Royal Island Resort & Spa Obrázek0
Royal Island Resort & Spa Obrázek1
Royal Island Resort & Spa Obrázek2
Royal Island Resort & Spa Obrázek3
Royal Island Resort & Spa Obrázek4
Royal Island Resort & Spa Obrázek5
Royal Island Resort & Spa Obrázek6
Royal Island Resort & Spa Obrázek7
Royal Island Resort & Spa Obrázek8
Royal Island Resort & Spa Obrázek9
Royal Island Resort & Spa Obrázek10
Royal Island Resort & Spa Obrázek11
Royal Island Resort & Spa Obrázek12

Royal Island Resort & Spa

Maledivy
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Malý, komorní
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na atolu Baa, rajském ostrově uprostřed nádherné tropické zahrady. Nachází se přibližně 118 km od letiště v Malé, transfer trvá přibližně 35 minut (let z Malé na sousední ostrov, poté transfer lodí).

Pláž

Hotel se nachází na ostrově obklopeném bílými plážemi a lagunami s krásnými korálovými útesy v blízkosti hotelu. Slunečníky a lehátka jsou na pláži k dispozici zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, restaurace: hlavní Maakana, a'la carte restaurace s mořskými plody, 3 bary: hlavní bar 24 hodin denně, bar u bazénu (10:00-18:00) a Fun Pub otevřený od 21:00 do příjezdu posledního hosta. Bazén obklopený bujnou tropickou vegetací s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, sluneční terasa přímo na pobřeží oceánu. Dále: obchod se suvenýry, fotograf, klenotnictví.

Internet

Na recepci, v hlavním baru a v restauraci a'la carte je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Premium All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu v hlavní restauraci, vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje podávané ve vybraných barech (10:00-01:00). Za příplatek: importované nápoje, čerstvé džusy, restaurace ala carte.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhá večerní animační program: živá hudba, tematické večery, představení. Dále: volejbal, stolní tenis, posilovna, tenis (osvětlení placené). Za poplatek: badminton, kulečník, squash, lázeňské centrum a centrum vodních sportů: kurzy potápění, půjčovna vybavení, rybářské výlety, potápění, plachtění, katamarány, vodní skútry, windsurfing, vodní lyžování. V rámci All Inclusive: kulečník, badminton, squash, windsurfing, kajaky zdarma. V rámci All Inclusive možnost nočního rybářského výletu pro hosty ubytované na více než 6 nocí (zdarma - nutná rezervace).

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Kvalitní hotel, jehož největšími přednostmi jsou elegantní pokoje s výhledem na oceán a velmi dobrá kuchyně. Široká nabídka sportovních aktivit z něj činí nabídku jak pro aktivní cestovatele, tak pro ty, kteří si chtějí odpočinout v rajském prostředí.

Umiestnenie

Hotel sa nachádza na atole Baa, rajskom ostrove uprostred nádhernej tropickej záhrady. Nachádza sa približne 118 km od letisko Malé, transfer trvá približne 35 minút (let z Malého na susedný ostrov, potom transfer loďou).

Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel pořádá večerní animační program: živá hudba, tematické večery, představenia. Dále: volejbal, stolní tenis, posilňovňa, tenis (osvětlení je placené). Za poplatok: bedminton, biliard, squash, wellness centrum a centrum vodných športovov: chicken potápania, požičovňa vybavenia, rybárske výlety, potápanie, plachtenie, katamarány, vodné skútre, windsurfing, vodné lyžovanie. V rámci All Inclusive: biliard, bedminton, squash, windsurfing, kajaky zdarma. V rámci All Inclusive je možné využít noční rybársky výlet pre hostí, ktorí sa zdržia viac ako 6 nocí (zdarma - nutná rezervácia).

.
Stravovanie

Premium All Inclusive: raňajky, obedy&nbspa večere formou bohatého bufetu v hlavní restauraácii, vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané vo vybraných baroch (10:00-01:00). Za příplatok: importované nápoje, čerstvé šťávy, restauraácie ala carte.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce 24 hodin denně, restaurace: hlavná Maakana, a'la carte restauraácia s morskými plodmi, 3 bary: hlavní bar 24 hodin denně, bar při bazéne (10:00-18:00) a Fun Pub otevřený od 21:00 do příchodu posledního hosta. Bazén obklopený bujnou tropickou vegetáciou s bezplatnými ležadlami, slnečníkmi a osuškami, slnečná terasa priamo na pobreží oceánu. Dále: okruh se suvenírmi, fotograf, okruh s fotografy.

Podľa nášho názoru

Kvalitní hotel, jehož největšími výhodami jsou elegantní pokoje s výhledem na oceán a velmi dobré jídlo. Široká ponuka sportovních aktivit z neho robí ponuku pre aktívnych cestovateľov aj pre tých, ktorí chcú relaxovať v rajskom prostredí.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Malé - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelu na Maledivách (8 nocí), transfery: letiště - hotel - letiště, transfery letadlem nebo motorovým člunem na Maledivách, služby anglicky hovořícího zástupce na Maledivách (klienti obdrží při odbavení na letišti kontaktní telefonní číslo na zástupce společnosti Rainbow), pojištění TU Europa varianta základní  (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Upozornění! Výše uvedené ceny jsou platné k 15.2.2023 a můžou se změnit. 
 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Let pravidelnou linkou s přestupem.

Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Den 2
Přílet na Maledivy.
Transfer do vybraného hotelu. Transfer bude realizován motorovou lodí, letadlem nebo hydroplánem (v závislosti na umístění hotelu). 

Den 3 - 9
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 10
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Malé. Odlet z Malé pravidelnou linkou s přestupem.

Den 11
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

MALEDIVY - základní informace

Očkování
Mezinárodní očkovací průkaz s potvrzeným očkováním proti žluté zimnici je požadován při příletu na letišti od pasažérů, kteří v posledních šesti dnech pobývali v oblastech infikovaných žlutou zimnicí.

Měna
Maledivská rupie [MVR] 1 rupie = 100 leria, kurz: 1 USD = 15,29 MVR, 1 EUR = 17,2 MVR, 1,4 CZK = 1 MVR. Není nutná výměna valut na maledivskou rupii. Všeobecně jsou přijímány vyměnitelné valuty (zejména USD). Nedoporučuje se placení kreditní kartou, jelikož jsou k ceně automaticky připočteny vysoké manipulační poplatky.

Orientační ceny
1,5 l láhev s vodou - cca 3 USD, drinky - cca 6-8 USD

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Všechny typy zástrček.

Čas
Časový posun vůči ČR: + 4 hodiny oproti zimnímu času, + 3 hodiny oproti letnímu času.

Přelet
Přelet do Malé pravidelnou linkou s přestupem. Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Transfery do hotelů
Uvedené časy transferů zahrnují dobu skutečného přeletu/plavby motorovým člunem. Čekací doba není zahrnuta. Čas transferu může být prodloužen v závislosti na rozvrhu místních dopravců.

Je dobré vědět
- Maledivy jsou pro turisty bezpečnou zemí.
- V turistických letoviscích na ostrovech neexistuje žádná možnost kontaktu s místní muslimskou populací.
- Pouze v hlavním městě Malé je třeba dávat pozor na správné oblečení a chování, které by mohlo porušit platné náboženské normy a přijaté zvyky. Zákaz zobrazovat náboženské symboly: kříže, Davidovy hvězdy, atd. při příjezdu na Maledivy a na místě.
- Nudismus je přísně zakázán.
- Celní předpisy zcela zakazují dovoz alkoholu (je k dispozici v centrech pro cizince, za velmi vysoké ceny), zbraní a drog. Obchodování s drogami hrozí vysokými tresty vězení. Zákaz vývozu korálu. Je povolen dovoz pouze osobních věcí. Zákaz dovozu vepřového masa a pornografie. Je možné dovézt a vyvézt povolené množství devizy. Maledivské úřady velmi striktně přistupují k dodržování předpisů, např.: za dovoz alkoholu hrozí vězení.
- Na území Malediv je vyznačena tzv. turistická zóna, ve které je povoleno pohybovat se zahraničím turistům.
- Pokud chcete samostatně prozkoumat atole, jež nepatří do zóny, musíte získat zvláštní povolení - to platí i pro místní firmy, které by chtěly vést trasu výletu mimo turistickou zónu.
- Česká republika nemá se státem Maledivy diplomatické styky.
Maledivy se nachází v územní působnosti českého velvyslanectví v Novém Dillí (Indie). 

Upozornění! Balíčky a uvítací košíky pro novomanžele vyžadují potvrzení o svatbě v období max. posledních 6 měsíců (dokument je potřeba vzít s sebou a ukázat na recepci při ubytování).

Výlety v okolí

Objevte podmořský svět  
Nádherná expedice ke korálovým útesům - Maledivy jsou skvělým místem pro milovníky potápění. Je zde mnoho potápěčských škol - téměř každý hotel má svou vlastní školu. Je ideálním místem k objevování podvodního světa Indického oceánu. 
 

Šnorchlování
Ideální volba pro ty, kteří chtějí vidět bohatý podvodní svět bez toho, aby museli jít pod hladinu vody. Dvouhodinový výlet na útesy, které se nachází nedaleko hotelu. Nemusíte mít plavecké dovednosti, vybavení ke šnorchlování a vesty si lze půjčit v hotelu. 

Male City tour
Skvělá příležitost vidět hlavní město této rajské země. Uvidíme palác Mulee-Aage, který postavil sultán Mohamed Shamsuddeen III. v roce 1906. V současné době se v budově nachází kancelář prezidenta. Navštívíme také Islamic Centre, které uchvacuje svou architekturou - největší mešitu na Maledivách, do které se vejde téměř 5 000 lidí! V centru se nachází také knihovna a konferenční místnost. Navíc to bude skvělá příležitost k nákupu místních suvenýrů a rukodělných výrobků. Je vyžadováno skromné ​​oblečení - zakrytá kolena a ramena.
 
Nezapomenutelný rybářský výlet 

Skvělá atrakce pro milovníky rybolovu. Maledivy jsou rájem pro rybáře, lze si zde pronajmout loď a vydat se na plavbu nebo využít organizovaný výlet. Rybářské výlety jsou organizovány v různých denních dobách (ráno, při západu slunce, celodenní). Během expedice budou mít všichni skvělou příležitost vylovit exotické druhy ryb, které obývají Indický oceán. Další atrakcí bude možnost konzumace vlastnoručně chycené ryby. Po návratu do hotelu budou ugrilovány šéfkuchařem. 

Vyhlídkový let letadlem
Skvělá volba pro ty, kteří chtějí vidět rajské atoly z ptačí perspektivy. 
 
Blízká setkání s delfíny

Maledivy jsou ideálním místem, kde můžeme zblízka pozorovat divoké delfíny. Během hodinové plavby po tyrkysových vodách Indického oceánu máme velkou šanci vidět tyto nádherné savce. 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány a dostupné v každém hotelu. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný v pobytových hotelech a může se lišit v závislosti na hotelu.

Víza - informace pro prodejce

Vízum na Maledivy
Obyvatelé České republiky nepotřebují vízum. Na letišti v Malé získáte během pasové kontroly bezplatně razítko imigračních úřadů, které povoluje vstup a pobyt nepřesahující 30 dnů. Každý přijíždějící turista musí mít již dříve zakoupen pobyt v jednom z mnoha turistických center. 

Klienti s jiným než českým občanstvím můžou mít jiné podmínky pro vstup na Maledivy.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Maledivách obvykle trvá od začátku listopadu do konce března.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč