Fihalhohi Island Resort Obrázek0
Fihalhohi Island Resort Obrázek1
Fihalhohi Island Resort Obrázek2
Fihalhohi Island Resort Obrázek3
Fihalhohi Island Resort Obrázek4
Fihalhohi Island Resort Obrázek5
Fihalhohi Island Resort Obrázek6
Fihalhohi Island Resort Obrázek7
Fihalhohi Island Resort Obrázek8
Fihalhohi Island Resort Obrázek9
Fihalhohi Island Resort Obrázek10
Fihalhohi Island Resort Obrázek11
Fihalhohi Island Resort Obrázek12
Fihalhohi Island Resort Obrázek13
Fihalhohi Island Resort Obrázek14
Fihalhohi Island Resort Obrázek15
Fihalhohi Island Resort Obrázek16
Fihalhohi Island Resort Obrázek17

Fihalhohi Island Resort

Maledivy
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na jižním atolu Male. Nachází se na malém půvabném ostrově plném tropické vegetace a obklopeném křišťálovými vodami Indického oceánu. Nachází se přibližně 28 km jižně od letiště Male. Transfer lodí trvá přibližně 45 minut.

.
Pláž

Krásná písečná pláž kolem ostrova. Lehátka jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, hlavní restaurace Palm Grove, 3 bary: hlavní bar Fisherman, bar Blue Lagoon s restaurací, bar Beach Hut u pláže. Žádný bazén. Dále: obchod se suvenýry, centrum vodních sportů, pokojová služba, prádelna, lékař.

.
Internet

V pokojích a veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

HB: Snídaně (7:00-9:00) a večeře (19:00-21:00) se podávají formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k večeři se platí zvlášť). Za příplatek FB: obědy (12:00-14:00) (nápoje k obědu a večeři se platí extra) nebo All Inclusive: 3 jídla formou bohatého bufetu v hlavní restauraci, občerstvení (16:00-17:00), místní nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraných barech (09:00-24:00). Za příplatek: čerstvé ovocné šťávy, vybrané teplé nápoje a importované alkoholické nápoje.

Sportovní a animační program

Hotel neposkytuje denní animaci. V rámci večerní animace: živá hudba, karaoke, diskotéky. Sportovní zařízení: plážový volejbal, stolní tenis, kulečník, badminton, fitness centrum. Za poplatek: elegantní lázně, vodní sporty (včetně šnorchlování, windsurfingu, potápění, surfování, vodního lyžování), výlety na okolní ostrovy, rybářské výpravy a plavby za pozorováním delfínů.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Pobyt se nachází na krásném ostrově obklopeném útesem a je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí relaxovat v rajském prostředí se skromnějším rozpočtem. Široký výběr typů pokojů umožňuje přizpůsobit nabídku potřebám každého hosta a navíc se hotel těší velmi dobrým recenzím na sociálních sítích.

Umiestnenie

Hotel se nachází na jižním pobřeží Male. Nachádza sa na malom, očarujúcom ostrove plnom tropickej vegetácie a obklopenom krištáľovými vodami Indického oceánu. Nachádza sa približne 28 km južne od letiska Male. Transfer lodí trvá přibližně 45 minut.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel neposkytuje animace během dne. V rámci večernej animácie: živá hudba, karaoke, diskotéky. Športové zařízení: plážový volejbal, stolní tenis, biliard, bedminton, fitnescentrum. Za poplatok: elegant kúpele, vodné športy (vrátane šnorchlovania, windsurfingu, potápania, surfovania, vodného lyžovania), výlety na okolité ostrovy, rybárske výpravy a plavby za pozorovaním delfínov.

.
Stravovanie

HB: Raňajky (7:00-9:00) a večera (19:00-21:00) sa podávajú formou bufetu v hlavnej reštaurácii (nápoje k večeri sa platia extra). Za příplatok FB: obedy (12:00-14:00) (nápoje na oběd a večeru sa platia extra) alebo All Inclusive: 3 jedlá formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii, občerstvenie (16:00-17:00), miestne nealkoholické a alkoholické nápoje vo vybraných baroch (09:00-24:00). Za příplatok: čerstvé ovocné šťávy, vybrané teplé nápoje a importované alkoholické nápoje.

.
Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, hlavní restaurace Palm Grove, 3 bary: hlavní bar Fisherman, bar Blue Lagoon s restauraáciou, bar Beach Hut pri pláži. Žádný bazén. Dále: obchod so suvenírmi, centrum vodných športov, izbová služba, služby práčovne, lekár.

.
Podľa nášho názoru

Je situován na křivolakém výběžku země obklopeném horským pásmem a je ideálním místem pro ty, kteří chtějí relaxovat v rajském prostředí se skromným začátkem. Široký výběr typových pokojů umožňuje přizpůsobit ponuku potřebám každého hosta a navíc se hotel těší velmi dobrým hodnocením na sociálních sítích.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Malé - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelu na Maledivách (8 nocí), transfery: letiště - hotel - letiště, transfery letadlem nebo motorovým člunem na Maledivách, služby anglicky hovořícího zástupce na Maledivách (klienti obdrží při odbavení na letišti kontaktní telefonní číslo na zástupce společnosti Rainbow), pojištění TU Europa varianta základní  (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Upozornění! Výše uvedené ceny jsou platné k 15.2.2023 a můžou se změnit. 
 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Let pravidelnou linkou s přestupem.

Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Den 2
Přílet na Maledivy.
Transfer do vybraného hotelu. Transfer bude realizován motorovou lodí, letadlem nebo hydroplánem (v závislosti na umístění hotelu). 

Den 3 - 9
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 10
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Malé. Odlet z Malé pravidelnou linkou s přestupem.

Den 11
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

MALEDIVY - základní informace

Očkování
Mezinárodní očkovací průkaz s potvrzeným očkováním proti žluté zimnici je požadován při příletu na letišti od pasažérů, kteří v posledních šesti dnech pobývali v oblastech infikovaných žlutou zimnicí.

Měna
Maledivská rupie [MVR] 1 rupie = 100 leria, kurz: 1 USD = 15,29 MVR, 1 EUR = 17,2 MVR, 1,4 CZK = 1 MVR. Není nutná výměna valut na maledivskou rupii. Všeobecně jsou přijímány vyměnitelné valuty (zejména USD). Nedoporučuje se placení kreditní kartou, jelikož jsou k ceně automaticky připočteny vysoké manipulační poplatky.

Orientační ceny
1,5 l láhev s vodou - cca 3 USD, drinky - cca 6-8 USD

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Všechny typy zástrček.

Čas
Časový posun vůči ČR: + 4 hodiny oproti zimnímu času, + 3 hodiny oproti letnímu času.

Přelet
Přelet do Malé pravidelnou linkou s přestupem. Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Transfery do hotelů
Uvedené časy transferů zahrnují dobu skutečného přeletu/plavby motorovým člunem. Čekací doba není zahrnuta. Čas transferu může být prodloužen v závislosti na rozvrhu místních dopravců.

Je dobré vědět
- Maledivy jsou pro turisty bezpečnou zemí.
- V turistických letoviscích na ostrovech neexistuje žádná možnost kontaktu s místní muslimskou populací.
- Pouze v hlavním městě Malé je třeba dávat pozor na správné oblečení a chování, které by mohlo porušit platné náboženské normy a přijaté zvyky. Zákaz zobrazovat náboženské symboly: kříže, Davidovy hvězdy, atd. při příjezdu na Maledivy a na místě.
- Nudismus je přísně zakázán.
- Celní předpisy zcela zakazují dovoz alkoholu (je k dispozici v centrech pro cizince, za velmi vysoké ceny), zbraní a drog. Obchodování s drogami hrozí vysokými tresty vězení. Zákaz vývozu korálu. Je povolen dovoz pouze osobních věcí. Zákaz dovozu vepřového masa a pornografie. Je možné dovézt a vyvézt povolené množství devizy. Maledivské úřady velmi striktně přistupují k dodržování předpisů, např.: za dovoz alkoholu hrozí vězení.
- Na území Malediv je vyznačena tzv. turistická zóna, ve které je povoleno pohybovat se zahraničím turistům.
- Pokud chcete samostatně prozkoumat atole, jež nepatří do zóny, musíte získat zvláštní povolení - to platí i pro místní firmy, které by chtěly vést trasu výletu mimo turistickou zónu.
- Česká republika nemá se státem Maledivy diplomatické styky.
Maledivy se nachází v územní působnosti českého velvyslanectví v Novém Dillí (Indie). 

Upozornění! Balíčky a uvítací košíky pro novomanžele vyžadují potvrzení o svatbě v období max. posledních 6 měsíců (dokument je potřeba vzít s sebou a ukázat na recepci při ubytování).

Výlety v okolí

Objevte podmořský svět  
Nádherná expedice ke korálovým útesům - Maledivy jsou skvělým místem pro milovníky potápění. Je zde mnoho potápěčských škol - téměř každý hotel má svou vlastní školu. Je ideálním místem k objevování podvodního světa Indického oceánu. 
 

Šnorchlování
Ideální volba pro ty, kteří chtějí vidět bohatý podvodní svět bez toho, aby museli jít pod hladinu vody. Dvouhodinový výlet na útesy, které se nachází nedaleko hotelu. Nemusíte mít plavecké dovednosti, vybavení ke šnorchlování a vesty si lze půjčit v hotelu. 

Male City tour
Skvělá příležitost vidět hlavní město této rajské země. Uvidíme palác Mulee-Aage, který postavil sultán Mohamed Shamsuddeen III. v roce 1906. V současné době se v budově nachází kancelář prezidenta. Navštívíme také Islamic Centre, které uchvacuje svou architekturou - největší mešitu na Maledivách, do které se vejde téměř 5 000 lidí! V centru se nachází také knihovna a konferenční místnost. Navíc to bude skvělá příležitost k nákupu místních suvenýrů a rukodělných výrobků. Je vyžadováno skromné ​​oblečení - zakrytá kolena a ramena.
 
Nezapomenutelný rybářský výlet 

Skvělá atrakce pro milovníky rybolovu. Maledivy jsou rájem pro rybáře, lze si zde pronajmout loď a vydat se na plavbu nebo využít organizovaný výlet. Rybářské výlety jsou organizovány v různých denních dobách (ráno, při západu slunce, celodenní). Během expedice budou mít všichni skvělou příležitost vylovit exotické druhy ryb, které obývají Indický oceán. Další atrakcí bude možnost konzumace vlastnoručně chycené ryby. Po návratu do hotelu budou ugrilovány šéfkuchařem. 

Vyhlídkový let letadlem
Skvělá volba pro ty, kteří chtějí vidět rajské atoly z ptačí perspektivy. 
 
Blízká setkání s delfíny

Maledivy jsou ideálním místem, kde můžeme zblízka pozorovat divoké delfíny. Během hodinové plavby po tyrkysových vodách Indického oceánu máme velkou šanci vidět tyto nádherné savce. 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány a dostupné v každém hotelu. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný v pobytových hotelech a může se lišit v závislosti na hotelu.

Víza - informace pro prodejce

Vízum na Maledivy
Obyvatelé České republiky nepotřebují vízum. Na letišti v Malé získáte během pasové kontroly bezplatně razítko imigračních úřadů, které povoluje vstup a pobyt nepřesahující 30 dnů. Každý přijíždějící turista musí mít již dříve zakoupen pobyt v jednom z mnoha turistických center. 

Klienti s jiným než českým občanstvím můžou mít jiné podmínky pro vstup na Maledivy.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Maledivách obvykle trvá od začátku listopadu do konce března.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč