Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek0
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek1
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek2
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek3
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek4
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek5
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek6
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek7
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek8
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek9
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek10
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek11
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek12
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek13
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek14
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek15
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek16
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek17
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek18
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek19
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek20
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek21
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek22
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek23
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek24
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek25
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek26
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek27
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek28
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek29
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek30
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek31
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek32
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek33
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek34
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek35
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek36
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek37
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek38
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek39
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek40
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek41
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek42
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek43
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek44
Amaya Resort & Spa Kuda Rah Obrázek45

Amaya Resort & Spa Kuda Rah

Maledivy - Male
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Malebný hotel se nachází v srdci tropického ostrova na atolu Ari. Mezinárodní letiště Male je od hotelu vzdáleno přibližně 95 km. Transfer trvá přibližně 45 minut (let z Male na sousední ostrov, poté transfer lodí).

Pláž

Hotel se nachází na ostrově s bohatou vegetací, obklopený krásnou bílou písečnou pláží. Lehátka a slunečníky na pláži k dispozici zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, hlavní restaurace Sea Spray s romantickým výhledem na oceán, koktejlový bar Glow s nabídkou nápojů a lehkého občerstvení, restaurace Half Lime s asijskými specialitami a mořskými plody, nekonečný bazén, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Dále: obchod se suvenýry.

.
Internet

V celém hotelu včetně pokojů je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

.
Catering

Snídaně se podává v hlavní restauraci formou bufetu nebo výběrem z menu (nápoje k snídani se platí zvlášť). Večeře s příplatkem (nápoje k jídlu se platí zvlášť), varianta plné penze, tj. obědy a večeře (nápoje k jídlu se platí zvlášť) a All inclusive: snídaně 07:00-09:30, obědy 12:30-14:30 a večeře 19:30-21:30 formou bufetu, polední káva a čaj podávané mezi 16:00-17:00. Láhev vína a ovoce při příjezdu na uvítanou. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00). Minibar doplňovaný jednou denně vodou, nealkoholickým nápojem a pivem (další nápoje jsou k dispozici v minibaru za poplatek). Kromě toho v rámci All Inclusive: možnost výběru výletu zdarma (nutno vybrat z možností poskytnutých recepcí na místě), půjčení kola zdarma, půjčení vybavení pro šnorchlování zdarma).

Sportovní a animační program

Hotel neposkytuje animace. Nabízí živou hudbu a filmové večery. Pro děti ve věku 4-12 let je k dispozici klub Nemo a herna. Dále fitness centrum, kulečník (za poplatek), šipky, herna a hřiště na plážový volejbal. Pro hotelové hosty jsou za příplatek k dispozici lekce vaření, potápění, půjčovna kol, sauna, jízda na kajaku a rybaření.

Webové stránky Místní kategorie

Velmi elegantní, ale díky malému počtu pokojů intimní hotel pro náročné klienty. Za zmínku stojí zejména krásné, velké vily a vily na vodě poskytující fenomenální výhled na oceán. Hotel je chválen za velmi dobré jídlo a další útoky nabízené hostům, jako jsou kurzy vaření nebo možnost zapůjčení kol pro aktivní trávení volného času.

Hotel je chválen za velmi dobré jídlo a další útoky nabízené hostům, jako jsou kurzy vaření nebo možnost zapůjčení kol pro aktivní trávení volného času.

Podle našeho názoru

Velmi elegantní, ale díky malému počtu pokojů intimní hotel pro náročné klienty. Za zmínku stojí zejména krásné velké vily u pláže a vily na vodě, které poskytují fenomenální výhled na oceán. Hotel je chválen za velmi dobré jídlo a další aktivity, které hostům nabízí, jako jsou kurzy vaření, vodní sporty nebo možnost zapůjčení kol pro aktivní trávení volného času.

Umiestnenie

Male hotel sa nachádza v srdci tropického ostrova na atole Ari. Mezinárodní letisko Male je vzdálené přibližně 95 km od hotelu. Transfer trvá přibližně 45 minut (let z Male na sousední ostrov, potom transfer lodí).

Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel neposkytuje animace. Ponúka živú hudbu a filmové večery. Pre deti vo veku 4-12 rokov je k dispozici klub Nemo a herňa. Kromě toho fitnesscentrum, biliard (za poplatok), šípky, herňa a ihrisko na plážový volejbal. Pre hotelových hostí sú za príplatok k dispozícii lekcie varenia, potápanie, požičovňa bicyklov, sauna, jazda na kajaku a rybolov.

Stravovanie

Raňajky sa podávajú v hlavnej reštaurácii formou bufetu alebo formou výberu z menu (nápoje k raňajkám sa platia extra). Večere s príplatkom (nápoje k jedlu sa platia dodatočne), možnosť plnej penzie, t. j. obedy a večere (nápoje k jedlu sa platia dodatočne) a All inclusive: raňajky 07:00-09:30, obedy 12:30-14:30 a večere 19:30-21:30 formou bufetu, poludňajšia káva a čaj podávané medzi 16:00-17:00. Fľaša vína a ovocie pri príchode na privítanie. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00). Minibar dopĺňaný raz denne vodou, nealkoholickým nápojom a pivom (ostatné nápoje sú k dispozícii v minibare za poplatok). Dále v rámci All Inclusive: možnost bezplatného výletu (můžete využít možnosti nabízené recepcí ve městě), bezplatná kola, bezplatný bramborový bazén).

.
Miestna kategória

Veľmi elegantní, ale díky malému počtu izieb intímny hotel pre náročných klientov. Za zmienku stoja najmä nádherné, veľké vily a vily na vode, ktoré poskytujú fenomenálny výhľad na oceán. Hotel je chválený za velmi dobré jídlo a další útoky nabízené hostům, ako sú kurzy varenia alebo možnosť prenájmu bicyklov na aktívne trávenie voľného času.

Hotel je chválený za velmi dobré jídlo a další útoky nabízené hosťom, ako sú kurzy varenia alebo možnosť prenájmu bicyklov na aktívne trávenie voľného času.

K dispozícii pre hostí

Hodinová recepce, hlavní restaurace Sea Spray s romantickým výhledem na oceán, koktejlový bar Glow s ponukou nápojů a lehkého občerstvení, restauraácia Half Lime s ponukou ázijských špecialít a morzeých plodov, nekonečný bazén, ležadlá, slnečníky a uteráky k dispozici zadarmo. Také: obchod so suvenírmi.

.
Podľa nášho názoru

Veľmi elegantní, ale díky malému počtu izieb intímny hotel pre náročných klientov. Za zmienku stoja najmä nádherné veľké vily pri pláži a vily na vode, ktoré poskytujú fenomenálny výhľad na oceán. Hotel je chválený za veľmi dobrú stravu a ďalšie aktivity, ktoré ponúka hosťom, ako sú kurzy varenia, vodné športy alebo možnosť zapožičania bicyklov na aktívne trávenie voľného času.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Malé - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelu na Maledivách (8 nocí), transfery: letiště - hotel - letiště, transfery letadlem nebo motorovým člunem na Maledivách, služby anglicky hovořícího zástupce na Maledivách (klienti obdrží při odbavení na letišti kontaktní telefonní číslo na zástupce společnosti Rainbow), pojištění TU Europa varianta základní  (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Upozornění! Výše uvedené ceny jsou platné k 15.2.2023 a můžou se změnit. 
 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Let pravidelnou linkou s přestupem.

Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Den 2
Přílet na Maledivy.
Transfer do vybraného hotelu. Transfer bude realizován motorovou lodí, letadlem nebo hydroplánem (v závislosti na umístění hotelu). 

Den 3 - 9
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 10
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Malé. Odlet z Malé pravidelnou linkou s přestupem.

Den 11
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

MALEDIVY - základní informace

Očkování
Mezinárodní očkovací průkaz s potvrzeným očkováním proti žluté zimnici je požadován při příletu na letišti od pasažérů, kteří v posledních šesti dnech pobývali v oblastech infikovaných žlutou zimnicí.

Měna
Maledivská rupie [MVR] 1 rupie = 100 leria, kurz: 1 USD = 15,29 MVR, 1 EUR = 17,2 MVR, 1,4 CZK = 1 MVR. Není nutná výměna valut na maledivskou rupii. Všeobecně jsou přijímány vyměnitelné valuty (zejména USD). Nedoporučuje se placení kreditní kartou, jelikož jsou k ceně automaticky připočteny vysoké manipulační poplatky.

Orientační ceny
1,5 l láhev s vodou - cca 3 USD, drinky - cca 6-8 USD

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Všechny typy zástrček.

Čas
Časový posun vůči ČR: + 4 hodiny oproti zimnímu času, + 3 hodiny oproti letnímu času.

Přelet
Přelet do Malé pravidelnou linkou s přestupem. Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Transfery do hotelů
Uvedené časy transferů zahrnují dobu skutečného přeletu/plavby motorovým člunem. Čekací doba není zahrnuta. Čas transferu může být prodloužen v závislosti na rozvrhu místních dopravců.

Je dobré vědět
- Maledivy jsou pro turisty bezpečnou zemí.
- V turistických letoviscích na ostrovech neexistuje žádná možnost kontaktu s místní muslimskou populací.
- Pouze v hlavním městě Malé je třeba dávat pozor na správné oblečení a chování, které by mohlo porušit platné náboženské normy a přijaté zvyky. Zákaz zobrazovat náboženské symboly: kříže, Davidovy hvězdy, atd. při příjezdu na Maledivy a na místě.
- Nudismus je přísně zakázán.
- Celní předpisy zcela zakazují dovoz alkoholu (je k dispozici v centrech pro cizince, za velmi vysoké ceny), zbraní a drog. Obchodování s drogami hrozí vysokými tresty vězení. Zákaz vývozu korálu. Je povolen dovoz pouze osobních věcí. Zákaz dovozu vepřového masa a pornografie. Je možné dovézt a vyvézt povolené množství devizy. Maledivské úřady velmi striktně přistupují k dodržování předpisů, např.: za dovoz alkoholu hrozí vězení.
- Na území Malediv je vyznačena tzv. turistická zóna, ve které je povoleno pohybovat se zahraničím turistům.
- Pokud chcete samostatně prozkoumat atole, jež nepatří do zóny, musíte získat zvláštní povolení - to platí i pro místní firmy, které by chtěly vést trasu výletu mimo turistickou zónu.
- Česká republika nemá se státem Maledivy diplomatické styky.
Maledivy se nachází v územní působnosti českého velvyslanectví v Novém Dillí (Indie). 

Upozornění! Balíčky a uvítací košíky pro novomanžele vyžadují potvrzení o svatbě v období max. posledních 6 měsíců (dokument je potřeba vzít s sebou a ukázat na recepci při ubytování).

Výlety v okolí

Objevte podmořský svět  
Nádherná expedice ke korálovým útesům - Maledivy jsou skvělým místem pro milovníky potápění. Je zde mnoho potápěčských škol - téměř každý hotel má svou vlastní školu. Je ideálním místem k objevování podvodního světa Indického oceánu. 
 

Šnorchlování
Ideální volba pro ty, kteří chtějí vidět bohatý podvodní svět bez toho, aby museli jít pod hladinu vody. Dvouhodinový výlet na útesy, které se nachází nedaleko hotelu. Nemusíte mít plavecké dovednosti, vybavení ke šnorchlování a vesty si lze půjčit v hotelu. 

Male City tour
Skvělá příležitost vidět hlavní město této rajské země. Uvidíme palác Mulee-Aage, který postavil sultán Mohamed Shamsuddeen III. v roce 1906. V současné době se v budově nachází kancelář prezidenta. Navštívíme také Islamic Centre, které uchvacuje svou architekturou - největší mešitu na Maledivách, do které se vejde téměř 5 000 lidí! V centru se nachází také knihovna a konferenční místnost. Navíc to bude skvělá příležitost k nákupu místních suvenýrů a rukodělných výrobků. Je vyžadováno skromné ​​oblečení - zakrytá kolena a ramena.
 
Nezapomenutelný rybářský výlet 

Skvělá atrakce pro milovníky rybolovu. Maledivy jsou rájem pro rybáře, lze si zde pronajmout loď a vydat se na plavbu nebo využít organizovaný výlet. Rybářské výlety jsou organizovány v různých denních dobách (ráno, při západu slunce, celodenní). Během expedice budou mít všichni skvělou příležitost vylovit exotické druhy ryb, které obývají Indický oceán. Další atrakcí bude možnost konzumace vlastnoručně chycené ryby. Po návratu do hotelu budou ugrilovány šéfkuchařem. 

Vyhlídkový let letadlem
Skvělá volba pro ty, kteří chtějí vidět rajské atoly z ptačí perspektivy. 
 
Blízká setkání s delfíny

Maledivy jsou ideálním místem, kde můžeme zblízka pozorovat divoké delfíny. Během hodinové plavby po tyrkysových vodách Indického oceánu máme velkou šanci vidět tyto nádherné savce. 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány a dostupné v každém hotelu. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný v pobytových hotelech a může se lišit v závislosti na hotelu.

Víza - informace pro prodejce

Vízum na Maledivy
Obyvatelé České republiky nepotřebují vízum. Na letišti v Malé získáte během pasové kontroly bezplatně razítko imigračních úřadů, které povoluje vstup a pobyt nepřesahující 30 dnů. Každý přijíždějící turista musí mít již dříve zakoupen pobyt v jednom z mnoha turistických center. 

Klienti s jiným než českým občanstvím můžou mít jiné podmínky pro vstup na Maledivy.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Maledivách obvykle trvá od začátku listopadu do konce března.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč