5 000 lidí! V centru se nachází také knihovna a konferenční místnost. Navíc to bude skvělá příležitost k nákupu místních suvenýrů a rukodělných výrobků. Je vyžadováno skromné ​​oblečení - zakrytá kolena a ramena.
 
Nezapomenutelný rybářský výlet 

Skvělá atrakce pro milovníky rybolovu. Maledivy jsou rájem pro rybáře, lze si zde pronajmout loď a vydat se na plavbu nebo využít organizovaný výlet. Rybářské výlety jsou organizovány v různých denních dobách (ráno, při západu slunce, celodenní). Během expedice budou mít všichni skvělou příležitost vylovit exotické druhy ryb, které obývají Indický oceán. Další atrakcí bude možnost konzumace vlastnoručně chycené ryby. Po návratu do hotelu budou ugrilovány šéfkuchařem. 

Vyhlídkový let letadlem
Skvělá volba pro ty, kteří chtějí vidět rajské atoly z ptačí perspektivy. 
 
Blízká setkání s delfíny

Maledivy jsou ideálním místem, kde můžeme zblízka pozorovat divoké delfíny. Během hodinové plavby po tyrkysových vodách Indického oceánu máme velkou šanci vidět tyto nádherné savce. 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány a dostupné v každém hotelu. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný v pobytových hotelech a může se lišit v závislosti na hotelu.

Víza - informace pro prodejce

Vízum na Maledivy
Obyvatelé České republiky nepotřebují vízum. Na letišti v Malé získáte během pasové kontroly bezplatně razítko imigračních úřadů, které povoluje vstup a pobyt nepřesahující 30 dnů. Každý přijíždějící turista musí mít již dříve zakoupen pobyt v jednom z mnoha turistických center. 

Klienti s jiným než českým občanstvím můžou mít jiné podmínky pro vstup na Maledivy.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Maledivách obvykle trvá od začátku listopadu do konce března.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč